yandex
Eşim Beni Aldattı Ama Onu Seviyorum | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Eşim Beni Aldattı Ama Onu Seviyorum

Eşim Beni Aldattı Ama Onu Seviyorum

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda Eşim Beni Aldattı Ama Onu Seviyorum, Aldatılmak Kadının Eksikliğimidir, Eşim Beni Aldatıyor Nasıl Dua Etmeliyim, Eşim Beni Telefonla Aldattı, Eşim Beni Aldattı Tazminat Alabilirmiyim Detaylar Yazımızda.

Eşim Beni Aldattı Ama onu Seviyorum

Kadınlar aldatıldıklarında ya da aldatıldıkları hissine kapıldıklarında bir boşluğa doğru sürüklenirler. İstemeden başladıkları bu süreç ellerinde olmadan devam eder. Bu durumun farkına varan bir çok bayan ise bir şey yapamaz bu gidişata engel olamaz. Sürüklendikçe kadın psikolojik olarak kendini sıkıntıya sokar ve giderek eziklik duygusuna ve küçülmeye sebebiyet verebilir.

Aldatılmak kadının eksikliğimidir: Kadın aldatılmayı kendi eksikliği olarak gördüğü için psikolojik olarak bir çöküntüye girebilir. Kendilerini günlük, sosyal ve iş  hayatlarından soyutlar. Konuya kadınlar üzerinden yola çıkarak başlamış olsak da hiç kimse aldatılmayı hak etmez.

Eşim Artık Beni Beğenmiyor

Kadınlar duygusal olarak erkeklerden daha kırılgan yapıda oldukları için bu durum onlarda ciddi bunalımlara sebep olacaktır. Unutmayalım ki aldatan kişi acizdir. Yaptığı hatayı da er ya da geç anlayacak olan taraftır.

Bir çok uzman aldatmanın psikolojik bozukluk olarak değerlendirilmemesini, bu durumun eğitimsel, sosyal kültürel özellikler bir araya geldiğinde kaçınılmaz bir son olarak ortaya çıktığını savunmaktadır.

Bir çok araştırmacıya göre ise erkekler başka bir kadına aşık olsalar bile evliliklerini bitiremezler. Bunun nedeninin ise eşlerine haksızlık yaptıklarını düşünmüş olma gerçeği yatmaktadır.

Eşim Benden Uzaklaştı Ne Yapmalıyım?

Aldatılmaya kadınların bakış açıları oldukça farklıdır. Eleştiriye en açık olan hissettirmeden istediğini yaşayabilir algısı oldukça dikkat çekicidir. Bir kısım kadına göre ise eşe duyulan sonsuz güvenin getirileri ile dile getirdikleridir ‘eşim beni asla aldatmaz’

Bizim konumuz olan aldatılma sonucu eşinin kendisini aldattığını bilerek herşekilde kabul görmüş olan evliliklerdir. Çok seviyor olduğunuzdan bu duruma göz yumuyor olabileceğiniz gibi onsuz yaşayamayacağınızı düşünüyor, parasının bolluğu içinizi rahatlatıyor, rahatınızı bu yüzden bozmak istemiyor olabilirsiniz. Böylelikle bir yabancıyla aynı duyguları paylaşarak hayatınıza devam ediyorsunuz.

Ancak bu durumun böyle sürebileceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz: Aldatma ciddi bir olaydır buna rağmen evliliğinizi kurtarmak istiyorsanız aşmanız gerekek bir çok zorluklar olacaktır. Olayı öğrendikten sonraki birkaç ay oldukça zor dönemler arasındadır.

Kaybedilen güven kazanılır mı : aldatıldım ama eşimi seviyorum diyorsanız   ilk zamanlarda bu olay hakkında konuşamayacak kadar üzüntü duyacaksınız. Ancak konuşmaktan kaçındığınız bu konu gündeme gelecektir. Bir şekilde konuşmaya başlayacaksınız. Oldukça zor olacak bu konuşmayı ise unutmaya çalışmakta ayrı bir zaman alacaktır.

Neden yaptığı , nasıl yaptığı , neler konuştukları bunları duymuş olmak ya da düşünüyor olmanız sizi düşündüğünüzden daha çok yıpratacaktır. Ancak devam etmeyi düşündüğünüz için sonra ki günleriniz için  dürüst olma konusunda hemfikir olmanız gerekecektir. Eşinizi cezalandırmaktan kaçınmalı yaşanmış olan bu olaydan dersler çıkarmak birlikteliğinizi güçlendirecektir.

Kendinize bir soru sorun : Böyle bir evliliği hak edip etmediğinizi sorgulayın. Bu sorunun cevabını ancak siz verebilirsiniz.  Ayrılık süreci sizi üzecek ancak  sonucunda kazanacak kişinin siz olacağınızı unutmayın . Unutmayın ki kimse vazgeçilmez değildir. Size de hak ettiğiniz değeri verecek biri karşınıza çıkabilir. Lütfen kendinize bu şansı verin.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1604 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x