İyi Geceler Sözleri – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

İyi Geceler Sözleri

İyi Geceler Sözleri

Romantik iyi geceler mesajı, iyi geceler mesajı resimli, iyi geceler mesajı uzun..Detaylar yazımızda…

İyi Geceler Sözleri

Uyku haline geçmek, bir insanın duygularının da yoğun olabildiği ve kendini çoğu zaman yalnız hissettiği bir zamanı kapsar. Ama biri delikanlılık yapıp değer verdiği kişiye iyi geceler sözlerini iletirse, o zaman gerçek anlamda hoş duyguların tanımları farklı farklı tomurcuklanabilir. Bir insana değer vermek önemliyken, kimsenin bu değeri bir başkasından almaya hakkı yoktur öyle değil mi?

Bir arkadaşımız, eşimiz, kardeşimiz, anne ya da babamız dahil, hayatımızı paylaştığımız bir sevgilimiz için iyi geceler mesajı yollamak kötü bir şey değildir. Özellikle uykuya dalmadan önce o kişinin huzurlu ve mutlu bir şekilde uyumasına olanak verebiliriz. Bu yüzden etkileyici iyi geceler sözlerinin, kime iletiliyor olursa olsun, o kişiye mutluluk vereceği gerçeğini asla kendimizden uzaklaştırmamız gerekiyor.

Huzurlu Bir Uyku İçin İyi Geceler Sözleri

Her bir mesaj, kalpten çıkan ve diğer kalbe ulaşan bir iletidir. Bu iletinin insanların yaşamları boyunca önemli bir etkeni ve değeri olduğu da asla unutulmamalıdır. Mutlu olmak ve hissetmek için, önemli değerleri yaşayabilme adına her birini uygun süreçlerde takip etmek, bizi de mutlu edecektir. Çoğu zaman arkadaşa iyi geceler sözleri atılabilir. Yine çoğu zaman sevdiğimiz bir insana mesajları da atarak, geceleri onu unutmadığımızı ve gözlerimizi ona güzel bir gece dilemeden uyumadığımızı hatırlatmış oluruz. Bazı iyi geceler sözlerinde;

Hislerimizi İyi Geceler Dilekleriyle İletmek

Her bir sözün kendi mahiyetinde bir değeri ve hissi vardır. Bunları en güzel bir şekilde iletilmesi, aslında bizim istememizle mümkündür. Bir sevdiğimiz insana iyi geceler herşeyim demek, o kişinin yüzünün gülmesine ve direkt olarak kabinin huzurla dolmasını sağlar. Güzel bir yaşamın kılınması da bununla eşdeğer bir yapıyı taşıyan en değerli bir unsur olmaktadır.

Bazen gece yatmadan önce korkabiliriz. Bu korku sabaha uyanmama korkusu değildir. Bizi yarın neyin beklediğini bilememe korkusu olabilir. Bazen bir ümitsizlik kalbi sarar ve mutsuzluk algısını çok daha üst boyutlara taşıyabilir. Ama aslında öneli olan bizi, bir başkasının hatırladığı düşüncesidir. Bu tür düşüncelere sarılmak, dosta iyi geceler mesajı ile iyi bir hissi taşıyabilir. Elbette iyi geceler sözlerinin sahibi, sevdiğimiz bir kadın ya da erkekte olabilir.

Sevgiliye İyi Geceler Sözleri

En sık olarak kullanılan romantik duyguları içeren sözler, romantik iyi geceler sözleriyle süslenir. Özellikle sevgililik hali, iki tarafın birbirine en içten samimiyetini ve hislerini barındırır. Her zaman kalbinizde yer edinen birini önemsemek, o kişinin de sizi önemsemesini sağlayan güzel bir duygu kalıntısının habercidir. Eğer mutluluğu her daim paylaşmak istiyorsak, her gece farklı ve etkileyici olan iyi geceler sözlerini iletmeyi görev edinebiliriz.

Duygu Yoğunluklu İyi Geceler Sözleri

Sevgililerin arasında geçen her bir söz, önemlidir ve gelecek içinde önemli bir yatırımdır. İyi geceler sözleri sevgiliye uzun olarak atılabilir. Ya da dilerseniz çok kısa bir sözcüğün içerisine büyük ve derin bir mesajı sığdırabilirsiniz. Burada önemli olan duyguların iyi geceler sözleriyle iletilmesidir. Eğer kendimizi iyi hissetmek istiyorsak, karşı tarafı öncelikle anlamalı ve ilk olarak ekmeli ve sonra ektiğimiz o ürünü en güzel şekilde korumalıyız. Çünkü herşey karşılıklılık ilkesine göre düzenlenirse, paylaşımlarda böylesine güzel olur.

