Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Facebook Yüz ifadeleri ve Anlamları | Facebook ifadeleri

Facebook Yüz ifadeleri ve Anlamları | Facebook ifadeleri

Bu Yazımızda Facebook Yüz ifadeleri ve Anlamları, Facebook Yüz ifadeleri Anlamlarıyla Yorumların Şahı Olun, Sosyal Medya Emojisiz Olmaz, Her ilişkinin Başlangıcına Bir Emoji Yakışır Detaylar Yazımızda.

Facebook Yüz ifadeleri Anlamlarıyla Yorumların Şahı Olun

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal mecraları sık sık kullanıyorsanız sizin de eliniz elbet emojilere gidiyor. Çünkü artık pek çok duyguyu bu emojilerle anlatırken kimi zaman da ifade edemediklerinizi yüz ifadeleri sayesinde hayata dökebiliyorsunuz. İyi bir Facebook kullanıcısıysanız yaptığınız yorumlarla kankanıza kahkahalar attırabilir, hoşlandığınız kişinin yanaklarını kızartabilir ya da eşe dosta sınırlarınızı gösterebilirsiniz. Facebook yüz ifadeleri sayesinde siz de sosyal medyanın şahı olabilirsiniz.


Facebook Yüz ifadeleri Anlamları | Facebook ifadeleri

Sosyal Medya Emojisiz Olmaz

Büyük küçük herkesin kullandığı Facebook artık çoğumuzun gün içinde sorgusuz sualsiz açıp gezindiği platformların başında geliyor. Arkadaş listemizde artık teyzelerimizi, amcalarımızı görmekten ve onların yorumlarına cevap vermekten kimi zaman sıkılsak da, bunu en kolay şekilde emojiler sayesinde yapabiliyoruz.

Whatsapp ve benzeri platformlardan sonra beğeni yerine emoji özelliği de koyan Facebook “bakın ben teknolojiden geri kalmadım” mesajı veriyor.  Facebook yüz ifadeleri sayesinde zaten aşina olduğumuz emojileri kullanarak kendimizi çok daha güzel bir biçimde yansıtabiliyoruz. Bu nedenle artık yorum yapmak, sevgimizi belli etmek ya da tepkimizi göstermek çok daha kolay oluyor.

Her bir emojinin kendi anlamı olduğu kadar alt anlamlar barındırdığını da unutmamak gerek. Çünkü kimi gülücükler “ben gülüyorum ama samimi değilim” derken kimi gülücükler de en yakın arkadaşımıza gönderdiğimiz kalpli gözlerden oluşuyor. O yüzden Facebook içerisinde de arkadaşlarınızın konumuna göre onlara en yakışır emojiyi kullanacağınızdan eminiz.

Her ilişkinin Başlangıcına Bir Emoji Yakışır

İster arkadaşlık ilişkisi ister aşk ilişkisi olsun iletişim artık emojilerle sağlanıyor. Hiç emoji göndermediğiniz için sevgiliniz size trip atabiliyor ya da samimiyetsiz gülücük gönderdiğiniz için arkadaşınız size kızabiliyor. Hatta birine yanlışlıkla kalpli öpücük göndererek belki de bir ilişkinin tohumlarını serpmiş oluyorsunuz.  Facebook yüz ifadeleri de neden bir ilişkinin başlangıcı olmasın?

Artık her ilişkinin başlangıcına bir emoji çok yakışıyor. Bu ister kuzeninizin yanlışlıkla gönderdiği bir surat ifadesi olsun, isterseniz de bir kurbağa emojisi. Önemli olan öptüğünüz kurbağa sizin için bir prense dönüşüyorsa o zaman buna emojiler arasından seçeceğiniz bir kalpli göz elbet yakışacaktır.


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073222928/


Bu yazı 2103 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x