Aldatma Sözleri – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Son Dakika

Aldatma Sözleri

Aldatma Sözleri

Whatsapp aldatma sözleri, aldatma sözleri 2020, aldatma sözleri resimli, aldatan erkeğe kapak sözler Detaylar yazımızda…

Aldatma Sözleri

İnsanların yaşamış oldukları ilişkilerde aldatılmaları, sözlerinden caymaları ve sevdiklerini bırakmalarını sıkça görmekteyiz. Aldatma sözleri insanların yaşantılarının ortaya konulabilmesini sağlayan son derece özel durumlara sahiptir. İnsanların arkalarından yürütülen faaliyetlerin her biri bir süre sonra daha büyük ve daha önemli boyutlara ulaşılabiliyor. Bazı durumlarda iyilik için yapılmış olan her bir işlem direkt olarak karşıdaki insanın düşüncelerini etkileyebilecektir. Aldatılan insanlarda da aynı durum söz konusudur.

Bir ilişkide mutlaka karşıdaki insanın düşünceleri hakkında bilgi sahibi olunması ve duygularının olumlu olup olmadığının bilinmesi gerekmektedir. Kısa süreli ilişkilerde aldatma ve aldatılma çok sık karşılaşılan durumlardan bir tanesidir. Uzun ilişkilerde daha az görülen aldatma ve aldatılma, önemli sözlerle tarih sayfalarındaki yerini almıştır. İhanet aldatma sözleri sadece aldatanın değil, aldatılanın da düşüncelerinin anlaşılabilmesini sağlar. Aldatılan bir insanın içerisinde bulunduğu durum ve yaşadıkları, intikam ateşinin körüklenmesine neden olacaktır.

Aldatma Sözler Kimin İçin Yazılabilir?

Her bir yenilik ve yürütülen çalışmayla birlikte kitaplar aşk hayatının daha kolay işlenebilmesine ve ilişkilerin boyutunun görülmesine imkan tanır. Aldatma sözleri olağan gidişata sahip olan ve genel olarak herhangi bir sorun yaşanmamış bir ilişkide bile beklenmedik durumlar doğurabilir. Birbirlerini seven kişilerin zaman içerisinde farklı görüşlere ve farklı boyutlardaki sevgilere sahip olmaları, aldatılmanın temelini oluşturur. Aldatan sevgiliye tokat gibi sözler sürekli olarak insanların aldatılma karşısında aynı tepkileri verdiklerinin anlaşılmasını sağlamıştır. Aldatan sevgililer karşıdakinin düşüncesine ve en önemlisi de duygularına önem vermediği için bu eylemi gerçekleştirirler. Bu kişilere, yaşanan duygusal dramın yansıtılması gerekmektedir.

En Anlamlı Aldatma Sözleri Nelerdir?

Bu zamana kadar ister şair olsun ister yazar olsun ister sıradan bir aşık olsun herkes tarafından anlamlı sözler yazılmıştır. Aşkın en önemli yanı, sıradan bir insanı en başarılı yazar kadar anlamlı sözler yazdırabiliyor olmasıdır. Yaşı bulunmayan, benzer duyguları yaşatan, aynı oranda üzen ve etkileyen şey, zamanla bile değişime uğramamıştır. Aldatma sözleri de aynı şekilde sürekli olarak sitemkar, yapılanlara yönelik pişmanlık, üzüntü ve sinirlilik halini ortaya koymaktadır. Bu hal herkeste görüldüğü ve ilişkinin üzülen tarafını etkilediği için son derece önemli olabiliyor.

