yandex
Erkekleri Etkilemenin Yolları | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri Etkilemenin Yolları

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda Erkekleri Etkilemenin Yolları, Erkekleri Nasıl Etkilerim, Sevgilimi Nasıl İkna Ederim, Erkekler Nelerden Hoşlanırlar, Sevgilimin Beni Beğenmesi İçin Ne Yapmam Lazım, Erkek Arkadaşım Beni Beğenmiyor Detaylar Yazımızda.

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekler ve kadınlar birbirlerinden hoşlandıktan sonra etkilemek için ne yapacaklarını ararlar. Bunun için de çeşitli taktikler gerçekleştirmeye çalışırlar. Erkekleri etkilemenin yolları sürekli olarak araştırılmaktadır.

Genel geçer etkileme kuralları olsa dahi karşınızdaki kişiyi etkilemek için onu tanımanız gerekmektedir. Ayrıca etkilemek adına da rol yapılmaması gerekir. Kişi rol yapma ihtiyacı duyuyor ise zaten o kişi size göre olmadığı sonucu çıkarılmalıdır. Karşı cinsi etkilemenin yolları aranırken kişiliğinizden taviz vermeyecek durumlara girilmemesi gerekir.

Özgüveniniz Tam Olsun

Erkekleri etkilemenin yolları arasında özgüven önemlidir. Özgüven kişinin konuşmasından ve duruşundan belli olan bir şeydir. Duruşunuza önem vererek dikkat çekebilirsiniz. Erkeklerin kadınlarda sevdiği 11 şey Tüm bunlardan önce özgüven için kendinize saygınız olmalıdır. Saygınız olması dahilinde karşı tarafı etkilemek için saçma sapan hareketleri girmemiş olursunuz.

Kendinize saygınız olması ile karşı tarafında size saygı duymasını sağlayıp onun dikkatini çekmeyi kolaylaştırabilirsiniz. Kadınlar nasıl zeki erkeklerden hoşlanıyor ise erkelerde zeki kadınlardan hoşlanmaktadır. Kendisine saygısı olan bir kadın temelde zeki bir kadındır. Saygısızlığa müsaade vermeyerek sınırları belirler. Bu duruma alışkan olmayan erkek sizi kolaylıkla fark edebilir. Karşı tarafı etkilemede özgüveninin önemi büyüktür.

Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği 11 Şey

Karşıdaki Kişinin Üstüne Çok Düşmeyen

İlgi her ne kadar hoş bir şey olsa da gereksiz yerde olması ve fazla olması insanı bunaltmaktadır. Etkilendiğiniz erkeğe ilgi göstermek genel olarak yanlış aktarılmakta ve yanlış anlaşılmaktadır. Erkekleri etkilemenin yolları arasında ilgi göstermek vardır. İlgi göstermek denilince her dediğini onaylamak, her söylediğini dinlemek, her söylediğine hayran kalmış gibi davranmak yapılıyor. Bu durum yanlıştır.

İlgi göstermek karşıdaki kişi bir şey anlattığına onu içtenlikle dinlemek, soru sorabilmek ve muhabbet etmek vardır. Bu iletişim gerektiği zaman gerekli ortamda yapılmalıdır. Bu duruma dikkat etmek sizin anlayışlı bir insan olmanızı düşündürecektir.

Gizemli Olmayın

Erkekleri etkilemenin yolları arasında gizemli olun gibi fikirler sunulmaktadır. Gizemli olmak için çaba sarf eden kişi karşıdaki kişi ile sağlıklı bir iletişim kuramaz. Gizemli olun demekteki kasıt kendiniz hakkında detaylı bilgi vermeyen ya da geçmiş ilişkilerinizi anlatmayın tarzındadır. Zaten kimse kısa sürede tanıdığı kişiye kendi hakkında detaylı bilgi sunmamalıdır. Size ait özeliniz olması sizi birey kılacaktır.

Geçmiş aşk hikayelerinizi anlatmak tamamen yanlış bir durumdur. Gerekirse hiçbir zaman anlatmamalısınız. Karşınızdaki kişi sizi çözmeye çalışsın gibi tavsiyelere kulak asılmamalıdır. Birini çözmeye çalışmak oldukça yorucudur ve erkekler genel olarak bununla uğraşmamaktadır. Kendinizi gerekli ölçüde tanıtarak ona kolaylık sağlayıp siz de onu gerekli ölçüde tanıyacak sorular yönelterek onunla ilgilendiğinizi gösterebilirsiniz.

Pozitif Olmak

Pozitif insanlar genel olarak herkes tarafında sevilmektedir. Hem kadınlar hem de erkekler karşı cinste pozitifliğe önem verir. Ancak karşıdaki kişiye etkilemek için pozitif rolü yapmak sağlıklı değildir. Bazı kişiler daha soğuk kanlı olabilirler. Bu kişiler pozitif rolü yapması halinde daha sonra sıkıntı yaşayacaklardır. Hem bu rolden dolayı kendileri mutsuz olacak hem de karşıdaki kişi özünüzde pozitif olmadığınızı görünce kandırılmış hissi yaşayacaktır.

