Sevgi Sözleri

17 Mart 2018 3 gösterim Yorum Yok Sevgi Sözleri


Sevgi Sözleri

Her insan sevgisinin benzersiz olduğunu düşünür. Sevgi, aşk, hasretlik yaşayabileceğiniz en güzel ve özel duygulardır. Bu oldukça hususi duygular kişiden kişiye göre değişmektedir. Bu nedenle nasıl bir sevgi beslediğiniz, bu sevgiyi nasıl yaşadığınız tamamen özel olmalıdır. Sevgi sözleri sarfetmek için de, öncelikle yaşadığınız hislere hakim olmanız gerekir.

Hayatla alakalı sözlerin çoğuna dikkat ederseniz içlerinde sevgi barındığını göreceksiniz. Çünkü hayatın her alanında sevmek ve sevilmek vardır. Bu temel ihtiyaç, bizim sağlıklı bireyler olmamız için gereklidir. Sevilme ihtiyacımızı gidermek için de başkalarından sevgi sözcükleri duymalı, sevgiyi içimizde hissetmeliyiz. Bazen bir sarılma çok şey ifade edebildiği gibi, kısa sevgi sözleri de çok şey ifade edebilmektedir. Önemli olan cümlenin gerçekten içten gelerek söylenmiş olmasıdır.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler

    Toplam (2) Sayfa | 1. Sayfadasınız12