Aldatma Sözlerini Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu zamana kadar aldatma sözleri resimli olarak da şairlerin ağzından çıkan cümleler veya kağıda döktükleriyle günümüze ulaşmıştır. Her bir sözün bir insanı etkilemesi için içerisinde yaşanmışlık bulunmasına gerek olmadığı düşünülür. Bir insan yaşayabileceklerini ve yaşama ihtimali yüksek olduğu durumları göz önünde bulundurarak da içerisindeki duyguyu dışraıya aktarabilir. Şairler çoğu zaman terk edilen gibi görülseler de, onların terk ettikleri insan sayıları herkesten daha fazladır. Kendilerini toplumdan soyutlarlar ve sevginin sadece hayatında bulunması gereken insanlara gösterilmemesi gerektiğini düşünürler. Sevgi evrenseldir ve herkese gösterilmelidir. Aldatma sözleri incelendiğinde de bu görüşün desteklendiği ve bu görüşe ek olarak aşkın sadece özel bir insanla yaşanabileceği anlaşılmıştır.

Edebiyatçıların Söz Sanatları ve Manidar Hitap Şekilleri

Edebiyatla arası iyi olan bir kişinin bu alanda başarılı olmasının temelinde iyi bir söz cambazı olması gelmez. Aksine, sözlerle olan bağını bir veya birkaç olaya bağladığı için sözlerin kullanımında başarı elde etmiştir. Bazı insanlar aldatma sözleri yazanları sinirli ve agresif kişiliklere sahip gibi görse de, o psikoloji sadece o an anlaşılabilir. Şöyleki, bir insan o psikolojisini birkaç yıl sonra tuhaf bile bulabilmektedir. Bundan dolayı, yapılacak olan olumsuz faaliyetlerin sadece kişiye zararı olacağı bilinmelidir.

Sözler Zamana Bağlı Olarak Değişmeli Mi?

Sözlerin zaman içerisinde daha değerli ve daha mantıklı olduğu görülebiliyor. Aldatıldığını öğrenen kişinin ilk gün söyleyeceği bir söz ile aradan bir yıl geçtikten sonra söyleyeceği söz aynı değildir. İlk günkü intikam hissi ve öfke, söyleneceklerin kısıtlanmamasına neden olur. En mantıklı ve anlamlı aldatma sözleri ise aradan bir süre geçtikten sonra söylenenlerdir. Aldatana daha fazla acı vermeye yarayacak temel ve basit durumları göz önünde bulundururak konuşan insanlar daha anlamlı konuşabilirler.

En Güzel Aldatma Sözler ve Sözlerin Anlatmak İstedikleri

 • Aldatanı aldatmak zevktir, ama seveni aldatmak namussuzluktur.
 • Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen, rüzgarın coşturduğu bir toz bulutusun. Bugün bana esersin, yarın ellere…
 • Bir ses beklemek senden, soluk beklemek… Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

Anlamlı Aldatma Sözlerini Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aldatma sözleri hem erkek hem de kadın için duygusal bunalımın ortaya çıkabilmesini sağlamaktadır. Kadınlarda da erkeklerde de bu süreç benzer yapıya sahiptir. Normal bir ayrılıkta iki tarafından farklı tepkiler gösterdiği görülebilmektedir. Bir taraf umursamaz olurken, diğer taraf aşırı duygusal olabiliyor. Zaman ilerlediğinde ise ortaya tam tersi sonuçlar çıkabiliyor. Aldatılmanın çok büyük bir problem olarak görülmesi, insanların psikolojisinin bozulmasına hatta bazen daha büyük sorunların oluşmasına neden olabiliyor. Özellikle aldatılan insanların içine kapanık olması, bu dramı daha önemli ve kişinin hayatını etkileyebilecek bir durum haline getirebilmektedir. Aldatma sözleri Facebook gibi platformlarda da görülebildiği için insanlar kendilerine yakın duyguları hissedenleri daha kolay bir şekilde bulabiliyorlar.

Aldatma Sözlerinde Duyguyu Anlatırken Hangi Kelimeler Ön Plana Çıkmalı?

Herkesin kendine göre bir fikri veya düşünce yapısı bulunabilir. Aşkta bu durum söz konusu değildir. Karşındakini kusursuz görme, hatalarını örtmeye çalışma ve herkesten kıskanma duygusu aşkın temelini oluşturur. Bazı kişilerin aldatma sözleri bu durumlara değinmez ve sadece intikam almaya yönelik bir yapıya sahiptir. Aşkta intikam alınmak istense de bir yandan geri dönüşe izin veriliyor olması son derece önemlidir.