İyi Geceler Sözlerini Aktarmamızın Çeşitli Yolları

İyi geceler sözleri, insanların birbirlerini hatırlamasındaki en güzel değerlerden bir tanesidir. Bazen iyi geceler sözleri uzun yazarak, kalbimizdeki pek çok duyguyu sözlere sığdırabiliriz. Bazen kısa ve öz olarak kendimizi ifade eder ve hislerimizi karşı tarafa ulaştırırız. Amacımız ne olursa olsun, doğru planlamayı yapabilmeyi ve bunun ardından her zaman gidebilmeyi başarmak gerekiyor.

O gün buluştuğunuzda, güzel bir kağıda, iyi geceler dileklerinizi aşk dolu ya da sevgi içerikleriyle yazabilir ve cebine bu notu sıkıştırabilirsiniz. Sonra tam uyku vakti geldiğinde bir kısa mesaj atar ve mesajı koyduğunuz yere bakarak notu okumasını isteyebilirsiniz.

Sözlerin anlamı olduğu kadar, ulaştırıldığı yollarda önemlidir. Bir gün sadece telefonla sözleri söyleyerek, sadece mesaj atarak ya da güzel bir hediyenin içinde dahi uyku temalı bir yolla hislerinizi dökmeniz her zaman mümkündür.

“Bir gece kimine göre uzun, kimine göre acılı, kimine göre huzurlu olabilir. Bazıları yalnız uyur, bazıları da yanında sevdiği ya da sevmediği kişilerle. Ama sabaha olan umutlarımız gece devam eder. Bu umutlar, her kalbin yaşamına göre değişen bir hisleri taşır.“

Anlamı Derin Olan ve Neşelendiren İyi Geceler Sözleri

Her zaman derin manalara sahip olan iyi geceler sözleri yoktur. Ponçik ponçik aşk kokan sözlerde. Bazen komik ve espirili olan iyi geceler mesajları da, sevdiklerimizin o güne güzel bir uyku halinde girmeleri için önemli olabilir. Çünkü her birimizin hisleri, bazen bizi neşelendirile duygularımızla kuvvetlenir.

İyi geceler sözleri komik olan pek çok mesaj vardır. Arkadaşlarınıza, sevdiğiniz eşinize, sevgilinize ya da dostlarınıza bunları iletebilirsiniz.

Bunun gibi birçok iyi geceler sözlerini sevdiklerinize atarak, güzel hislerin karşı tarafa ulaşmasını ve iyi bir gülümsemeyi yakalayabilmelerine olanak verebilirsiniz.

İyi Geceler Sözleri

En Güzel İyi Geceler Sözleri


 • Hadi ben yatıyorum, şu sakallı dedeyle az tavla yapacağız, sende ona göre gece 4 gibi gelirsin. Çaylarımızı tazele,

 • Huzur için, bu ülke için, bu vatan için, kendiniz için hadi yatın uyuyun sabaha, yarın iş var,

 • Mesajımı sana iletir, müziği sana dinletir, geceyi sensiz geçiren ben, hadi sana iyi geceler,

 • Sanada, seninde, iyi gecelerle bana gelmeyin, sana uzun iyi geceler tatlı rüyalar diyorsam, aynı oranda banka karşılık ver please…

 • Umarım ki gecen Allah’ın seni korumasıyla sürer ve sabaha yüzün parlak bir şekilde uyanabilirsin,

 • Benim gecede gördüğüm dolunay karanlığı aydınlanan bir ışığı yansıtır. Senin de uyku halin karanlıktan sıyrılmış bir dolunay kadar parlak olsun,

 • İyi bir geceyi yaşamanı ve bunun sabaha kadar aralıksız sürmesini istiyorum. Huzurlu rüyalar görmen dileğiyle…

Resimli İyi Geceler Sözleri-19


 • Sen kendini yalnız hissetme ve mutsuz bir düşünceye sahip olma diye sana bu iyi geceler dileklerim,

 • Güzel bir dua ile geceye dalmanı temenni ediyorum. Seninle beraber uyuyan birisi olduğunu asla unutma,

 • Bir gece var ki sensiz geçebilir, bir gece vardır ki sabah için sadece geceliğini sürdürür. Bende o gece olarak sabahımda seni arayana kadar seninle birlikte uyumayı hayal edeceğim,

 • Sadece bir uyku hali değil rüyalarımızda da beraber olalım. Çünkü bir bütünüz ve hislerimiz gerçek değerlerle inşa edilmiş.

