Anlamlı Cuma Mesajları


Anlamlı Cuma Mesajları

Cuma günleri Müslümanların birleşerek kucaklaştıkları, birbirini hatırladıkları önemli günlerden biridir. Cuma günü mümin kişilerin bayramıdır. İnsanlar önemli zaman dilimlerinde olduğu gibi sevdiklerine güzel Anlamlı Cuma Mesajları göndererek onları hatırladıklarını hissettirirler.

Cuma Gününün Önemi

Cuma günü yapılan her ibadet iki katı mükafatlandırılır. Gün içerisinde işlenen günahlar da karşılıksız kalmaz ve iki katı daha fazla günah yazılır. Bu nedenle özellikle Cuma günleri günah işlemeden sevapla geçirilmeye ve ibadetle geçirilmeye çalışılır. Hadisi şeriflerden de anlaşılacağı üzere Cuma günleri selametle geçirilirse diğer günlerinde selametle geçeceği bildirilir. Bu özel günde sevdiklerini, akrabalarını, eş ve dostları arayıp sormak gerekir. En azından sevdiklerini Cuma günü aramak yerine onlara bu güzel günün hürmetine, teknolojinin de nimetlerinden faydalanılarak Cuma günleri mesaj gönderilir. Cuma günleri klasik Cuma günü mesajlarından sıkılanlar için çok değişik ve Anlamlı Cuma Mesajları göndererek tüm sevdiklerinize göndererek gönül alabilir ve yüzünü güldürebilirsiniz. Günlerin efendisi olarak kabul edilen Cumanın kurban ve ramazan bayramı günlerinden daha faziletli olduğu kabul edilir.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler