Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
En Komik Smilelar | Smilelarla Duygunuzu Anlatma

En Komik Smilelar | Smilelarla Duygunuzu Anlatma

Bu Yazımızda En Komik Smilelar, Emojilerle Duygu Verme, Smilelarla Kahkaha Vermek, Smilelarla Duygunuzu Anlatma Detaylar Yazımızda.

En Komik Smilelar Sizden Bile Komik!

Komik olmak kesinlikle herkesin becerebildiği şeylerden biri değil. Özellikle de komik olmadığı halde komik olduğunu düşünenler için durumun daha da vahim olduğunu söyleyebilir ve böyle durumlarda arkadaşlarına sabır dileyebiliriz. Ancak komik olduğunuzdan çok da emin değilseniz, anlattıklarınızı daha etkili bir hale getirecek olan smileları kullanabilir ve böylece ortamın komiklerinden olabilirsiniz.


En Komik Smilelar | Smilelarla Duygunuzu Anlatma

En komik smilelar için telefonunuzun Whatsapp ya da Instagram gibi uygulamalarına girebilir ve buradan anlattığınıza en uygun smileları seçebilirsiniz. Böylece anlattıklarınıza gelen kahkahaların çok daha fazla olduğunu görecek ve emojinin etkisini anında hissedeceksiniz.

Kahkahaları Arttırmak için Smile Kullanın

Onlarca komik smile içerisinden hangisini seçeceğinize karar veremediyseniz bunun için tekrar göz atabilirsiniz. Sahte gülücüklerden dans edenlere, bilgili smilelardan işçi suratlara kadar seçenekleri arttırabildiğimiz emojiler arasında hayvanlar da çok fazla kullanılan oldukça eğlenceli smilelar arasındadır.

En komik smilelar genelde az önce yukarıda bahsettiğimiz hayvanlar içerisinden çıkar. Bunlar dışında daha pek çok obje ve surat ifadesi bulabileceğiniz için anlattığınıza en uygun emojiyi bulma konusunda zorluk çekmezsiniz. Hatta olayı abartarak hiç konuşmadan sadece emojiler kullanarak bile pek çok şey anlatabileceğinizi söyleyebiliriz. “Ben konuşmayı sevmiyorum beni çözen böyle çözsün” diyorsanız, emojilerin bunun için son derece mantıklı olduğunu da söyleyebiliriz. Komik smile seçimi yaparken de bunu sosyal medyada yorum olarak yapabilir ve onlarca kişiye espritüel olduğunuzu ifade edebilirsiniz.

Emojilerle Her Duyguyu Anında Verin

Emoji kullanımının bu kadar fazla olmasının en büyük nedeni her duyguyu kesinlikle anında verebiliyor olmasından kaynaklı. Yani utandığınız zaman, kızdığınız zaman, çok neşelendiğinizde, biraz tebessüm etmek istediğinizde, uykunuz geldiğinde, sıkıldığınızda, trip atmak istediğinizde, üzüldüğünüzde ve daha sayabileceğimiz bir çok durumda anında kullanabileceğiniz bir emoji bulacaksınız. Üstelik anlatmaya çalıştığınızı tam olarak ifade eden emojiler olacağı için başka bir söze ya da diyaloğa ihtiyaç olmayacaktır.

En komik smilelar için kendi sık kullandığınız emojiler arasında gezinebilir ve insanları kahkahalara boğacak emojileri kolaylıkla bulabilirsiniz. Size özel emojiler yaratmak için oluşturulan çeşitli yazılım programlarını kullanarak farklı smilelar bulabilirsiniz.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073318538/


Bu yazı 2021 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x