 • Uykuya dalmadan önce beni rüyanda görmek için Allah’a dua edeceğim. Çünkü sensiz geçen bir günümde uykumda bile seni özlemeyi arzuluyorum,

 • Gökyüzünde güneş yokken çıkan yıldızlar, senin bana gözlerinin ışıltılarını anımsatır. Güneş ise o gecede parladığında, senin bana bahşettiğin kalbi hatırlıyorum.

 • Geceyi sessiz olarak düşünme. Çünkü sana iyi geceler dileklerimi iletmek için sessizce bekliyorlar.

Resimli İyi Geceler Sözleri-21


 • İyi geceler, iyi geceler ve iyi geceler benim narin olan gözbebeğim, seni unutacağımı düşünmedin öye değil mi,

 • Hani yatağına uzandın ve düşüncelere daldın ya hani, sana düşüncelerine ekleyebileceğin birşeyi göndereceğim. <3 Seni seviyorum,

 • Aşkın biliyor musun, şu an tavana bakarak senin gülen yüzünü düşünüyorum. Kalbim ise seni görmek için çırpınıyor. Bende seni rüyamda görmeye karar verdim. Benimle orada buluşur musun. İyi geceler bitanem.

 • Madem ki seni göremiyorum o halde rüyalarımda görmek için uyumam gerek. iyi geceler dünya. Onu seviyorum herkes bunu duysun ve bilsin.

 • Geceleri benim yerime oyuncağına sarılan güzel kız. Üzülme. Kavuşacağımız günler gelecek ve ben hep senin yanında olacağım. Bunu bil ve öyle uyu. Seni seviyorum. Tatlı rüyalar.

 • Sensiz geçirdiğim son gece olması dileğiyle kapatıyorum gözlerimi. İyi geceler.

 • Seviyorsanız henüz hayattayken ve geç olmadan sevdiğinizi söyleyin. Bi bakarsınız uyumak için kapattığınız gözlerinizi sonsuzluk için kapatmışsınızdır. Kim bilir. İyi geceler.

Resimli İyi Geceler Sözleri-25


 • Her gece sevdiklerimin varlığı ile başımı yastığa mutluluk ve huzurla koyuyorum. Sevdiklerimi benden alma alma allahım diye dua ediyorum. Sevdiğim herkese iyi geceler.

 • Geceleri kendini yalnız hissetme güzel insan. Seni kimselerin sevmediğini, özlemediğini ve sana değer verilmediğini asla düşünme. Bu mesajım sana ve senin gibi kendini yalnız hissedenlere. İyi geceler. Her şey gönlünüzce olsun.

 • Madem ki Allah güneşi çekmiş semamızdan, tüm dünya susmuş, vakit geç olmuş. Bize de uyumak düşer öyleyse. Hayırlı geceler.

 • Beni sevdiğini duymadan ve seni sevdiğimi söylemeden uyuyamam bilirsin.  Seni seviyorum sevgilim. İyi geceler. Güzel yarınlar bizi bekler.

 • Şimdilik sadece telefondan sana iyi geceler dileyebiliyorum. Birlikte olacağımız, uyuyacağımız ve bunu her gece yüzüne söyleyeceğim günlerde gelecek. Bunların hayali ile uyuyacağım şimdi. İyi geceler kıymetlim.

 • İyi geceler ay dede, iyi geceler yıldızlar, iyi geceler dostlar, iyi geceler savunmasız ve masum hayvanlar, kısacası iyi geceler dünya.

 • Yorucu bir günü daha geride bıraktık. Hepimizin hayatının yolunda gitmesi dileğiyle. Tüm dostlarıma iyi geceler.

Resimli İyi Geceler Sözleri-27


 • Zamanın çabuk geçmesi ve sana kavuşabilmek için uyumam gerek. İyi geceler seni seviyorum.

 • Hayaller kurarak uykuya dalan insanın hala umutları var demektir. Umudunuzun hiç tükenmediği yarınlara uyanmak dileğiyle iyi geceler.

