Kapak Sözleri

16 Mart 2018 2 gösterim Yorum Yok Kapak Sözleri


Kapak Sözler
Özellikle sosyal paylaşım ağlarında yapılan paylaşımlar çok fazla beğeni ve yorum alınca bir anda popüler olabiliyor. Siz de oldukça iddialı kapak sözler bulur ve paylaşırsanız kısa zamanda popülaritenizin arttığını görecek, yazılarınızın bilmediğiniz kullanıcılar tarafından paylaşıldığını farkedeceksiniz. Beğeni, retweet gibi etkileşimleri arttırmak istiyorsanız sözlerin gücünden yararlanabilir, kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

Kapak sözler küfürlü cümlelerden de oluşabilir. Bazen de sadece naif kelimelerden kurulmuş bir cümle bununla aynı etkiyi verebilir. Önemli olan kelimelerin gücüne inanmak ve karşınızdakine hissettiğinizi tam olarak yansıtabilmektir.

Fenomen olmak istiyor, sözlerin kuvvetine inanıyorsanız paylaşmaktan, yazmaktan çekinmemeniz gerekir. Ancak bu şekilde paylaştıklarınız diğer insanlara ulaşır ve sözleriniz yankılanır. Üstelik sizi takip eden insan sayısının bu sözler sayesinde gittikçe arttığını görmek size cesaret verecektir.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler

    Toplam (2) Sayfa | 1. Sayfadasınız12