en iyi sözler

Gözler Kapalı Gülme Emojisi | Samimi Gülme Emojisi
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Gözler Kapalı Gülme Emojisi | Samimi Gülme Emojisi

Gözler Kapalı Gülme Emojisi | Samimi Gülme Emojisi

Bu Yazımızda Gözler Kapalı Gülme Emojisi, Gözler Kapalı Gülme Emojisi Ne Anlama Gelir, Gözler Kapalı Gülme Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır Detaylar Yazımızda.

Gözler Kapalı Gülme Emoji Samimi Gülme Emojisi

Gözleri kapalı olarak güldüğünüzü gösteren emoji, en samimi ve gerçekten güldüğünüze işaret olan emojilerden bir tanesidir. Gülme emojisi olarak günlük konuşmalarda çok sık kullanıldığı gibi, her türlü duruma uyabilecek bir yapıya sahiptir. Komik olan konuşmalar, yazışmalar ve resimlerin gönderilmesi gibi çeşitli durumlarda random atmayla birlikte çok sık kullanılabilir. Kaç adet atıldığına da bağlı olarak pek çok durumuyla samimiliği değerlendirilebiliyor.


Gözler Kapalı Gülme Emojisi | Samimi Gülme Emojisi

Gözler Kapalı Gülme Emoji Gözler Kapalı Gülme Emojisi Ne Anlama Gelir; Emojinin kullanım biçimi, şaka yapıldığında veya bir kişiyle aranızda komik bir durum geçtiğinde göndermeye uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Ciddi konuşurken, sinirden güldüğünüzü gösteren bir işaret olmadığı gibi, anlık gülümseme durumlarında gönderilmesi mümkün olan bir yapıya sahiptir. Gözlerin kapalı olması ise mutlu olduğunuzun ve huzurlu olduğunuzun göstergesidir.

Gözler Kapalı Gülme Emoji Gözler Kapalı Gülme Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Aşırı gülme durumlarında birkaç adet atılan gözler kapalı gülme emojisi için genellikle mutlu olduğunuz bir ruh halinde gönderme girişiminde bulunursunuz. Mutlu olmadığınız, eğlenmediğiniz durumlarda göndermenizin herhangi bir mantığı bulunmayacaktır.


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073392877/


Bu yazı 1572 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x