Asker Sözleri


Asker sözleri bazen komik, bazen hüzünlü, bazen de pişmanlık içerebiliyor. Askere gitmeden önce yapılması gereken bir şeyi ertelemek ve dönünce o şeyi bulamamak, en kötü hislerden bir tanesidir. Bu zamana kadar pişmanlık hissini tatmış olan çok fazla insan vardır. Askerlikte tadılan pişmanlık ise çok farklıdır. Şafak sayan, her gün sayıma çıkan, vatani görevini yerine getiren insanın daa duyguları ve sevdikleri vardır. Sevdiklerini bırakır da gider askere, ortaya duygusal asker sözleri çıkması son derece doğaldır.

Asker Sözleri

Askerliğin kısalmış olmasına rağmen halen herkesin içerisini aynı heyecanın kaplıyor olması, özleyeceğini bile bile gitmeyi zorunlu kılıyor. Gittikten sonra şafak bitmeden geri dönme ihtimalinin bulunmaması, askerin en zor günlerinin başlangıcı olacaktır. Belki de daha önce hiç şehir dışına çıkmamış insanların bir yıl boyunca dert ortağı olduğu yerdir asker ocağı. Her bir askerin bu zamana kadar söylenmiş asker sözleri sayesinde anlatılabilecek durumu, yaşamları ve psikolojileri bulunur. Farklı kişilikteki insanların kenetlendiği o yer, birçok insanın yetişmesine vesile olmuştur.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler

    Toplam (2) Sayfa | 1. Sayfadasınız12