Özlem Sözleri

08 Nisan 2018 27 gösterim Yorum Yok Özlem Sözleri


Özlem Sözleri

Hasretlik çoğu zaman insana en güzel şiirleri ve sözleri yazdıran bir duygu. Bu nedenle özlem sözlerinin yeri diğer cümlelere göre apayrı oluyor. En güzel şairlerin şiirleri, mektupları özlem duyduğu zamana ait oluyor. Siz de özlem sözleri yazmak istiyor ya da daha önceden yazılmış bu sözleri bulmak istiyorsanız sayısız kaynağa sahip olduğunuzu söyleyebiliriz.

Hasret duyduğunuz sevgilinize, eşinize, ailenize ya da çok sevdiğiniz bir arkadaşınıza özleminizi belli edecek mesajlar atmak istiyor olabilirsiniz. Hasret sözleri yazmak için duygularınızı cümlelere dökecek bir çok güzel kelime bulabilirsiniz. Hatta bunları belki kendi fotoğrafınızla, belki birlikte paylaştığınız bir anın fotoğrafıyla ya da tamamen hazır bulduğunuz bir görselle zenginleştirebilir, sözlere daha da büyük anlamlar katabilirsiniz.

Özleminizi Dile Getirecek Etkileyici Cümleler Kurmak Zor Değil

Özlem oldukça derin bir duygudur. Hissettiklerinizi kelimelere dökmek size zor gelebilir ve özellikle birine karşı özlem hissediyorsanız bunun için etkileyici cümleler kurmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken etkileyici özlem sözleri bulmak ve bunları dilerseniz sosyal medyada paylaşmaktır.

Bu sözleri askerdeki sevgilinize, uzun zamandır uzak kaldığınız sevgilinize, ayrıldığınız fakat hala unutamadığınız sevgilinize, görmediğiniz ailenize, ayrı şehirlerde olduğunuz arkadaşlarınıza yazabilirsiniz. Özlem tüm sevdiklerinize karşı hissedebileceğiniz derin bir duygudur. Bunu hissettikten sonra kelimelerin kendiliğinden döküldüğünü göreceksiniz. Özlem sözlerini hazır bulursanız da hislerinize tercüman olabilir. Bunun için internette çok sayıda sosyal mecraya bakabilir, sosyal medya hesaplarından hoşunuza gidenleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Sevgilinize Yazabileceğiniz Özlem Dolu Cümleler

Özlem mesajları en çok sevgiliye yazılır. Üstelik çoğu da eski sevgililere özel mesajlardır. Aranıza mesafelerin girdiği zamanlarda, kendinizi yalnız ve onsuz hissettiğiniz zamanlarda yazabileceğiniz bu mesajlar sevgilinizi de mutlu edecektir.

Bu sözlerden güzel hediyeler yapmanız da mümkündür. Bazı çiftler kendileri için özel olan bazı cümleleri tişörtlere, bardaklara, posterlere ve takvimlere bastırarak daha da anlamlı hale getirirler. Hasret sözleri sevgiliye armağan edilince çok daha anlam kazanacaktır. Bu nedenle siz de sürpriz bir hediye yapmak istiyorsanız birbirinize söylediğiniz güzel sözleri düşünebilirsiniz. Ya da dilerseniz özleminizi ifade edecek özlem sözlerini kendi fotoğraflarınızla harmanlayarak oldukça romantik bir hediye haline getirebilirsiniz.

Özledim kısa ve net.


Logo