İyi Geceler Sözleri

25 Ekim 2018 4 gösterim Yorum Yok İyi Geceler Sözleri


İyi Geceler Sözleri

Uyku haline geçmek, bir insanın duygularının da yoğun olabildiği ve kendini çoğu zaman yalnız hissettiği bir zamanı kapsar. Ama biri delikanlılık yapıp değer verdiği kişiye iyi geceler sözlerini iletirse, o zaman gerçek anlamda hoş duyguların tanımları farklı farklı tomurcuklanabilir. Bir insana değer vermek önemliyken, kimsenin bu değeri bir başkasından almaya hakkı yoktur öyle değil mi?

Bir arkadaşımız, eşimiz, kardeşimiz, anne ya da babamız dahil, hayatımızı paylaştığımız bir sevgilimiz için iyi geceler mesajı yollamak kötü bir şey değildir. Özellikle uykuya dalmadan önce o kişinin huzurlu ve mutlu bir şekilde uyumasına olanak verebiliriz. Bu yüzden etkileyici iyi geceler sözlerinin, kime iletiliyor olursa olsun, o kişiye mutluluk vereceği gerçeğini asla kendimizden uzaklaştırmamız gerekiyor.

Duygu Yoğunluklu İyi Geceler Mesajları

Sevgililerin arasında geçen her bir söz, önemlidir ve gelecek içinde önemli bir yatırımdır. İyi geceler mesajı sevgiliye uzun olarak atılabilir. Ya da dilerseniz çok kısa bir sözcüğün içerisine büyük ve derin bir mesajı sığdırabilirsiniz. Burada önemli olan duyguların iyi geceler sözleriyle iletilmesidir. Eğer kendimizi iyi hissetmek istiyorsak, karşı tarafı öncelikle anlamalı ve ilk olarak ekmeli ve sonra ektiğimiz o ürünü en güzel şekilde korumalıyız. Çünkü herşey karşılıklılık ilkesine göre düzenlenirse, paylaşımlarda böylesine güzel olur.

İyi Geceler Sözlerini Aktarmamızın Çeşitli Yolları

İyi geceler sözleri, insanların birbirlerini hatırlamasındaki en güzel değerlerden bir tanesidir. Bazen iyi geceler mesajı uzun yazarak, kalbimizdeki pek çok duyguyu sözlere sığdırabiliriz. Bazen kısa ve öz olarak kendimizi ifade eder ve hislerimizi karşı tarafa ulaştırırız. Amacımız ne olursa olsun, doğru planlamayı yapabilmeyi ve bunun ardından her zaman gidebilmeyi başarmak gerekiyor.

O gün buluştuğunuzda, güzel bir kağıda, iyi geceler dileklerinizi aşk dolu ya da sevgi içerikleriyle yazabilir ve cebine bu notu sıkıştırabilirsiniz. Sonra tam uyku vakti geldiğinde bir kısa mesaj atar ve mesajı koyduğunuz yere bakarak notu okumasını isteyebilirsiniz.

Sözlerin anlamı olduğu kadar, ulaştırıldığı yollarda önemlidir. Bir gün sadece telefonla sözleri söyleyerek, sadece mesaj atarak ya da güzel bir hediyenin içinde dahi uyku temalı bir yolla hislerinizi dökmeniz her zaman mümkündür.

“Bir gece kimine göre uzun, kimine göre acılı, kimine göre huzurlu olabilir. Bazıları yalnız uyur, bazıları da yanında sevdiği ya da sevmediği kişilerle. Ama sabaha olan umutlarımız gece devam eder. Bu umutlar, her kalbin yaşamına göre değişen bir hisleri taşır.“


Logo