En İyi Mesajlar

18 Mayıs 2018 59 gösterim Yorum Yok Dostluk Mesajları, Üye Özel Sözler Şiirler


En İyi Mesajlar

Bizi yansıtacak en iyi ve en güzel mesajları arıyor, sözcükleri en doğru ve anlamlı şekilde bir araya getirmek istiyoruz. Ancak bu iş çoğu kişi için oldukça zor. Bir kısım kişi söylemek istediklerini ifade etmekte zorlanıyor. Bu nedenle de mesaj kalıpları yardıma koşuyor. Ancak bu kalıp mesajlar, her yerde karşımıza çıkabilecek cinsten. Daha özel olsun istediğimizde, aradığımız mesaj metnini her zaman bulabilmemiz ise oldukça zor.

En iyi mesajlar kategorisindeki mesajlar özenle hazırlanmış olup, duygularınızı ifade edebilmeniz için sizlere sunulmuştur. Yalnızca kutlama ya da tebrik mesajları değil, herhangi bir gün içinde romantikliğinizi ortaya koymak için eşinize veya sevgilinize bu mesajlardan birini atarak onu mutlu edebilir, yakın arkadaşınızın doğum gününü bu mesajlar ile kutlayıp yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

Yıldönümünde, doğum gününde, yılbaşlarında, bayram, seyran günlerinde kendimizi anlatabildiğimiz ve mesafeleri hiçe sayan mesajlar ile bir arada olamasak da, sıcaklığımızın duyulmasını sağlayabiliriz. En iyi mesajlar, her zaman hissedilenleri en iyi yansıtan mesajlardır. Konuşarak kendini ifade edemeyen pek çok kişi için çok önemli bir yeri olan mesajlardan siz de yararlanarak söylemek istediklerinizi dile getirebilirsiniz. Birbirinden güzel mesajların yer aldığı bu kategoriden arzu ettiğiniz mesajı seçerek, kullanabilirsiniz.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler


Logo