yandex
Emojili Mesajlar Sevgiliye | Sevgiliye Emojili Sözler
Günün Sözü

Emojili Mesajlar Sevgiliye | Sevgiliye Emojili Sözler

Emojili Mesajlar Sevgiliye | Sevgiliye Emojili Sözler

Bu Yazımızda Emojili Mesajlar Sevgiliye, Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Emojili Mesajlar, Sevgiliye Uzun Emojili Mesajlar Whatsapp, Sevgiliye Söylenecek Emojili Uzun Sözler, Sevgiliye Etkileyici Emojili Sözler Detaylar Yazımızda.

Emojili Mesajlar Sevgiliye Olan Hislerinizi Anlatmaya Yetiyor

Sevgiliniz için her zaman güzel cümleler kuramayabilir ya da her zaman aşk dolu sözler söyleyemeyebilirsiniz. İşte böyle zamanlarda adeta bir kurtarıcı gibi imdadınıza yetişecek olan emojiler sizin söyleyemediklerinizi yazıya dökecek ve tüm hislerinize de tercüman olacak. Emojili mesajlar sevgiliye olan tüm içtenliğinizi yansıtacağı için siz de birer Nazım Hikmet, Özdemir Asaf olabileceksiniz.


Emojili Mesajlar Sevgiliye | Sevgiliye Emojili Sözler

Sevgiliniz sizden özel cümleler, aşk sözcükleri duymayı bekleyebilir. Ona bu istediklerini vermek için şiir kitaplarını karıştırmak yerine emojileri karıştırmak yetecektir.

Sizin Susun Gerekeni Emojiler Yapsın

Bazen sözcüklerin bile ötesine geçen emojiler sayesinde pek çok ilişkinin başladığını ya da seviye atladığını söyleyebiliriz. Herkes yanlışlıkla hoşlandığı kişiye zamanında kalpli gözler Kalpli gülen surat emojisi göndermiş ya da sevgilisine hiç emoji atmayarak onu cezalandırmıştır. Bu nedenle emojilerin günümüzde sevgili olmak için olmazsa olmaz bir yere sahip olduğunu kabul etmek gerekir.

Emojili mesajlar sevgiliye gönderilirken üstünden geçmek ve kontrol etmekte fayda olduğunu da söyleyelim. Çünkü sevgilinize attığınız mesajlar için farklı anlamlar çıkabilecek ve emojilerin gizli dünyasını keşfedenler sizin ne demek istediğinizi ve ne kadar samimi olduğunuzu daha iyi anlayacaktır. Eğer minnoşluk derecesi yüksek bir ilişkiniz varsa renkli kalpleri renkli kalpler emojisi ve kırmızı yanaklı şirin suratları Sarılmak isteyen emoji Mütevazi gülümseme Evet Haklısın Emojisi utanma emojisi en sık kullandığınız emojiler arasında görebilirsiniz. Hatta sevgilinizi mutlu etmek istediğiniz zaman bu kalplerden bir kombo yaparak bir çok kalbi gönderebilirsiniz.

Kalpli Göz Saçarken Bir İlişkinin Tohumlarını Atın

Sözlü iletişimde iyi olmadığınızı düşünüyorsanız bunun için emojiler ne güne duruyor? Sizin söyleyemediğiniz pek çok duyguyu anında söyleyebilecek emojiler bir ilişkinin tohumlarını bile atıyor. Yanlışlıkla ya da bilerek gönderdiğiniz kalpli gözlerKalpli gülen surat emojisi, kalpli öpücüklerKalpli öpücük emojisi sizi birden hoşlandığınız kişiyle sevgililik boyutuna taşımaya yetiyor diyebiliriz. 

Emojili mesajlar sevgiliye gönderilirken tercih edilen bu kalp yığınlarıyla dolu suratlar her ne kadar zaman zaman yerini kızgın ifadelere bıraksa da her ilişkide bu tür emojilerin tuz biber olduğunu da söylemeden geçmeyelim. İlişkinin gidişatını anlamak için kullandığınız emojilere bile bakabilir, emojilerin evriminden ilişkinizin nasıl bir boyut atladığını da rahatlıkla çözebilirsiniz diyebiliriz.


Bu yazı 7124 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x