İltifat Mesajları


İltifat Mesajları
Bir kişiye bir işten ya da kişisel özelliğinden dolayı söylenen güzel sözlere iltifat denir. Genellikle ne kadar güzel olduğunu söylemek için bu sözler bazı cümlelerle kullanılarak mesaj haline getirilmektedir. Bu mesajlar cümle haline geldiğinde daha etkili bir hal almaktadır. Sitemizde her yaştan kişiye söyleyebileceğiniz iltifat mesajları bulunmaktadır. Bu mesajlar sayesinde sevdiğiniz kişileri mutlu edebilir ve kendilerini iyi hissetmelerini sağlayabilirsiniz.
Sevdiklerinizi Mutlu Edin!
Her insan başka birinden güzel şeyler duymayı ister. Güzel sözler insanın gururunu okşayarak, güven duygusunu geliştirmesini sağlamaktadır. Sitemizde bulunan iltifat mesajları ile artık güzel söz aramaya son! Bu kategoride ki hazırlanmış en iyi sözleri bulacaksınız. Bu sayede içinden beğendiğiniz mesajları kullanarak sevdiklerinize iltifat edebilirsiniz.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler

    Toplam (2) Sayfa | 1. Sayfadasınız12