Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır

Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır

Bu Yazımızda Evlenme Teklifi Taktikleri, Evlilik Teklifi, Evlilik Teklifi Fikirleri, Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır, Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri Detaylar Yazımızda…

Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır

Günlerdir hayaller peşinde koşuyorsanız ya da planlar yapıp duruyorsanız ve aklınızdaki tek soru evlilik teklifi nasıl yapılır ise derin bir nefes alın. Çünkü bu sorunun cevabından önce kadınların ne istediklerini bilmeniz lazım. Özellikle de sevdiğiniz insanın nelerden hoşlandığını neleri sevmediğini iyi tespit etmeniz lazım. Fakat bir genelleme yapılacak olunursa kadınlar; romantik, samimi ve kendilerine ait özel hediyelerde, tekliflerden hoşlanırlar. Özellikle bu hediye ve teklif belki de hayatları boyunca alacakları ilk tekliftir. Bu yüzden siz beyler, evlilik teklifi nasıl yapılır sorusuna ,partnerinizin unutamayacağı bir organizasyon veya teklifle cevap vermelisiniz.

Örneğin evlilik teklifini bir yüzükle yapacaksanız partnerinizin tarzına göre bir yüzük seçmelisiniz. Hatta teklifi yapmadan birkaç hafta önce kendisine beğendirip haberi olmadan alabilirsiniz. Evlilik teklifini yaparken kullanacağınız ortam ve partnerinize sunacağınız hediyeler özel, anlamlı ve partnerinizin tarzını yansıtan ürünler olmalıdır. Partnerinize unutulmaz bir evlilik teklifi sunmayı istemeniz her şeyin en pahalısına kaçmanızı gerektirmez. Maddiyatı bir köşeye bırakıp manevi anlamda hem kendinizi hem partnerinizi özel hissettirmelisiniz.

Evlilik teklifini yaparken kuracağınız cümlelerde çok önemlidir. Bu cümlelere dilerseniz buluşmadan evvel çalışabilirsiniz. Böylelikle teklifi yapacağınız o heyecanlı atmosferde, söyleyeceklerinizi unutmamış olacaksınız. Teklifi yaparken kuracağınız birkaç sözcük partneriniz için çok anlamlı ve özel olmalıdır. BU sözcükler ilişkinizde de önemli olan sözler olabilir. Ya da partnerinizle olan muhabbetlerinizde sık kullandığınız anlamlı sözler olabilir. Evlilik teklifi yapmadan evvel ne söylemeniz gerektiğini de iyi hesaplamalısınız.

Böylelikle evlilik teklifinin nasıl yapıldığını fikir ve taktiklere dayanarak daha somut planlar kafanızda oluşacaktır.

Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır

Evlilik Teklifi Fikirleri

İyi bir evlilik teklifiyle partnerinizi memnun edebilirsiniz. Evlilik teklifine ait iyi bir senaryo size evet cevabını verdirecektir. En anlamlı, en güzel evlilik teklifini yapmayı istiyorsanız önerileri dikkate almalısınız. İşte en güzel evlilik teklifi fikirleri aşağıda listelenmiştir. Evlilik Teklifi Sözlerine’de Göz Atabilirsiniz.

 • Kitap

Partneriniz kitap okumayı seven birisiyse bu fikri dikkate almalısınız. Bu fikir size bir ilham olabilir ve geliştirebilirsiniz. Partnerinizin okuyup ayraçla yarıda bıraktığı kitabı kendisinden gizli alın. Ayraca evlilik teklifini yapacağınız yüzüğü yerleştirin. Ve kaldığı sayfaya evlenmeyi istediğinize dair birkaç kelam yazın. Kitap tutkunu partneriniz için bu çok özel ve anlamlı olacaktır.

 • 20 Şemsiye

Eğer yeniliklere ve farklı durumlara açık biriyseniz evlilik teklifi fikirleri içerisindeki bu  maddeyi ciddiye almalısınız. Çünkü bulunduğunuz kentin en kalabalık meydanında, şemsiyeyi kullanacak yirmi kişi belirleyerek bir organizasyon ayarlayabilirsiniz. Bunun anlam kazanması için, şemsiyelerin her birine benimle evlenir misin sorusunun harflerini yazmalısınız. Bu şemsiyeyi kullanacak kişi sayınız yoksa sokaktaki insanlardan rica edebilirsiniz.

 • Sinema

Günümüzde birçok erkek bu şekilde evlilik teklifi hatta çıkma teklifi etti ki çok klişe haline geldi. Fakat bu klişeliğe rağmen özel aidiyetliğinden ve anlamlı olmasından hiçbir şekilde ödün vermedi. Sizlerde anılar biriktirip bunları sinema perdesiyle partnerinize izletebilirsiniz. Daha sonra film bittiğinde yüzüğü çıkartıp kendisine evlilik teklifi edebilirsiniz.

 • İlk Tanıştığınız Yer

İlişkinizin ilk yeşermeye başladığı yeri evlilik teklifini yapmak için hazırlayarak partnerinizi oraya çağırabilirsiniz. Böylelikle evlilik teklifini anlam yüklü şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

 • Liman veya Deniz

Partnerinize güzel bir yaz akşamında romantik bir teklif yapabilirsiniz. Deniz manzaralı organizasyon düzenleyerek partnerinizin gönlünü fethedebilirsiniz. Kumsalda evlilik teklifi yapmanız en romantik tekliflerden biri olup eşinizle unutamayacağınız bir anınızın daha olmasını sağlayacaktır.

Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır

Evlenme Teklifi Taktikleri

Bazı erkekler çok sevse bile evlilik teklifini yapma konusunda çok çekingen olabiliyor. Hatta bazıları utanıp ne söyleyeceğini ne yapacağını bilemiyor. Evlilik teklifinin yapılması mutlu bir yuva kurma yolunda atılan büyük adımlardan biridir. Ve gerçekten bazı teklifler hüsranla sonuçlanabiliyor. Bu ise erkeğin, partnerini çok iyi tanımamasından kaynaklanıyor. Bu bağlamda bir erkeğin evlenme teklifi taktikleri düşünmeden organizasyon yapmaması lazım. Evlilik Teklifi Sözlerine’de Göz Atabilirsiniz.

 • Partnerinizi iyi tanıyın. Evliliğe gerçekten kendini hazır hissediyor mu nabız yoklayın.
 • Partneriniz için evlilik teklifinin nasıl olması gerektiğini zaman zaman çaktırmadan sorgulayın.
 • Partnerinizin hayalindeki evlilik teklifinin nasıl olduğunu laf arasında çaktırmadan sorun ve öğrenin.

Bu gibi taktikleri uygulayarak evlilik teklifini başarılı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Evlenme teklifi taktikleri sayesinde partnerinizin beklentilerini de karşılamış olacaksınız. Bu tür durumları göz önünde bulundurmadan evlenme teklifi yaparsanız sonuçlarına da katlanmak zorunda kalacaksınız.

Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır

Sürpriz Evlilik Teklifi Fikirleri

İnsanlar genellikle kendilerini mutlu eden sürprizlere bayılırlar. Sizlerde partnerinizi şaşırtmak ve mutlu etmek istiyorsanız evlilik teklifini sürprize çevirebilirsiniz. Fakat sürpriz bir evlilik teklifi yapsanız bile yukarıdaki taktikleri muhakkak göz önünde bulundurmalısınız. Aksi halde evliliğe hazır olmayan bir kız bu teklifin organizasyonu ne kadar ihtişamlı olsa da hayır cevabını verecektir. Hayır cevabını duymayı istemiyorsanız taktikleri uygulayarak sürpriz evlilik teklifi fikirleri oluşturmaya başlayabilirsiniz. İlham olması açısından bu fikirlerden bazıları aşağıdadır. Evlilik Hayatı Yazımızada Göz Atabilirsiniz.

 • Yakın zamanda bir konser varsa ya da sevdiğiniz kişinin çok beklediği bir konser varsa evlilik teklifini orada gerçekleştirebilirsiniz
 • Sokak karikatüristiyle anlaşarak ,resminizi çizmesini isteyebilirsiniz. Resmin köşesine de benimle evlenir misin yazısını dokundurarak tabi ki .
 • Maddi imkânınız varsa bir tekne kiralayabilir. denizin ortasında romantik bir teklif yapabilirsiniz.
 • Klasik kalmayı istiyorsanız mum ışığında evde veya restoranda  romantik bir akşam yemeği eşliğinde evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Ya da sadece hatıralarınızı kullanarak da kartpostallar hazırlayıp güzel bir organizasyon hazırlayabilirsiniz. En iyi sürpriz ise partnerinizin hiç beklemediği bir anda yapacağınız tekliftir. Örneğin iş seyahatindeyken ya da otobüsteyken bir anda yüzüğü çıkarıp birkaç güzel söz ekleyerek teklif edebilirsiniz. Anılarınızı canlandıracak organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bu organizasyonlara sevdiğiniz insanları dahil edebilirsiniz. Sürpriz evlilik teklifi fikirleri çerçevesinde partnerinizin doğum gününde teklif etmeniz oldukça şaşırtıcı, anlamlı ve olumlu bir etki bırakacaktır.


Bu yazı 1547 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2020-08-05 21:31:46
Gökçe Leyla: ÖZGÜRLÜK HERKES İÇİN Bir umuttur özgürlük yaşayan her insan için. Hayata tutunmayı sağlayan. Bir
2020-08-04 23:10:32
Sezen: :D :D :D
2020-07-31 22:47:55
Sıla: :D
2020-05-31 00:27:49
2020-04-09 19:23:59
2020-04-09 19:17:59
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x