Hoşçakal Mesajları

31 Mart 2017 45 gösterim Yorum Yok Hoşçakal Mesajları


Hoşçakal Mesajları

Mesajlaşmak geçmiş zamanın mektuplaşmalarının yerini alan gelişen teknoloji ile birlikte sürekli kullandığımız bir uygulama. Ancak her mesajın içeriği birbirinden farklı. Hoşçakal mesajları gibi. Bazen bir arkadaşımızla buluştuktan sonra ayrılırken hoşçakal deriz bazen de en sevdiğimiz de olsa son sözümüz olur. Bazen de sesin gidemediği noktalar olur. Seslenseniz sesinizin varamayacağı adresler.

Dolayısıyla onlarca duyguyu bir mesaja ve harfe sığdırıp ‘hoşçakal’ yazmak durumunda kalırsınız. Eğer ki bu sevilen adama yazılıyorsa insanın içi yanarak atılır bu mesaj. Hoşçakal mesajları öncesinde tonlarca söz söylenmiş sorunlar çözülememiştir. Dolayısıyla konuşulacak bir şey kalmamıştır. Tek çare bir hoşçakal yazmaktır. Başlangıçtan sona kadar tüm anlar düşünülür ve sonuçların bedeline katlanıp katlanılmayacağı kendi içerisinde tartıldıktan sonra atılan bu mesajla duygular saklanmaya devam eder.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.


Logo