Sıradan bir terkedilme esnasında intikam besleyen insanların aşkına inanılması söz konusu olmayacaktır. Bu durumda terkedilen uzun süre boyunca bekleyebilir. Aldatma söz konusu olduğunda ise ortaya tam tamına farklı bir sonuç ortaya çıkar. Aldatılan bir kişi genellikle pişmanlığı kabul etmez veya kendi pişmanlığının tekrar yaşanmasına imkan tanımaz. Aldatılmış sözler kısa olarak tanımlanabilir ve kişinin neler düşündüğünün rahalıkla anlaşılabilmesini sağlar.

Yazılabilecek Diğer Güzel ve Anlamlı Sözler

Büyülenmenin farklı bir hali olan aşkla ilgili olarak yazılanlar, çizilenler tarihin seyrini değiştirmiştir. Sıradan insanlar ve halkın içerisinde geçim mücadelesi verenler değil, imparatorlar da aşık olmuşlardır. Sırf aşkı için sefere çıkanlar, esir düşenler, dağları delmeye çalışanlar ve çölleri aşanlar bulunur. Bu insanların hikayeleri günümüze kadar gelmiştir. Aldatma sözleri kişilerin anlık ruh hallerinden ziyade, bir süre devam edecek olan ruh hallerini ortaya koymaktadır.

Aldatma Sözleri

En Güzel Aldatma Sözleri


 • Aşk fedakarlıktı fakat sen feda edecek bir şey ortaya koymamıştın.

 • Üzüntüden değil seni bekleyişim, aşk denizinde intikama susadım.

 • En değerli şey sen oldun ve birden en değersiz. İkisini de sen istedin. Geldin ve gittin. Sadece izlemekle yetindim.

 • Severken başkalarını görmek yeterli olurdu. Başkalarını görmek isteyen için ise sevilmek hiçbir zaman yetmezmiş.

 • Mutluluğun huzuruyla dolan için intikam aleviyle yanmasıdır aldatılmak. Terkedilmek gibi soğuk değil, canın acımışçasına sıcak.

 • Aldatılan mıdır pişman olacak olan, yoksa aldatan mı? Zaman mıdır aşkın katili yoksa duygular mı? Bir Dünya farklı kişilik ve farklı karakterlere kucak açacak kadar genişti, peki ya sen?

 • Seni çok seviyorum desen de sana inanmam ben. Bugün bana konar o kelebek gönlün yarın bir başkasına. Nasıl kısaysa kelebeklerin ömrü, senin sevgin de o kadar kısa.

 • Bir güzel söz beklemek için senden, elimden geleni yapacağım derdim. Şimdi sen o güzel sözleri başkalarına söylüyorsun bunu biliyorum.

 • Kimi koyarsan koy benim yerime, benim gibi bakmayacaklar sana. Benden gittin ya sen başkasına, mutluluğu bulamayacaksın benden başkasına.

 • Geçip giden ömrüm kadar vardın sen de hayatımda. Geldin ve gidiyorum demeden başkasının kollarında buldum seni.

 • Elbet nasıl aldattıysan beni, bu günlerde geçecek. Benim canım bir kere yandı ise senin canını bin kere yakacak bir başkası ve sen keşke diyeceksin. Keşke senden gitmeseydim.

 • Sana papatyalar koparmak için sırtımı dönmüştüm oysa ki ben. Sen o sana döndüğüm sırtımı bıçaklarken canın yanmadı. Kaç hançer daha vurabilirim diye baktın o sırtıma. Yerin kalmadı artık ne sırtımda ne ruhumda.

 • Bir zamanlar aynaya baktığımda seni görürdüm gözlerimde hep. Şimdi aynalara bile bakamaz oldum. Baktıkça senin hainliğini hatırlatıyor gözlerim.

