Aşk Sözleri

18 Mart 2018 4 gösterim Yorum Yok Aşk Sözleri


Aşk sözleri aşık insanların halinden anlayabilen herkesin rahatlıkla birkaç anlam çıkarabileceği kelimelerden oluşmaktadır. Dünya genelinde her bir kültürün kendine özel aşk ritüelleri olabilir. Ortaya çıkan sonuç ve aşıkların biraraya gelmesiyle birlikte görülen durum tamamen aynıdır. Hızlanan kalp, daha sert çarpmaya ve sürekli olarak enerjik olmaya neden olur. Normal bir durumda spor yapmayla eşdeğer olabilecek bu heyecan hali, bozulmadan uzun süre boyunca devam edebilir. Sevgi sözleri aşk için dudaklardan döküldüğü zaman çok daha hızlı atan kalp, ilişkinin olağanüstü bir boyuta geçmesine yardımcı olur.

Aşkın Sözleri

Her zaman doğru sözü bulmak kolay değildir. Ne olursa olsun doğru sevgiliyi bulduğunuzda ona iyi sözler yazmaya söylemeye çekinmeyin. İşte sizler için oluşturduğumuz bu sayfada birbirinden özel ve benzeri olmayan sözler ve küçük öğretiler görebilirsiniz. Sevginizi ertelemeyin ve ona en iyi sözü seçip yollayın.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler

    Toplam (2) Sayfa | 1. Sayfadasınız12