yandex
Erkek Arkadaşa Ne Tür Hediye Alınır? | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Erkek Arkadaşa Ne Tür Hediye Alınır?

Erkek Arkadaşa Ne Tür Hediye Alınır?

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda Erkek Arkadaşa Ne Tür Hediye Alınır?, Erkek Arkadaş İçin Hediye, Erkek Arkadaşa Hediye, Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu, Erkek Arkadaşa Hediyelik Eşya Detaylar Yazımızda.

Erkek Arkadaş İçin Hediye

Güzel giden bir ilişkiye renk katan en önemli şey hediyelerdir. Erkek arkadaş için hediye almayı düşünenler ise bazı kriterlere dikkat etmelidir. Böylelikle hediyeyi verdiğiniz kişinin yüzünde gerçek bir gülümsemeyi görebilirsiniz. Erkeklere hediye almayı genelleştiren kalıplardan kurtulmanız hediye seçiminde etkili olacaktır. Erkeklere hediye alınırken rengi muhakkak mavi olacak diye bir kaide yok. Ya da sadece bir saat bir kravat alınması gerekmiyor. Burada önemli olan hediyeyi alacağınız kişinin nelerden hoşlandığını tespit etmeniz. Bu tespitten sonra erkek arkadaş için hediye fikirlerini daha geniş yelpazede düşünebilirsiniz.

İnsanlar birbirlerine sadece özel günlerde hediye alacak diye de bir kural yoktur. Artık bu tür klişeleri aşıp sevdiğiniz insanlara küçük jestler yapmanız hayatınıza renk katacaktır. Bu sayede daha neşeli bir hayat serüveniniz olacaktır. Hediyeleşme insanlar arasındaki bağı kuvvetlendirir. Bu hediye karşıdaki kişinin ihtiyacı olan bir hediye olunca hediyeleşmenin anlamı bir derece daha artıyor. Erkek arkadaş için hediye  seçimi zor değil sadece onu iyi tanımanız yeterli. Zaten hediye fikirlerini otomatik olarak zihninizde canlandırmaya başlıyorsunuz.

İyi bir hediye seçimi kişiyi özel hissettirmeli. Bu durumu sadece erkek arkadaş diye sınırlamak doğru olmaz. Birçok insan hediye almaktan mutluluk duyar. Çünkü kendilerini hediyeyi veren kişi için özel olduklarını hissederler. Manevi bir hediye hazırlamak çok anlamlı olacaktır.

Erkek Arkadaşa Ne Tür Hediye Alınır?

Erkek Arkadaşa Hediye

Birçok insan hediye seçimi yaparken zorluk çekiyor. Halbuki hediye seçimi yaparken düşünülecek şey çok basittir. Örneğin erkek arkadaşa hediye alınacaksa ve bu arkadaş özel anlamda biri değilse hediyenin anlamlı olması güzel olur. Bu kişiler sınıftan bir arkadaşınız olabilir. Çünkü özel anlamda bir şeyler hissettiğiniz erkek arkadaşınız varsa, erkek arkadaşınızın olması çok doğru olmadığı gibi ona büyük hediyeler sunmakta doğru değildir. Bunun en önemli nedenlerinden biri erkek arkadaşınızın sonsuza kadar sizinle beraber olmama ihtimalidir. Bu ihtimal dairesinde hediye almanız gerekiyorsa ,tercih edeceğiniz hediyenin maddi açıdan çok büyük olmasına gerek yoktur.

Erkek arkadaşa hediye almak zorundaysanız alacağınız hediyenin boşa gitmemesi lazımdır. Böylelikle israftan ve zarardan kaçınarak güzel bir davranışta bulunursunuz. Bu hediye fikirlerini erkek kardeşiniz, eşiniz, babanız içinde düşünebilirsiniz. Günümüzde israf edilerek hem kız arkadaşlara hem erkek arkadaşlara çok büyük hediyeler alınıyor ve sonu hüsranla bitiyor. Sonu hüsranla sonuçlanacak bir ilişki için çok çaba sarf etmeye gerek yok. Hediyeler yıpranan ilişkiler için bir yara bandı görevi görselerde daha sonraki zamanlarda etkisi ve önemi azalabiliyor.

Şimdi derin bir nefes alın ve hediye alacağınız kişinin sizin hayatınızdaki yerine bakın. Gerçekten önemsediğiniz ve hayatınızda olmaya devam edeceğine inandığınız biriyse; sizlere sunacağımız hediye fikirlerini birer ilham niteliğinde değerlendirmelisiniz.

Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu

Hediye alma meselesini sadece erkek arkadaş diye sınırlandırmak doğru olmaz. Erkeklere nasıl hediye alınmalı şeklinde düşünmeniz daha doğru olur. Çünkü genel olarak erkeklerin fıtratları benzerdir. Hediye alacağınız kişi bugün erkek arkadaşınız seviyesinde biridir. Yarın ise babanıza hediye almanız gerekebilir. Yine de erkek arkadaşa hediye kutusu hazırlamayı düşünebilirsiniz. Fakat bu hediye kutusu da geniş yelpazeli bir konudur. Şu an birçok firma hediye kutuları konseptleri tasarlayıp satışa sunmaktadır.

 • Dünya kahvelerini bir arada bulunduran hediye kutusu
 • İçerisinde ajanda, kupa bardak, çikolata, bere bulunduran hediye kutusu
 • Ofiste kullanabilecek eşyaları içeren hediye kutusu
 • İçerisinde kış mevsiminde kullanabileceği eşyalar barındıran hediye kutusu
 • Kırtasiye eşyaları barındıran hediye kutusu

Erkek arkadaşa hediye kutusu hazırlamak sadece yukarıdaki örneklerle sınırlı değildir. Sizler bu fikirleri kendi bütçenize ve partnerinizin sevdiği eşyalara göre tasarlayabilirsiniz. Bir tane örnek hediye kutusu tasarımı verecek olunursa;

 • Partnerinizin hoşuna gidecek biblolar satın alın veya tasarlayın.
 • İhtiyacı varsa hoş bir tane kol saati alın.
 • Kahve seviyorsa orijinal kahveler alın.
 • Dikdörtgen boy çikolata alın.
 • Bulunduğunuz yıla ait bir ajanda yerleştirin. Ajanda yerine not defteri de alabilirsiniz.

Bütün bunları dış görüntüsü hoş görünen bir kutuya yerleştirin. Dilerseniz bir parfüm de ekleyebilirsiniz. Erkek arkadaşa hediye kutusu değil de hediyelik eşya bakıyorsanız işiniz daha kolay.

Erkek Arkadaşa Ne Tür Hediye Alınır?

Erkek Arkadaşa Hediyelik Eşya

İlişkiniz uzun veya kısa olsun fark etmez. Arkadaşınıza veya partnerinize hediyelik eşya almanız çok zor değil. Çünkü sadece hediyelik eşya satan milyonlarca web siteleri ve dükkanlar var. Size düşen sadece hediyeyi alacağınız kişinin nelerden hoşlanabileceğini öğrenmeniz. Bu tespiti yapmadan evvel hediye alırsanız biraz risk almış olacaksınız. Bu riskin iki sonucu vardır. Hediyenizden ya memnun kalınacaktır ya da sizi kırmamak adına memnun olmuş gibi davranılacaktır. Bu tür durumlarla uğraşmamak ve kendinizi riske atmamak için erkek arkadaşa hediyelik eşya örneklerini incelemeniz faydalı olacaktır.

 • Sigara kullanan birine orijinal bir küllük hediye edilebilir.
 • Çok klasik olsa da birçok erkeğin hoşuna giden üçlü aksesuarlı saat alınabilir.
 • Bir kupa bardağına fotoğrafınızı çıkartabilirsiniz. Bu kupa bardağı sıcaklığa göre de ayarlanabilir.
 • Erkeklerin hoşuna giden şeylerden biri de tesbihtir. Sevilen taşlardan oluşan sevilen bir renkte teşbih alabilirsiniz.
 • Erkek arkadaşa hediyelik eşya olarak çakı, anahtarlık, kalem bulunan bir set alabilirsiniz.
 • Kurabiyeler hazırlayabilirsiniz. Fakat bu kurabiyeler normal kurabiyelerden biraz daha farklı olmalıdır. Örneğin mesaj içerikli, şekilli kurabiyeler hazırlayabilirsiniz.
 • Kartvizitlik cüzdan alabilirsiniz. Çok güzel, orijinal, deri yapımlı kartvizitlik cüzdan arkadaşınız için çok anlamlı olacaktır.
Erkek Arkadaşa Ne Tür Hediye Alınır?

Eğer doğum gününe özel bir hediye alacaksanız bir takvim hazırlayabilirsiniz.  Sevdiği bir biblo veya sevdiği bir çizgi film karakterinin biblosu partnerinizi memnun edebilir. Unutmayın başarılı bir hediye almanız, hediye alacağınız kişiyi çok iyi tanımanızla alakalıdır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1618 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Büşra Altun Büşra Altun Merhaba ben Yazar Büşra Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak biz yazarlar tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere küçük ama etkili önerileri yazıyoruz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımızı sizler Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x