 • Bir insan daha kaç kere ölebilirdi hayatta ya da sen daha kaç kere öldürebilirdin beni? Bir değil yaptığın sayıları bile geçti, fırsatını buldukça öldürdün beni.

 • Değer verdiğim kadar değeri görebilseydim keşke senden. Bin adım attım sana oysaki. Bir adım gelmeyi bile çok gördün sen bana.

 • Doğacak olan bu güneşin her sabahında seninle uyandım ben. Seni severek ve o sevginin senin için bop olduğunu bilerek.

 • Dünyada sevilmeyi beklemekten masum başka ne vardı ki? Ben masumca beni sevebilme ihtimalini bekledim. Sen o ihtimali hep yer ile bir ettin.

 • Eğer beni karanlık bir köşe başında görürsen sakın gelme yanıma. Sen bu hale getirdin beni. Sevdim seni karşılıksız. Bilmezdim böyle gidebileceğini.

 • Kalbim seni yadırgıyor mu sandın bu bedende? Hep seninle yaşattım bu bedeni ben. Gitmekte neyin nesiydi şimdi.

 • Aldattın da ne oldu? Aldatılma rekora koşan benim sen sadece hayatımda bir noktasın o kadar!

 • Sevgilim senden sonra her şey çok iyi çünkü hayatımda bir yalancı yok artık ve kendime saygı duyuyorum ihanet kokan bir evde yaşamadığım için!

 • Seni sana nefretle bırakmamı sağlayan o 3. kişiye çok teşekkür ediyorum. Senden ancak böyle kurtulabilirmişim meğer oh be!

 • Sevgilim, sevgiline söyle sevgilisine senin bana verdiğin açıkları vermesin:) Beni aldattığın gibi aldatılacağını bilerek yaşa yani hep tetikte ol:) Çünkü sana harika dualar ediyorum ben!

 • Giderken beni götürmediğine çok sevindi. Aldatmadan gitsen valla o kadar kahrolacaktım arkandan. Gene de vicdanlıymışsın valla sağ olasın!

 • Sen yalansın. Sana inanmayacağım. Dünyada doğrular var ve ben onları seninle kirletmeyeceğim. Seni siliyorum şu an. Artık istediğin kadar aldatabilirsinin kendini herkesle…

 • Sevgilim neden benden başkasına ihtiyaç duydun demeyeceğim. Çünkü sen kalitene göre hareket ediyorsun ve bu çok mantıklı elbette!

 • Arkandan gözyaşı dökmeyeceğim. Bir çöp kutusu için ağlayanı kim görmüş bu dünyada?

 • Benden fazla onda olan tek şey vardı, o da senin ahlaksızlığındı…

 • Sen beni aldatmadın aşkım. Sen beni kaybettin yalnızca…

 • Birini aldatmak aslında sadece kendini yetersiz hissetmektir. Kendini bu kadar yetersiz hissettiğin için sana sadece acıyorum…

 • Güneşin altında suçlar var ve ayın altında. Benimle yaşadığın herşeyi başkalarıyla tekrar etmen neden bilmem. Ama artık özgürsün tüm suçları işlemek için hatta ben olmayınca sen de suçlu olmayacaksın doğal olarak. Ben seni bu suçluluğundan kurtarıyorum ve kapıyı bile çekmeden çıkıp gidiyorum hayatından. Kapın açık sevgilim artık içeri kim girecekse girsin…

 • Sana kendimi vermiştim, şimdi de geri alıyorum. Hepsi bu kadar yani drama gerek yok. Aldattın beni, terk ettim seni ve her şey yolunda. Artık cehennemin dibine gidebilirsin rahatlıkla!

 • Sen içimdeki karanlıktın. Aydınlattım seni ve mağaralarındaki günahlara şahit oldum. Hüzünse elbette var. Ama nefret daha ağır basıyor tabii ki.


Bu yazı 984 kez okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?


YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Bu Yazıya Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM