Nefret Sözleri


Nefret Sözleri

Sevginizi sözlerle belli etmek istediğiniz kadar acınızı ve nefretinizi de belli etmek ister ve paylaşırsınız. Bu nedenle sevgi sözleri kadar nefret sözleri de önemlidir. Nefret dolu, sitem dolu cümleler sarfetmek için her zaman uzun uzadıya yazılar yazmaya gerek yoktur. Çoğu zaman kısa bir cümle bile hissettiğiniz nefreti anlatmaya yeter.

Özellikle sosyal medyada nefret içerikli paylaşımlar yaşanan bir üzücü olaydan sonra yayılmaya başlar. Ülkemizde meydana gelen terör olayları gibi durumlarda sosyal medya hesaplarınızı açtığınız zaman kin ve öfke dolu paylaşımları çok sık görürsünüz. Ama bunlardan ziyade eski sevgili ya da sizi üzen bir arkadaşınız için yazdığınız yazılar daha çok ilgi çeker.Nefret sözleri resimlianlatımlarla desteklenince etkisi de daha fazla olmaktadır. Siz de nefretinizi ve öfkenizi belli etmek için bazı görselleri kullanarak paylaşımlarınızı bu şekilde yapabilirsiniz.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler