Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Emojilerle Ünlü Bulma | Emojilerle Ünlü Bulma Oyunu

Emojilerle Ünlü Bulma | Emojilerle Ünlü Bulma Oyunu

Bu Yazımızda Emojilerle Ünlü Bulma, Emoji Ünlü Bulmaca Cevapları, Emojilerle Şarkı Bulma Oyunu Cevapları, Emojilerle Aşk Cümleleri, Emojilerle Anlatılan Şarkı Nedir Detaylar Yazımızda.

Emojilerle Ünlü Bulma Sanatı Eğlence Amacıyla Kullanılır

Emojilerle Ünlü Bulma sayesinde eğlence arayanlar bu beklentilerini karşılamaktadır. Günümüz teknolojisinde emojilerin oldukça büyük bir yeri bulunmaktadır. Duygularımızı hatta bazen düşüncelerimizi anlatmak için birbirinden çeşitli emojiler kullanmaktayız. Sadece whatsapp için değil İnstagrama fotoğraf atarken bile altına eklemiş olduğumuz Emoji çoğu şeye tercüman olmaktadır.


Emojilerle Ünlü Bulma | Emojilerle Ünlü Bulma Oyunu

Emojileri yalnızca bir şeylerde duygularımızı belirtmek amacıyla değil eğlenmek için de kullanabiliriz. Eğlenmek, oyun oynamak her ne kadar garip gibi görünse de aslında emojiler ile oldukça güzel bir olaydır. Çeşitli şekilde zaman geçirme imkanı emojiler ile mümkün olmaktadır. Eğlenmenin adreslerinden biri de emojilerdir.

Demet Akalın’dan Brad Pitt’e Emojilerle Tanıtım Eğlencelidir

Emojilerle Ünlü Bulma özellikle Türkiye gibi bir ülke de oldukça eğlencelidir. Çünkü sevgili ünlülerimizin o kadar tatlı belirgin özellikleri vardır ki iki taraf bu oyunu oynadığında gülmekten ölebilir. Tabi öncelikle bilinen ünlüleri bu oyuna dahil etmek oyunun kurallarından biridir. Aksi takdirde oyun pek de eğlenceli bir hale gelmez.

Emojilerle Ünlü Bulma oyununda şüphesiz ki ilk olarak herkesin aklına Demet Akalın gelmektedir. Kendisi de Emoji kraliçesi olan Demet Akalın’ı anlatmak için dans eden kadın figürü ve tek taş sembolü belki de kişinin direkt anlamasını sağlayacağı Emoji grubudur. Çünkü kendisi şarkılarından çok tek taşı ile gündemde olan bir ünlümüzdür. Devamında yakışıklı bir esmer erkek Emojisi ile direkt akıllara Burak Özçivit gelir. Motosiklet Okan Bayülgen, kahkaha emojisi ise Cem Yılmaz’ı akıllara getirebilir. Tabi bir de unutmadan bol dolarlı emojileri kullanarak karşınızdaki kişiye Acun Ilıcalı’yı anlatabilirsiniz. Eminiz hemen anlar!

Eğlenmek Emojilerinde Hakkı!

Emojilerle Ünlü Bulma oyununda  birbirinden farklı özelliklere sahip olan ünlüleri kullanmak mümkündür. Özellikle arkadaşınız ile aranızda espri varsa olay tamamen komik bir duruma döner.

Tabi emojilerle ünlü bulma oyununu daha kazançlı hale getirmek de mümkündür. Mesela grupta çok kişi oynadığınız bu oyunda iki tarafa ayrılıp yemeğine, sinemaya veya çikolataya oynayabilirsiniz. Oyun daha da eğlenceli hale gelir. Unutmadan emojileri en iyi kullanan yemeği kazansın!

Emojilerle Ünlüler


Emojilerle Ünlüler

Emojilerle Ünlüler

Emojilerle Ünlüler

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073186390/


Bu yazı 2473 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x