Erkekleri etkilemenin yolları için pozitif olmak isteyenler gerekli dozda bunu gerçekleştirmelidir. Fazla pozitiflik kişiye itici gelmenin yanı sıra rol olduğu anlaşılabilir. Gerçekten pozitif olan kişiler için durum daha basittir. Onlar zaten pozitif kişilerdir ve rol yapmaya ihtiyaç duymazlar. Ayrıca pozitifliği içtenlikle yaparlar.

En İyi Cilt Bakım Yöntemleri

Bakımlı Görünüş

Kişiler sadece erkekleri etkilemenin yolları için değil genel olarak bakımlı olmalıdır. Bakımlı olarak sürekli makyaj yapmak ya da takı takmak vb. değildir. Bakımlı olmak temiz olmaktır. Kişi, ellerine, saçlarına ve dişlerine gerekli olan bakımı göstermelidir.

Her insan ilk görüşmede kişinin temizliğine dikkat eder. En iyi Cilt Bakım Yöntemleri Buna göre inceleme yapar. Güzel bir kokuya sahip olmak kişi için önemli bir durumdur. Bakımlı olmak adına bulaşmaya giderken abartı şekilde saç makyaj yapmak sizin için avantaj yerine dezavantaj olabilir. Doğal görünümden uzak bir görüntü bazı kişiler tarafından tercih edilmemektedir. Ayrıca karşıdaki kişi sizin onun için aşırı ilgiye sahip olduğunu anlayarak sizi cepte görebilir. Anlamasında sıkıntı yok deniliyor ise bu yollara başvurmadan direk olarak söyleyebilirsiniz de.

İletişimin Önemi

Erkekleri etkilemenin yolları içinde en büyük rol iletişime düşmektir. Karşıdaki kişi ile kuracağınız iletişimin seviyesi size bir şeylerin olup olmayacağı konusunda fikir verir. Karşıdaki kişiyi etkilemek istiyor iseniz seçeceğiniz kelimelere dikkat etmelisiniz. Bir konuyu anlatırken farklı mesajlar vererek anlatmak mümkündür. Arkadaşlarınıza anlatır şekilde anlatmanız ona alt metin olarak arkadaş rahatlığı mesajı verebilir.

Kelimeleri özenle seçmek ona değer verdiğinizi gösterir. Aynı şekilde üslupta çok önemlidir. İletişim sadece söz ile olmamaktadır. Hatta iletişimde karşı tarafa verilen mesajın en az payı sözlü iletişimdir. Jest ve mimikler karşı tarafa gerçek mesajı veren iletişim türüdür. Bu nedenle hareketlerinize dikkat etmeniz sizin için önemlidir.

Rol Yapmayın

Karşı tarafı etkilemek için genellikle kişiler rol yapmaktadır. Rol yapmak oldukça yanıltıcı bir durumdur. Rol yapmak hem kendi kişiliğinizden ödün vermek demek hem de karşı tarafa yalan söylemek demektir. Rol yaparak başladığınız bir ilişki size uzun vadede sıkıntı çıkaracaktır.

Karşı tarafı etkilemek için kendiniz olmalısınız. Kendiniz olduğunuz durumda karşı taraf size ilgi duymuyor ise bu sizin sağlıklı bir ilişki yürütemeyeceğinizin göstergesidir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1977 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Büşra Altun Büşra Altun Merhaba ben Yazar Büşra Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak biz yazarlar tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere küçük ama etkili önerileri yazıyoruz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımızı sizler Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
8 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Selvi
Selvi
Ziyaretçi
2 Şubat 2020 14:30

Artık bitti o şiir başka mısra gerekmez…..Etkileyemem de artık.

Mahmut
Mahmut
Ziyaretçi
31 Ocak 2020 19:39

Bu ne ya günümüzde gelinen noktaya bak artık kızlar bir yerinizde durun.

Cennet
Cennet
Ziyaretçi
29 Ocak 2020 22:15

Biz niye etkiliyoruz kızlar az güveniniz olsun kendinize.

Ahmet
Ahmet
Ziyaretçi
24 Ocak 2020 19:50

Kızlar sizin etkilemenize filan gerek yok biz zaten sevdik mi direkt açılıyoruz yani

Fatma
Fatma
Ziyaretçi
21 Ocak 2020 13:26

Ben artık bu tür şeyleri uygulaya uygulaya bir hal oldum ama değiyor

Azra
Azra
Ziyaretçi
20 Ocak 2020 15:40

Beyler gerçekten böyle etkileniyor musunuz taktik verin

Ömer
Ömer
Ziyaretçi
19 Ocak 2020 23:25

Kızları etkilemenin yollarını da paylaşın çok doğru tespitler yalnız bunlar

Betül
Betül
Ziyaretçi
18 Ocak 2020 17:28

Yok anam yok etkilenmiyor bizimkisi odun çıktı ☹

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
8
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x