Kurban Bayramı Mesajları


Kurban Bayramı Mesajları 

Büyüklerin küçükleri affettiği, küçüklerin büyükleri hoş gördüğü, kırgınların barıştığı ve kardeşlerin kenetlendiği en güzel, en özel günlerimizdendir bayramlar. Maaile bir araya toplanan kalabalığın coşkusu sokaklara taşar. Hele ki kurban bayramlarında, yardımlaşmanın önemi ve değeri daha bir artar. Uzaktaki akrabalar ile bir araya gelinir, sevgi, saygı ve hoşgörülü bir tablo ortaya çıkar. Yüzler güler, kimse kimseye kırgınlık beslemez. Çocukluğumuzu anımsatan detaylar, sohbetler esnasında ortaya saçılır. Güzeldir bayramlar.

Kimi zaman da iş, güç, mesafeler ve yaşanan olumsuzluklar nedeniyle uzak kalır, sevdiklerimiz ile geçiremeyiz bayramlarımızı. Ailemizin yanında olsak aklımız arkadaşlarımızda kalır, arkadaşlarımız ile olsak bu defa aile büyüklerini görememiş olmanın hüznü çöker gözlerimize. Kurban bayramı mesajları tam da bu sırada imdada yetişir.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler