Komik Sözler

16 Kasım 2018 1 gösterim Yorum Yok Komik Sözler


Komik Sözler

Esprili sözler bulmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. İnsanları kahkahaya boğan aynı zamanda da düşünmeye sevk eden cümleler parlak bir zekanın ürünüdür. Kelimelerin kuvvetini kullanarak karşımızdakini etkilemek istiyorsak bunu esprili bir dille de yapabiliriz. Burada devreye giren komik sözler kimi zaman iğneleyici, kimi zaman sadece gülünç olabilir.

Birini güldürmek ve tebessüm ettiğini görmek belki de hissedeceğiniz en güzel mutluluklardan biridir. Bu nedenle esprili bir yapınız varsa siz de esprili komik sözler bulabilir, bunları sosyal hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla takipçi kazanabilir, komik cümlelerinizle sosyal medya fenomeni bile olabilirsiniz. Cümlelerinizin paylaştığını görmek sizin gerçekten komik olduğunuzu da gösterecektir. Bu da size güven verecek, her geçen gün daha fazla söz paylaşmaya çaba sarfedeceksinizdir.

Sevgilinizi Komik Sözlerler Kahkahaya Boğun

Komik insanlardan neredeyse herkes hoşlanır. Özellikle sevgiliniz sizin komik yanınızı beğeniyorsa onun için anlamlı komik cümleler de bulabilirsiniz. Bunun için yaşadığınız bir anıdan yola çıkabilir, karşılaştığınız birini anlatırken komik cümleler bulabilirsiniz. Sevgilinizi kahkahaya boğarken güzel anların bu sayede tadını çıkartabileceksiniz.

komik cümleler kurarken başkasının hikayelerini de örnek alabilirsiniz. Bunları bir akşam yemeğinde, bir buluşma anında ya da telefon konuşmasında söyleyebilir ya da morali bozulan sevgilinizi tebessüm ettirmek için komik sözleri kullanabilirsiniz.

Yeni Sosyal Medya Fenomenleri Komik Cümleleri Kullanıyor

Kapak yapan cümleler, atarlı cümleler her ne kadar sosyal medyada sık sık karşımıza çıksa da aslında sosyal medya fenomenlerinin en çok komik tweetlerinden ve görsellerinden etkilendiğimiz ortada. Komik sözler kısa ve öz olduğu zaman internet dünyasında yayılması da daha hızlı ve etkili oluyor.

Özellkle Twitter’ın karakter sınırı pek çok insana, bir kaç kısa cümle ya da cümlelerle komik ve etkili olmayı öğretti. Özellikle bu sosyal medya platformundan gelen bir alışkanlık olarak pek çok sosyal medya kullanıcısı bu komik cümleleri fotoğrafların altına, facebook durum güncellemelerine ve yorumlara yazdı. Bu sayede yepyeni fenomenler çıktı ve binlerce insan, bunların komik cümlelerini kendi sayfalarında paylaştı.


Logo