Cuma Sözleri – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Cuma Sözleri

Cuma Sözleri

Peygamberimizin cuma sözleri, özlü cuma sözleri, hiç duyulmamış cuma sözleri, cuma sözleri 2020 Detaylar yazımızda…

Cuma Sözleri

Günümüzde mesajlaşma yolu ile birçok kişi, sevdikleri ile kolayca iletişim kurabilmekte ve ayrıca bazı özel günlerde de bu yollar ile anlamlı sözler ve yazılar paylaşabilmektedir. Bu özel günlerin başında yer alan Cuma günlerinde de, yine mesajlaşma yolu ile son derece kolay bir şekilde iletişim kurabilir ve sevdiklerinizin Cuma günlerini kutlayarak anlamlı sözler gönderebilirsiniz. Bu içerik ile de Cuma sözleri kapsamında kullanabileceğiniz en orijinal mesajları ele alabilir ve özellikle hangi zamanlarda bu sözleri kullanabileceğiniz yönünde de bilgiler verebiliriz. Resimli Cuma mesajları alanında bilgi vererek başlayabiliriz.

Resimli Olarak Gönderilen Cuma Sözleri

Günümüzde insanların birçok farklı iletişim aracı ile sevdiklerine mesaj gönderdiklerini ve bu yol ile de paylaşımda bulunduklarını söyleyebiliriz. Dolayısı ile de gönderilen mesajların ve bu mesajların içeriklerinin önemi de, son derece büyük bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bahsetmiş olduğumuz bu mesajlar kapsamında Cuma sözleri de büyük bir öneme sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Dolayısı ile de farklı iletişim araçları üzerinden resimli olarak mesaj gönderebilir ve sevdiklerinizin Cumasını da daha anlamlı bir şekilde kutlayabilirsiniz.

Resimli Cuma mesajları kapsamında, sevdiklerinize birçok farklı iletişim aracı ile bu mesajları görsel içerikler yardımı ile de gönderebilir ve bu yol ile de daha anlamlı bir şekilde kutlayabilirsiniz. Resimli olarak gönderebileceğiniz Cuma sözleri içerikleri, sitemiz dahilinde de bulunmakta ve özgün bir şekilde yayınlanmaya devam etmektedir. Her hafta farklı bir içerik ile Cuma sözleri resimlerine bu site aracılığı ile erişebilir ve sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Cuma Mesajları ve Anlamları

Sözünü ettiğimiz bu mesajlar kapsamında anlamlı bir şekilde sevdiklerinizin özel ve mübarek günlerini kutlamanın, sağlıklı bir iletişime kaynak olacağını da bu noktada söyleyebiliriz. Cuma sözleri dahilinde, özellikle de bahsetmiş olduğumuz resimli içerikler ile kutlamanın daha büyük anlam ifade edeceğini de belirtebiliriz. Anlamlı Cuma mesajları için ve orijinal içerikler için sayfamızı takip etmeye devam edebilirsiniz.

Cuma Mesajları ve Ayetli İçerikler

Aynı zamanda bir takım ayetler içeren Cuma mesajlarının da, yine sevdikleriniz tarafından büyük bir ilgi ve teşekkür ile karşılanacağını da bu noktada belirtebiliriz. Cuma mesajları ayetliiçerikler ya da resimler aracılığı ile mesaj gönderebilir ve bu yol ile de daha sağlıklı ve hoş bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Cuma Mesajı Ne Zaman Gönderilir?

Öğle vakti olmadan, yani Cuma namazının öncesinde ve genellikle sabah saatlerinde cuma mesajları gönderildiğini ve bu yönde paylaşımların daha hoş olduğunu belirtebiliriz. Özellikle de Cuma namazı öncesinde gönderilen bu içeriklerin, kişiler tarafından daha çok beğenildiğini ve bu yönde de daha güzel sohbetlerin başladığını da belirtebiliriz.

Sosyal Medyada Cuma İçerikleri

Aynı zamanda sadece mesaj olarak değil, sosyal medya platformlarında da birçok farklı kanal aracılığı ile Cuma mesajları paylaşımı yapabilir ve bu yol ile de Cuma mesajları 2020 ya da diğer yıllar kapsamındaki yeni içerikleri takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz. Yine Cuma günü öğleden önce, bu içeriklerin yer aldığı paylaşımları, profilinize yerleştirerek tüm takipçilerinizin bu özel gününü, anlamlı bir şekilde kutlayabilir ve bu yol ile de paylaşımlarınıza devam edebilirsiniz. Cuma mesajları kapsamında yer alan resimli içeriklerin ve bunun gibi diğer içeriklerin de, kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi ile karşılandığını ve bu şekilde de yüksek etkileşim oranlarının geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Yani değişik Cuma mesajları ya da normal Cuma mesajları paylaşımı yaparak internet üzerinden kolayca takipçilerinize ulaşabilir ve bu yol ile de özel günleri kutlayabilirsiniz.

Cuma Sözleri

En Güzel Cuma Sözleri


 • Sağlığınızın daim olmasını ve dualarınızın kabul olmasını diliyorum. Hayırlı cumalar olsun.

 • Sağlığın yerinde olacağı ve hastaların şifa bulacağı hayırlı cumalar diliyorum.

 • Meleklerin dualara amin diyeceği bir gün bugün. Hayırlı cumalar.

 • Cennetin kokusunu hissetmeniz ve nasiplenmeniz için bolca dua ediyorum. Hayırlı cumalar.

