Fiyonklu Bebek Yeleği Yapılışı | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Fiyonklu Bebek Yeleği Yapılışı

Fiyonklu Bebek Yeleği Yapılışı

Fiyonklu Bebek Yeleği Yapılışı

Fiyonklu bebek yeleği yapılışı sırasında Kartopu markasının iki yumak ipi sizin için yeterli olacaktır. Bu marka ipi kullanan diğer kişilerin de memnuniyet seviyelerinin oldukça yüksek olduğu görülmektedir.

Fiyonklu Bebek Yeleği Yapılışı

Siz de fiyonklu bir model oluşturmak isterseniz bu marka ipi kullanarak hızlı bir şekilde modelinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bebekler için hazırlanan her türlü kıyafetin kesinlikle sağlıklı olan materyallerden üretilmesi gerekmektedir.

Fiyonklu Bebek Yeleği Yapılışı-2

Ancak bu biçimde elde edilecek olan sonucun çocuğunuzu rahatsız etmeyecek şekilde olması mümkün kılınmaktadır. Fiyonklu olan modeller sizin gözünüzü de korkutmamalıdır. Bu modeli püf noktalarına dikkat ederek kısa sürede ortaya çıkarabilirsiniz. Şiş olarak da misinalı olan şişlerden 4 numarayı tercih edebilirsiniz.

Model Nasıl Ortaya Çıkarılmaktadır?

Fiyonklu bebek yeleği yapılışı sırasında izlenmesi gereken adımlardan bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • 60 ilmek ile örgüye başlamalısınız. Bunun ardından örgünüze başlayabilirsiniz. İlk olarak birkaç sırada uygulamanız gereken örgü pirinç modelidir.
  • Pirinç Modeli bir ters bir düz olarak da nitelendirilmektedir. 20 santim kadar bu örgünüzü oluşturmaya devam edebilirsiniz.
  • Daha sonrasında ceket şeklinde bir model meydana çıkarmak isterseniz 19 ilmek kadar da kol için ilmeklerinizi hazırlamaya başlamalısınız.
  • Yakayı kesme sırasında da dikkatli bir şekilde işlemlerinizi devam ettirmeniz gerekmektedir. Yakanın çocuğunuz için bunaltıcı olmaması sizin birinci önceliğiniz olmalıdır. Hatta bu fiyonk kısmının da tam yaka bulunan bölümüne değil yakanın biraz aşağısına yerleştirilmesi çok daha iyi olacaktır.
  • Fiyongun oluşturulması için de kırk iki ilmek kadar bir yapının oluşturulması gerekmektedir. Bu kırk iki ilmeğin de bir düz bir ters olacak şekilde ortaya koyulması lazımdır. Fiyonk kısmının daha önce de belirtildiği gibi çocuğun boğazını rahatsız etmeyecek bir biçimde ortalanması istenmektedir. Ancak bu biçimde sağlıklı bir model ortaya koyulabilir.

Modeli Oluşturmanın Püf Noktaları

Fiyonklu bebek yeleği yapılışı sırasında hem misinalı olan şişlerin hem de normal şişlerin kullanılması örgüyü yapan kişinin çok daha kolay bir biçimde hareket etmesini sağlamaktadır. Siz de bu iki şişi temin ederek fiyonklu modeli oluşturmaya başlarsanız çok daha iyi olacaktır.


Bu yazı 1041 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-08-05 21:31:46
Gökçe Leyla: ÖZGÜRLÜK HERKES İÇİN Bir umuttur özgürlük yaşayan her insan için. Hayata tutunmayı sağlayan. Bir
2020-08-04 23:10:32
Sezen: :D :D :D
2020-07-31 22:47:55
Sıla: :D
2020-05-31 00:27:49
2020-04-09 19:23:59
2020-04-09 19:17:59
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x