Nefret Sözleri

08 Ekim 2018 1 gösterim Yorum Yok Nefret Sözleri


Nefret Sözleri

Sevginizi sözlerle belli etmek istediğiniz kadar acınızı ve nefretinizi de belli etmek ister ve paylaşırsınız. Bu nedenle sevgi sözleri kadar nefret sözleri de önemlidir. Nefret dolu, sitem dolu cümleler sarfetmek için her zaman uzun uzadıya yazılar yazmaya gerek yoktur. Çoğu zaman kısa bir cümle bile hissettiğiniz nefreti anlatmaya yeter.

Özellikle sosyal medyada nefret içerikli paylaşımlar yaşanan bir üzücü olaydan sonra yayılmaya başlar. Ülkemizde meydana gelen terör olayları gibi durumlarda sosyal medya hesaplarınızı açtığınız zaman kin ve öfke dolu paylaşımları çok sık görürsünüz. Ama bunlardan ziyade eski sevgili ya da sizi üzen bir arkadaşınız için yazdığınız yazılar daha çok ilgi çeker.Nefret sözleri resimlianlatımlarla desteklenince etkisi de daha fazla olmaktadır. Siz de nefretinizi ve öfkenizi belli etmek için bazı görselleri kullanarak paylaşımlarınızı bu şekilde yapabilirsiniz.

Hissettiklerinizi Cümlelere Dökerek Kızgınlığınızı İfade Edin

Nefret sözleri özellikle eski sevgililer için kullanılır. Siz de eski sevgilinize karşı hissettiklerinizi sosyal medyadan duyurmak ya da direkt ona yazmak istiyorsanız bunun için başarılı cümleler bulabilirsiniz. Eğer nefret dolu hissediyorsanız bunu cümlelere dökmek için beklememeli, ne hissediyorsanız belli etmelisiniz.

Aynı şekilde size büyük bir kötülük yapmış olan arkadaşınız için de bu cümleleri kullanabilirsiniz. Daha kısa cümleler bulmanız bunu sosyal medya hesaplarında paylaşmanız açısından da kolay olacaktır. Kin dolu sözleriniz doğru hedefe ulaştığında, kelimlerde amacına ulaşmış olacaktır.

Arkadaşınıza Olan Hislerinizi Cümlelere Dökün

Arkadaşlarınız ve dost sandıklarınız her zaman sizin yanınızda olmayabilir. Hayatta bir çok defa arkadaş kazığı yiyebilir, arkadaşlarınızın arkanızdan iş çevirdiğine şahit olabilirsiniz. Böylesi durumlarda onlara karşı olan hislerinizi belli etmek için nefret sözlerisarfetmek içinizden gelebilir. Bunun için duygu ve düşüncelerinizi açıkça belirtmekten korkmamalı, yaşadıklarınızı cümlelere dökmelisiniz.

Arkadaşa nefret sözlerinizi sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşabilirsiniz. Özellikle sosyal mecralar, bir sözü yaymak, bir cümleyi doğru kişiye iletmek anlamında daha büyük bir işleve sahiptir. Bu nedenle siz de düşündüklerinizi açık bir dille Twitter’a, Facebook’a ya da görselle beraber Instagram hesabına koyarsanız arkadaşınız bunu görecek ve sizin ne hissettiğinizi daha iyi anlayacaktır.


Logo