Kapak Sözleri

19 Ekim 2018 2 gösterim Yorum Yok Kapak Sözleri


Kapak Sözler

Özellikle sosyal paylaşım ağlarında yapılan paylaşımlar çok fazla beğeni ve yorum alınca bir anda popüler olabiliyor. Siz de oldukça iddialı kapak sözler bulur ve paylaşırsanız kısa zamanda popülaritenizin arttığını görecek, yazılarınızın bilmediğiniz kullanıcılar tarafından paylaşıldığını farkedeceksiniz. Beğeni, retweet gibi etkileşimleri arttırmak istiyorsanız sözlerin gücünden yararlanabilir, kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

Kapak sözler küfürlü cümlelerden de oluşabilir. Bazen de sadece naif kelimelerden kurulmuş bir cümle bununla aynı etkiyi verebilir. Önemli olan kelimelerin gücüne inanmak ve karşınızdakine hissettiğinizi tam olarak yansıtabilmektir.

Fenomen olmak istiyor, sözlerin kuvvetine inanıyorsanız paylaşmaktan, yazmaktan çekinmemeniz gerekir. Ancak bu şekilde paylaştıklarınız diğer insanlara ulaşır ve sözleriniz yankılanır. Üstelik sizi takip eden insan sayısının bu sözler sayesinde gittikçe arttığını görmek size cesaret verecektir.

Cümlelerinizle Hem Eğlenceli Hem Kızgın Olabilirsiniz

Sosyal medyada nasıl gözükmek istediğiniz çok önemli. Eğer sadece kızgın ve sinirli bir profil çizmek istemiyorsanız o zaman tüm bu kızgınlığınızı dile getirirken komik de olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kapak sözlerinizi daha komik olanlardan seçmek olacaktır.

Laf dokundurmanın ve karşınızdakini kızdırmanın belki de en eğlenceli hani ona aynı zamanda komik cümleler kurmaktır. Bu nedenle hem sevgiliniz için hem size hata yapan dostunuz için hem de sevmediğiniz insanlar için bu tarz cümleler kullanabilirsiniz. Ayrıca çoğu zaman komik cümleler karşınızdakini daha az umursadığınız izlenimini verir. Bu da sizin kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Komik kapak sözler kullanmak için başkalarının profillerinde de gezinebilir, sosyal medyayı kurcalayabilirsiniz. Bu anlamda oldukça başarılı sözler bulan fenomenler vardır. Siz de onların cümlelerinden yararlanabilir, tam olarak hissettiklerinizi başkalarının cümlelerinde yakalayabilirsiniz.


Logo