Komik Sözler


Komik Sözler

Esprili sözler bulmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. İnsanları kahkahaya boğan aynı zamanda da düşünmeye sevk eden cümleler parlak bir zekanın ürünüdür. Kelimelerin kuvvetini kullanarak karşımızdakini etkilemek istiyorsak bunu esprili bir dille de yapabiliriz. Burada devreye giren komik sözler kimi zaman iğneleyici, kimi zaman sadece gülünç olabilir.

Birini güldürmek ve tebessüm ettiğini görmek belki de hissedeceğiniz en güzel mutluluklardan biridir. Bu nedenle esprili bir yapınız varsa siz de esprili komik sözler bulabilir, bunları sosyal hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla takipçi kazanabilir, komik cümlelerinizle sosyal medya fenomeni bile olabilirsiniz. Cümlelerinizin paylaştığını görmek sizin gerçekten komik olduğunuzu da gösterecektir. Bu da size güven verecek, her geçen gün daha fazla söz paylaşmaya çaba sarfedeceksinizdir.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler