Aldatma Mesajları

08 Nisan 2017 59 gösterim Yorum Yok Aldatma Mesajları


Aldatma Mesajları

Aldatmak ve aldatılmak herkes için kötü bir eylemdir. Aldatılan kişiler hem üzülür, hem de sinirlenir. Karşınızdaki kişiye sinirinizi sözlerinizle belli edebilirsiniz. Sitemizde bulunan aldatma mesajları sayesinde hem karşınızdaki kişiye söylemek istediğiniz sözleri söyleyebilir, hem de içinizi rahatlatarak sinirinizin geçmesini sağlayabilirsiniz.

İhanete Verilecek En İyi Cevaplar

Eşiniz ya da sevgiliniz tarafından ihanete mi uğradınız? Sinirinizi bir türlü atamıyor, fakat ona ne diyeceğinizi de bilemiyorsanız, sitemizde bulunan aldatma mesajları kısmından yararlanarak duygularınızı dile getirebilirsiniz. Her yaştan insana uygun olan bu mesajlar ve sözler sayesinde, bütün söylemek istediklerinizi yazıya dökebileceksiniz. Ne cevap vereceğinizi ve ihanete karşılık ne yapacağınızı düşünüyorsanız, sitemizde bulunan mesajları kullanarak duygularınızı en iyi şekilde ifade edebilirsiniz.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler


Logo