en iyi sözler

Güneş Gözlüklü Emojisi | Cool Olduğunuzu Gösteren Emoji
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Güneş Gözlüklü Emojisi | Cool Olduğunuzu Gösteren Emoji

Güneş Gözlüklü Emojisi | Cool Olduğunuzu Gösteren Emoji

Bu Yazımızda Güneş Gözlüklü Emojisi, Güneş Gözlüklü Emojisi Ne Anlama Gelir, Güneş Gözlüklü Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır, Gözlüklü Emoji Detaylar Yazımızda.

Güneş Gözlüklü Emoji Cool Olduğunuzu Gösteren Emoji

Huzurlu ve mutlu olduğunuz, sevdiğiniz kişiler tarafından övülmeye başlandığınız her türlü durum için kullanışlı bir emojidir. Güneş gözlüklü olarak tanımlanan ve cool olduğunuzu göstermenizi sağlayan yapısı nedeniyle, her zaman için keyifli bir emoji türü olarak ilgi görmeye devam ediyor.


Güneş Gözlüklü Emojisi | Cool Olduğunuzu Gösteren Emoji

Güneş Gözlüklü Emoji Güneş Gözlüklü Emojisi Ne Anlama GelirGüneş gözlüklü emojinin son derece mantıklı bir yapısı bulunması nedeniyle, özellikle de bu emojiyle birlikte özgüveni olduğunuzu, hırslı olduğunuzu bildirebiliyorsunuz. Sevdiğiniz kişilere karşı olduğu gibi, sevmediğiniz kişilere atacağınız mesajlar için de kullanıma uygun bir emoji olduğunu bilmeniz gerekiyor. Her zaman için mantıklı, kaliteli görünüme sahip, şık görünen bir semboldür.

Güneş Gözlüklü Emoji Güneş Gözlüklü Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Emojinin son derece kullanışlı olmasının temel nedeni, duygularınızı ve egonuzu en net haliyle yansıtmadaki başarısıdır. Mutlu olduğunuz, keyif aldığınız, huzurlu ve özgüvenli olduğunuz durumlar için kullanmanız mümkün olacak şekilde belirlenmiştir. Herhangi bir sorun yaşanmadığı, her şeyin beklediğiniz gibi gittiği, başarınızın devam edeceğini düşündüğünüz ve özgüveninizin tavan yaptığı durumlarda güneş güzlüklü emojisi sıkça kullanılıyor.


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073415614/


Bu yazı 2229 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x