 • Ey Rabbim! Yüreklerimizde sevgiyi ve rahmeti eksik etme inşallah. Hayırlı cumalar.

 • İbadetle geçen güzel bir gün olsun. Hayırlı cumalar diliyorum.

 • Hem yüreklerde hem de yüzde gülücükler hiç eksilmesin inşallah. Hayırlı cumalar.

 • Gönülden dilediklerimizin gerçekleşmesini dileyeceğiniz hayırlı Cumalar olsun.

 • Rabbim, alnımıza yazdığın kader bizi güzel yollara itsin. Tüm dileklerimiz kader yolunda bizi karşılasın. Hayırlı cumalar diliyorum.

 • Rabbim, bu mübarek günde dualarımızı kabul eyle. Rahmetin ile dolsun içimiz inşallah. Hayırlı cumalar olsun.

 • Yürekte ki sevgilerin, yüzlerde ki tebessümün hiç eksik olmamasını diliyorum. Hayırlı cumalar.

 • Dillerin dua ile dolduğu bu güzel günde, tüm dileklerinizin gerçekleşmesi ümidiyle. Hayırlı Cumalar olsun inşallah.

 • Cenneti karşılamak isteyenlerin duaları kabul olsun. Tüm dilekler yerini bulsun. Hayırlı cumalar olsun inşallah.

 • Yuvaların rahmet ile dolduğu hayırlı cumalar diliyorum.

 • Bu mübarek günden el açıp dua eden herkesin dilekleri gerçek olur inşallah. Hayırlı cumalar.

 • Hem duaların hem de tövbelerin kabul edileceği hayırlı bir Cuma olsun.

 • Kazancın bereketli ve kalplerin sevgi ile dolduğu hayırlı bir cuma olsun inşallah.

 • Hayırlı Cumalar. Bu mübarek günde evleriniz huzurla ve mutlulukla dolsun inşallah.

 • Düşlerin gerçekleşeceği ve duaların kabul göreceği bol bereketli bir gün olsun. Hayırlı cumalar.

 • Cumalarınız hayırlarla dolsun, tüm dualarınız kabul olsun. Hayırlı cumalar.

 • Dost söyler hak ile sev sevil, sen gözünü haramdan her zaman çevir. Güne bakan çiçeği döner güneşe bakar, evrende her ne varsa en sonunda Allah’a akar. Zamanın selinde harcama genç yaşını, bir an evvel aç secdeni kıl cuma namazını.

 • Sen sanıyor musun ki cumalar sahipsizdir? Secdeler Allah sesleri hakka ulaştıran en değerli yerdir. Herkes bu makama erişsin cuma vakitlerinde. Bilinsin bin musibet def olur bu hayırlı ibadetle.

 • Allah de dur namaza Müslüman, cumanın hayrına bütün ömrünce inan.

 • Cumaları kalp kırmayın ve sadaka verin. Tatlı ya da tuzlu bir şeyler yapıp konu komşuya dağıtın. Ölmüşlerinize güzel dualar edin. Cumanız mübarek olsun dualarla ve cömertliklerle.

 • Cuma gününe eriştir ya Rabbim. Dualarla ruhumu yıkayıp senden af dileyeyim…

 • Allah’ım, sen hakkımda hayırları nasip et inşallah. Bu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine, beni ve ailemi koru bütün kötülüklerden. Sen ömrümüzü uzun et. Sen Allah’ım hakkımızda en hayırlısını nasip et.

 • Allah’ım, bu mübarek cuma gününde, hasta kullarının dualarını geri çevirme inşallah. Dert de senden gelir derman da sendedir. Ya raf af et kullarını. Sınavların zorlu olmasın. Her iki cihanda hayırlı kullarından eğle her birimizi inşallah. Yar ve yardımcımız ol her zaman.

 • Allah’ım sen bizi nice cumalara eriştir inşallah. Her cumanın içinde her güzel şeyin bolluğu bereketi olsun. Ya Rabbim, sen bizleri duaları kabul olanlardan eyle inşallah.

 • Evlat evin neşesidir. Ya Rabbim sen bizi evlatlarımızla, sevdiklerimizle sınama. Şu mübarek günün hürmetine Allah’ım Sen, Annemi, babamı, kardeşlerimi, evlatlarımı, eşimi ve tüm sevdiklerimi, tüm yarattıklarını koru. Sen bizim günahlarımızı bağışla. Ya Rabbim sen evladı olmayanlara evlat sevincini tattır inşallah. Ol dersin olur. Ol de Allah’ım.

 • Ya Rabbim bugün hayırlı cuma günüdür. Kötülüklere şifa olsun mübarek günümüz. Sen Ya Rabbim gönüllere ferahlıklar sun. Allah’ım sen nurunu her kuluna nasip et inşallah. Mübarek cumandan faydalananlardan olalım inşallah.


Bu yazı 550 kez okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

1
Bu Yazıya Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yorum Konuları
0 Konu Cevapları
0 İzleyiciler
 
En Çok Tepki Verilen Yorum
En Yeni Yorum Dizisi
1 Yorum Yazarları
Sedef Son Yorum Yazarları
  Abone Ol  
Bildir
Sedef
Ziyaretçi
Sedef

Ettiğiniz her dua derdinize deva, sağlığınıza şifa, gözünüze nur, gönlünüze huzur, ailenize ve sevdiklerinize huzur getirsin. Hayırlı Cumalar.

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM