Kurban Bayramı Mesajları

11 Ekim 2017 10 gösterim Yorum Yok Kurban Bayramı Mesajları


Kurban Bayramı Mesajları

Bu bayramda ne yapıyorsunuz?

Tatile gideceksiniz tam yerindesiniz çünkü. Bayramda görüşemeyeceğiniz yakınlarınıza mesaj atarak bayramlarını kutlayabilirsiniz. Lafı çokta uzatmak istemiyorum. Bayram mesajları çok önemlidir. Hal hatır sormak, uzakları yakın etmekle eşdeğerdir. Kültürümüzün içerisine artık telefonlar girdiği için aramak kadar mesaj da önemli. Kurban bayramı mesajları nasıl atılır şimdi onu öğrenelim.

Etkileyici kurban bayramı mesajları nasıl atılır?

Kurban bayramı mesajları genellikle içeriği dini özlü sözler ile doludur. Ancak bazen kurban bayramı mesajları komikte olabilir. Bu sizin espritüel insan olup olmadığınız yada mizahı seven bir insan olduğunuz ile alakalı. Önemli kurban bayramı mesajları anlamlı olma şartıdır. Kurban bayramı mesajları kısa ve öz olursa birde resimli kurban bayramı mesajları  çok daha etkileyici olur kişiler üzerinde. Kurban bayramı resimli kutlama mesajları ile kişiyi hem güldürebilir hem hüzünlendirebilirsiniz. Sevdiklerinize bayramda uzaktan da olsa güzel hediye vermek için içeriğimiz sizin hizmetinizde.

Bakalım o zaman!

Hemen içeriğimiz karıştırmadan önce mesajı kime atacağımızı belirleyelim. Bu arkadaşınız yada aileniz olabilir. Mesajları atacağınız kişinin karakterine göre yorumlayıp yazmakta önemli. Komik bir bayram mesajı herkesi güldüremeyebilir yada kişi espriden hoşlanmıyor olabilir. Bu nokta da içeriği dini özlü sözlerden oluşan mesajlarımıza bakabilirsiniz. Kurban bayramı mesajları kategorimizden seçeceğiniz her mesaj arkadaşlarınızın, dostlarınızın, ailenizin tarzlarına uyabilecek ve en önemlisi de sizin tarzınıza uygun mesajlarla buradayız. Mesaj bile olsa kişinin yazdığı, paylaştığı her şey bize onun karakterini gösterir. Karakterinizi karşıya anlatan tüm mesajlar içeriğimiz de mevcut. Kısa kurban bayramı mesajlarının çok daha fazla etkileyici olduğunu unutmayalım. Uzun ve gereksiz kelimelerden oluşan mesajlar okunmadığı gibi, her defasında sonuna dahi gelmeden mesaj kapatılıyor. Bir süre sonra hepimizde oluşan tepki çıkıyor meydana. Kurban bayramı mesajları 2018 olan mesajlar daha güncel ve pek kimsenin görmediği yada okumadığı mesajlar olduğu için onları kullanmakta büyük yarar var. Yenilikçi ve açık olun mesajlarınızı seçerken. Hem sıkmayacak hem de çabuk okunan fakat derin anlamlı olan mesajları kullanmayı unutmayın.

Büyüklerin küçükleri affettiği, küçüklerin büyükleri hoş gördüğü, kırgınların barıştığı ve kardeşlerin kenetlendiği en güzel, en özel günlerimizdendir bayramlar. Maaile bir araya toplanan kalabalığın coşkusu sokaklara taşar. Hele ki kurban bayramlarında, yardımlaşmanın önemi ve değeri daha bir artar. Uzaktaki akrabalar ile bir araya gelinir, sevgi, saygı ve hoşgörülü bir tablo ortaya çıkar. Yüzler güler, kimse kimseye kırgınlık beslemez. Çocukluğumuzu anımsatan detaylar, sohbetler esnasında ortaya saçılır. Güzeldir bayramlar.

Kimi zaman da iş, güç, mesafeler ve yaşanan olumsuzluklar nedeniyle uzak kalır, sevdiklerimiz ile geçiremeyiz bayramlarımızı. Ailemizin yanında olsak aklımız arkadaşlarımızda kalır, arkadaşlarımız ile olsak bu defa aile büyüklerini görememiş olmanın hüznü çöker gözlerimize. Kurban bayramı mesajları tam da bu sırada imdada yetişir.

Tek cümleden ibaret ancak anlam bakımından son derece yüklü tek bir mesaj ile kilometrelerce uzakta olan yakınlarımızın, sevdiklerimizin gönlünü almak kolaydır. Yalnızca birkaç dakikalık bir mesaj yazma eylemi, sonrası ise rahatlık ve mutlu ediciliktir. Dört günlük kurban bayramı boyunca, ilk günden atılan mesajlar en makbulüdür. Unutulan kişiler için kalan üç gün hatırlanma günleridir.


Logo