Duygusal Sözler


Duygusal Sözler

Her yıl farklı söz yazarları ya da içerik yazarlarının piyasaya giriş yaptıklarını görüyoruz. Özellikle de sosyal medya üzerinden fenomen haline gelen yazarlar dahi bulunuyor. Duygusal sözleri ile meşhur olan bu kişilerin pek çok kişiye seslendikleri açıktır. Bu sözler sadece aşka ya da sevgiliye yönelik yazılmıyor. Bir çocuğu, anneye ya da dosta da seslenmek amacıyla sözlerden faydalanabilirsiniz. Duygusallık sadece ilişkilerde meydana gelen bir durum değildir. Aile, kardeş, baba gibi kavramlar için de özel sözler yer alıyor. Duygusal hayat sözlerinin pek çok anlama kullanılması da binlerce kişiye seslenmek adına faydalıdır. Nitekim fenomenlerin çoğu bu tarz yazılarında farklı duygulara değinerek ilgi çekiyor.

Anneye Duygusal Sözler

Anneler günü başta olmak üzere istediğiniz gün annenize güzel sözler söyleyebilirsiniz. Etkileyici duygusal sözler annelerin hediyelerden daha değerli buldukları olgulardır. Kısa sözcüklerle dahi annenizin hoşuna gidecek hoş sözleri dile getirebilirsiniz. Uzakta olanların ise bu sözleri mesaj atması annelerin hoşnut kalmasına neden olacaktır. Bir resim ya da müzikle de bu sözlerin paylaşımına yer verebilirsiniz.

Aile temalı olarak dile getirilen pek çok şiir ya da sözler bulunuyor. Annelerin yanı sıra baba ya da kardeşler için de duygusal sözlerle karşı karşıya kalacaksınız. Bunlar arasında evlat için de hoş sözlerin olduğu şiirler yer alıyor. Temasına göre kişilerin bu sözler üzerinden tercih yapmaları söz konusudur. Aynı zamanda okuyanların etkilenip etkilenmemesi üzerinden de paylaşımların olduğunu söylemeliyiz. Aile içeriklerine sık sık yer veren ünlü isimlerin yazılarına göz atabilir ve dilediğinizi seçerek paylaşımınızı yapabilirsiniz.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler