Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Erkek Arkadaşa Ne Tür Hediye Alınır? | Hediyelik Eşya Seçimi

Erkek Arkadaşa Ne Tür Hediye Alınır? | Hediyelik Eşya Seçimi

Bu Yazımızda Erkek Arkadaşa Ne Tür Hediye Alınır?, Erkek Arkadaş İçin Hediye, Erkek Arkadaşa Hediye, Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu, Erkek Arkadaşa Hediyelik Eşya Detaylar Yazımızda.

Erkek Arkadaş İçin Hediye

Güzel giden bir ilişkiye renk katan en önemli şey hediyelerdir. Erkek arkadaş için hediye almayı düşünenler ise bazı kriterlere dikkat etmelidir. Böylelikle hediyeyi verdiğiniz kişinin yüzünde gerçek bir gülümsemeyi görebilirsiniz. Erkeklere hediye almayı genelleştiren kalıplardan kurtulmanız hediye seçiminde etkili olacaktır. Erkeklere hediye alınırken rengi muhakkak mavi olacak diye bir kaide yok. Ya da sadece bir saat bir kravat alınması gerekmiyor. Burada önemli olan hediyeyi alacağınız kişinin nelerden hoşlandığını tespit etmeniz. Bu tespitten sonra erkek arkadaş için hediye fikirlerini daha geniş yelpazede düşünebilirsiniz.

İnsanlar birbirlerine sadece özel günlerde hediye alacak diye de bir kural yoktur. Artık bu tür klişeleri aşıp sevdiğiniz insanlara küçük jestler yapmanız hayatınıza renk katacaktır. Bu sayede daha neşeli bir hayat serüveniniz olacaktır. Hediyeleşme insanlar arasındaki bağı kuvvetlendirir. Bu hediye karşıdaki kişinin ihtiyacı olan bir hediye olunca hediyeleşmenin anlamı bir derece daha artıyor. Erkek arkadaş için hediye  seçimi zor değil sadece onu iyi tanımanız yeterli. Zaten hediye fikirlerini otomatik olarak zihninizde canlandırmaya başlıyorsunuz.

İyi bir hediye seçimi kişiyi özel hissettirmeli. Bu durumu sadece erkek arkadaş diye sınırlamak doğru olmaz. Birçok insan hediye almaktan mutluluk duyar. Çünkü kendilerini hediyeyi veren kişi için özel olduklarını hissederler. Manevi bir hediye hazırlamak çok anlamlı olacaktır.

Erkek Arkadaşa Hediye

Birçok insan hediye seçimi yaparken zorluk çekiyor. Halbuki hediye seçimi yaparken düşünülecek şey çok basittir. Örneğin erkek arkadaşa hediye alınacaksa ve bu arkadaş özel anlamda biri değilse hediyenin anlamlı olması güzel olur. Bu kişiler sınıftan bir arkadaşınız olabilir. Çünkü özel anlamda bir şeyler hissettiğiniz erkek arkadaşınız varsa, erkek arkadaşınızın olması çok doğru olmadığı gibi ona büyük hediyeler sunmakta doğru değildir. Bunun en önemli nedenlerinden biri erkek arkadaşınızın sonsuza kadar sizinle beraber olmama ihtimalidir. Bu ihtimal dairesinde hediye almanız gerekiyorsa ,tercih edeceğiniz hediyenin maddi açıdan çok büyük olmasına gerek yoktur.

Erkek arkadaşa hediye almak zorundaysanız alacağınız hediyenin boşa gitmemesi lazımdır. Böylelikle israftan ve zarardan kaçınarak güzel bir davranışta bulunursunuz. Bu hediye fikirlerini erkek kardeşiniz, eşiniz, babanız içinde düşünebilirsiniz. Günümüzde israf edilerek hem kız arkadaşlara hem erkek arkadaşlara çok büyük hediyeler alınıyor ve sonu hüsranla bitiyor. Sonu hüsranla sonuçlanacak bir ilişki için çok çaba sarf etmeye gerek yok. Hediyeler yıpranan ilişkiler için bir yara bandı görevi görselerde daha sonraki zamanlarda etkisi ve önemi azalabiliyor.

Şimdi derin bir nefes alın ve hediye alacağınız kişinin sizin hayatınızdaki yerine bakın. Gerçekten önemsediğiniz ve hayatınızda olmaya devam edeceğine inandığınız biriyse; sizlere sunacağımız hediye fikirlerini birer ilham niteliğinde değerlendirmelisiniz.

Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu

Hediye alma meselesini sadece erkek arkadaş diye sınırlandırmak doğru olmaz. Erkeklere nasıl hediye alınmalı şeklinde düşünmeniz daha doğru olur. Çünkü genel olarak erkeklerin fıtratları benzerdir. Hediye alacağınız kişi bugün erkek arkadaşınız seviyesinde biridir. Yarın ise babanıza hediye almanız gerekebilir. Yine de erkek arkadaşa hediye kutusu hazırlamayı düşünebilirsiniz. Fakat bu hediye kutusu da geniş yelpazeli bir konudur. Şu an birçok firma hediye kutuları konseptleri tasarlayıp satışa sunmaktadır.

 • Dünya kahvelerini bir arada bulunduran hediye kutusu
 • İçerisinde ajanda, kupa bardak, çikolata, bere bulunduran hediye kutusu
 • Ofiste kullanabilecek eşyaları içeren hediye kutusu
 • İçerisinde kış mevsiminde kullanabileceği eşyalar barındıran hediye kutusu
 • Kırtasiye eşyaları barındıran hediye kutusu

Erkek arkadaşa hediye kutusu hazırlamak sadece yukarıdaki örneklerle sınırlı değildir. Sizler bu fikirleri kendi bütçenize ve partnerinizin sevdiği eşyalara göre tasarlayabilirsiniz. Bir tane örnek hediye kutusu tasarımı verecek olunursa;

 • Partnerinizin hoşuna gidecek biblolar satın alın veya tasarlayın.
 • İhtiyacı varsa hoş bir tane kol saati alın.
 • Kahve seviyorsa orijinal kahveler alın.
 • Dikdörtgen boy çikolata alın.
 • Bulunduğunuz yıla ait bir ajanda yerleştirin. Ajanda yerine not defteri de alabilirsiniz.

Bütün bunları dış görüntüsü hoş görünen bir kutuya yerleştirin. Dilerseniz bir parfüm de ekleyebilirsiniz. Erkek arkadaşa hediye kutusu değil de hediyelik eşya bakıyorsanız işiniz daha kolay.

Erkek Arkadaşa Ne Tür Hediye Alınır?

Erkek Arkadaşa Hediyelik Eşya

İlişkiniz uzun veya kısa olsun fark etmez. Arkadaşınıza veya partnerinize hediyelik eşya almanız çok zor değil. Çünkü sadece hediyelik eşya satan milyonlarca web siteleri ve dükkanlar var. Size düşen sadece hediyeyi alacağınız kişinin nelerden hoşlanabileceğini öğrenmeniz. Bu tespiti yapmadan evvel hediye alırsanız biraz risk almış olacaksınız. Bu riskin iki sonucu vardır. Hediyenizden ya memnun kalınacaktır ya da sizi kırmamak adına memnun olmuş gibi davranılacaktır. Bu tür durumlarla uğraşmamak ve kendinizi riske atmamak için erkek arkadaşa hediyelik eşya örneklerini incelemeniz faydalı olacaktır.

 • Sigara kullanan birine orijinal bir küllük hediye edilebilir.
 • Çok klasik olsa da birçok erkeğin hoşuna giden üçlü aksesuarlı saat alınabilir.
 • Bir kupa bardağına fotoğrafınızı çıkartabilirsiniz. Bu kupa bardağı sıcaklığa göre de ayarlanabilir.
 • Erkeklerin hoşuna giden şeylerden biri de tesbihtir. Sevilen taşlardan oluşan sevilen bir renkte teşbih alabilirsiniz.
 • Erkek arkadaşa hediyelik eşya olarak çakı, anahtarlık, kalem bulunan bir set alabilirsiniz.
 • Kurabiyeler hazırlayabilirsiniz. Fakat bu kurabiyeler normal kurabiyelerden biraz daha farklı olmalıdır. Örneğin mesaj içerikli, şekilli kurabiyeler hazırlayabilirsiniz.
 • Kartvizitlik cüzdan alabilirsiniz. Çok güzel, orijinal, deri yapımlı kartvizitlik cüzdan arkadaşınız için çok anlamlı olacaktır.
Erkek Arkadaşa Ne Tür Hediye Alınır?

Eğer doğum gününe özel bir hediye alacaksanız bir takvim hazırlayabilirsiniz.  Sevdiği bir biblo veya sevdiği bir çizgi film karakterinin biblosu partnerinizi memnun edebilir. Unutmayın başarılı bir hediye almanız, hediye alacağınız kişiyi çok iyi tanımanızla alakalıdır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626061876576/


Bu yazı 1849 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x