Ayrılık Sözleri


Ayrılık Sözleri

Ayrılık sözleri insanların içindeki nefretin ve nefretle birlikte gelen pişmanlığın ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Kendini seveni terkeden ve herhangi bir süre boyunca devam eden ilişkisini yarıda bitiren bir kişinin düşüncelerini anlamak zordur. Bu tarz durumlarda ilişkideki sevginin durumu, hangisinin daha fazla sevdiği ve dış faktörler oldukça büyük bir etkiye sahiptir. Duygusal ayrılık sözleri sadece terkedilen tarafından yazılmaz. Terkedenin bir nedeni varsa, bu durumda da terkedilenin dinlemesi gereken bazı durumlar ortaya çıkacaktır.

Ayrılık Sözleri Kimin İçin Yazılabilir?

Ayrılık sözlerini ölen bir kişi için yazmak biraz haksız bir durum olarak görülebilir. Birbirine söz veren uzun yıllar boyunca beraber olmuş çiftler arasında ölüm, ayrılmanın tek yöntemidir. Bu zamana kadar bu şekilde ayrılan insanların da sitem ettiği görülmüştür. İsteyerek ayrılmayan bir insana yapılmasının haklı olmayacağı bir sitemdir bu süreç. Rollerin değişmiş olacağı da göz önünde bulundurulmalıdır. Çok fazla sevgiyle karşılaşıyor olmasına rağmen yine de ayrılmak isteyen insanlara ayrılık sözleri yazılabilir. Geri gelmesi istenmiyorsa sitem de edilebilir.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler