Esprili Sözler


Espirili Sözler

 Komik söz paylaşımlarının hem arkadaşlar hem de sevgililer arasında olması mümkün. Esprili sözlerin her alanda kullanıldığını görüyoruz. Arkadaşların sınavlardan sonra ya da ayrılık durumlarında dahi bu tarz göndermelere yer verdikleri biliniyor. Daha mutlu olmanız ya da enerjinizin yüksek olması adına da bu sözleri kullanmak faydalıdır. Gün için komik sözleri dile getirmek ya da duymak sizleri de mutlu edecektir. Bunun için kalıp ifadeleri kullanmanıza da gerek yok. Ama eğer ki üretemiyorsanız biraz inceleme yapmanız yeterli olacaktır. Esprili sözler kısa olarak özellikle sosyal medya üzerinden sıklıkla sunuluyor. Resimlerle de desteklenen bu sözleri pek çok alanda kullanabilir ya da sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Farklı Anlamlardan Esprili Sözler

Bazı durumlarda karşınızdaki kişiye doğrudan bir şeyler söylemek zor olabilir. Örneğin fazla alıngan olan kişilere eleştiri yapmakta zorluk çekebilirsiniz. Bu gibi anlarda esprili sözler kullanmanız faydalı olacaktır. Karşınızda ki kişinin dolaylı olsa da demek istediğinizi anlaması söz konusudur. Aynı zamanda komik bir şekilde ifade etmeniz alınganlık yapmasını da engelleyecektir. Bu tarz eleştiriye açık olmayan kişilere anlamlı ve komik sözler sunabilirsiniz.

Anlamlı esprili sözlerin durumlara göre değiştiğini söylemeliyiz. Okul için ayrı aşka dair ayrı arkadaşlar için de ayrı olacak şekilde sözler bulunuyor. Bu sözler sayesinde karşınızdakine dilediğiniz anlamları sunabilirsiniz. Şöyle ki kinaye anlamları da içerecektir. Yani tam olarak neyi belirttiğiniz anlaşılmıyor. Bu şekilde bir yandan da beğenmediğiniz herhangi bir durumu sunabilirsiniz. Yani komik sözler sayesinde dilediğiniz konuda gönderme yapmak zor olmayacaktır.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler