Facebook Sözleri

19 Mart 2018 1 gösterim Yorum Yok Facebook Sözleri


Sosyal bir platform sistemi olan ev bugün, dedelerimizden anneannelerimize ve yaşı büyük olarak görülen tüm akrabalarımıza kadar kullanılan bir sosyal paylaşım sitesi olmuştur. Böylesine büyüyen ve aktifleşen Facebook dünyasında, elbette fotoğraf paylaşımlarının yanı sıra, önemli sözlerinde paylaşımları her zaman etkilidir.

Facebook sözleri kurulduğu dönemden beri önemlidir ve kişinin aslında bir nevi duygularının diğer kişilerce anlaşılmasını sağlar. Bu sözler pek çok konu girdabında yer aldığı gibi bazen öyle komik ve esprili sözler arasında da olabilmektedir.

Facebook Sözlerinin Çeşitli Kategorileri

Sözler, aşkın acısını, yenilen bir dost kazığını, yaşamın sorgulanmasından, bazı konularda yaşanan şikayetlere ya da mutluluk belirtilerine göre farklılaşır. Tabi bunların genel anlamda facebook sözleri aşk temalı olarak görmekte mümkündür.

  • Aşkı tanımlamayı isterdim ama aşk onun bir başkasıyla gülümsediği ölümsüz fotoğraflarında bana gülüyor,
  • Umutlarım ve dualarım için sadece sevsen yeterdi,
  • Bir haftada bir memur gibi mesai saatleri içerisinde, 5.000TL kazanmak ister misiniz? Eğer öyleyse bana mesaj atın ve birlikte bu işi arayalım.
  • Otobüslerde öğrenci basamadığım gün artık ben zenginim demeyi çok isterdim. Ama yıllarca alışagelmiş bu ritüel de tam basmak, arkadaşım için ayrıca kart basmak gibi hissettiriyor

Genel anlamda bakıldığında facebook sözlerini konu alan pek çok husus ve etken bulunabilmektedir. Bu yüzen sözleri, bir insanın ruh haline göre düzenlenebildiği gibi, yaşanmışlıklar ya da günümüzde olan pek çok hususa etkili bir şekilde kullanabilmekte mümkündür. Facebook ise belki de zihinlerimizde gizli yatan hislerin, çevremizdekilere güzel bir söz paylaşımı ile duyurmamız olanak veriyor.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler

    Toplam (2) Sayfa | 1. Sayfadasınız12