Günaydın Sözleri

19 Ekim 2018 1 gösterim Yorum Yok Günaydın Sözleri


Günaydın Sözleri

Yeni bir güne uyanmak, önemli olduğu gibi o uyandığımız sabahın güzel geçmesi de çok güzel değerleri barındırır. Kalbimize hitap eden tüm o duyguları içten bir şekilde yaşamak ve bu duygularımızı uzun vadede sürdürebilmek için günaydın sözlerinin büyük bir etkisi bulunur. Her bir söz, kalbimizde yer edinen o içten noktalara ulaşarak, bizim ve sevdiklerimizi mutlu edebilir.

Sözlerin her birinin mahiyeti, içerisinde barındırdığı duygularla güzeldir. Bazen kısa günaydın mesajları, pek çok duygu birikimini aynı anda karşı tarafın kalbine yansıtabilir. Önemli olan karşı tarafı düşündüğümüzü belirtmektedir. Belki bir dostumuza, eşimize ya da kız arkadaşımıza içten günaydın mesajlarını iletebiliriz.

Her Bir Söz Günaydın İle Başlamalı

İnsanların birbirini düşündüğünü hissettirmesi aslında çok özel ve tarifsiz bir duygudur. Bu duygunun azalmadan sürdürülebilmesi ve yaşanabilmesi adına pek çok hissin kalplerimizde yer edinmekte olduğunu söyleyebiliriz. Günaydın sözleri bize çok önemli değerler taşır ve barındırır. Mutlu etmek ve mutlu olabilmeyi istiyorsanız, sabahı temsil eden her bir günde güzel bir sözü sevdiklerimizden esirgememeliyiz.

  • “Sabahın sen olduğunu varsayarsam, mutsuzluk sebebim karanlıkta kalır.“

Böylesine hoş bir mesajı sevdiğiniz bir kişiye attığınızda eminim o kişinin tüm düşüncesi bu söz üzerinde yoğunlaşacaktır. Size gelen ve sizden iletilen bu tür etkileyici günaydın mesajları, aslında güzel hislerin ne demek olduğunu, nasıl yaşanması gerektiğini pek çok açıdan yansıtmakta ve güzel bir şekilde aktarmaktadır.

Etkileyici bir mesaj, karşı tarafı etkiler. Hislerini günün belki de yorucu ve sıkıcı etkisinden kurtularak, daha iyi hisleri taşımasına olanak sağlar. Sizi düşünür ve sizin de onu düşündüğünüzün farkında olur. Belki bir dost için belki bir sevgiliniz için belki de bir anneniz ya da diğer sevdikleriniz için, güzel bir günaydın sözlerini asla birbirinizden esirgememelisiniz. “Günaydını sana tahsis ediyorum, çünkü biliyorum sen benim için özel bir günde, beni yalnız bırakmadın.”


Logo