 • Her şeyin bir zamanı var. Uyumanın bile. O halde ne duruyorsunuz haydi yataklarınıza. İyi geceler.

 • Rüyalarında gördüğün ve hayalini kurduğun şeylerin gerçekleştiğini görmen için önce uyuman gerek. Kapat güzel gözlerini ve tatlı rüyalar için güzel bir uyku çek. Kim bilir yarın güzel haberler seni bekliyordur. İyi geceler.

 • Sanada, seninde, iyi gecelerle bana gelmeyin, sana uzun iyi geceler tatlı rüyalar diyorsam, aynı oranda banka karşılık ver please…

 • Gözlerimizi güzel yarınlara açalım. İyi geceler.

 • İyi gecelerim, güzel sabahlarımsın. Varlığın her erde anlam oluyor. Seninle olduğum yerin önemi bu yüzden hiç yok. Sadece biz varken her an bayram, her yer saray oluyor. İyi geceler sevgilim. Yeni bir harika gece yeni bir harika sabaha kavuşsun aşkımızla. Seni Çok Seviyorum.

Resimli İyi Geceler Sözleri-28


 • Senden ayrı bir iyi gecem olmaz bu cihanda. Sevgilim, iyi ki varsın ve iyi ki sapasağlam duruyorsun sol yanımda. Seni seviyorum, iyi geceler…

 • Seni seviyorumlu düşler dilerim aşkım. Sabaha dek çok özle beni ve benim özlemim senin özlemini yine geçsin:)

 • Sensiz bir sabaha uyanmak, ömrümün kâbusudur. Seni seviyorum ve dilerim tüm rüyalarımız hep hayra varsın, hayatımız her zaman düşlerden güzel yaşansın. Tatlı uykular bir tanem…

 • Seni severek uyuyacağım bu kaçıncı gece bilmiyorum. Uyanacağım sabahlara ilk senin tebessümünle merhaba diyeceğim günlerimizi görebilmek için şimdi rüyalara dalıyorum. Uykuma gel aşkım, rüyalarımız da beraber olsun. İyi geceler… Seni çok seviyorum…

 • Sensizliğin hiçbir yeri güzel değil. Az önce şöyle bir düşündüm de asla olmazım sensiz. Uyuyalım ve uyanalım. Günler günlerin peşine düşsün ve sonra tek evde yaşayalım bitanem. Sen içerdeyken kapının arkası gurbet bana. Düğün dernek kurula, hayat cennet ola. Hadi bakalım uykuya şimdi. Rüyanda bizi gör. Tüm bunların olduğunu. Seni Seviyorum. İyi Geceler…

 • Hayal et aşkım. Kalbimin atışları üzerine koymuşsun başını. Seni seviyorum diye atıyor kalbim ve sen bu aşk dolu müzikle uykuya dalıyorsun. Ben de o canım saçlarının kokusuyla huzura varıyorum. Aklım hiçbir yerde değil. Dünya kollarımın arasında. Hayal et aşkım bu gecelerimizi… Şimdilik hayal et ve göğsümde dal uykuna. Gerçeklerimiz her zaman hayallerimizden öte güzel olacak sana söz. Hem de en büyük aşk sözü. İyi geceler…

 • Ömrümün en güzel notasında, sesin ruhumun her köşesinde sadece iki kelimelik muhteşem bir şarkıyı söylüyor. Bu bana güç ve huzur veriyor. Damarlarımda dolaşıyorsun ve ruhum sana ait artık. Seni çok seviyorum sevgilim. Sarıl bana ve kapa gözlerini. İyi geceler…

Resimli İyi Geceler Sözleri-29


 • İyi geceler gözümün nuru Sevgilim. Tatlı rüyalar güzellikler süslesin rüyanı İyi Geceler.

 • İyi geceler hayat! Bugün de seni yaşadım, payıma düşen kadar.. Belki yarın, güneş daha parlak ve sıcak doğacak, İnsanlar tebessümle bakacak birbirinde, Sevgiyele… Yarın… Belki…yarın…

 • Aşkım İyi Geceler. Bu gece titreyerek uyanırsan bi ki resimini öptüğüm andır.

 • Gecen Mutlu, Kalbin Sevgimle Dolsun Tatlı Rüyaların Benimle Olsun İyi Geceler, Mutlu Yarınlar.

 • Gideyim de uyuyor taklidi yapayım bari. Yatağıma, yastığıma ayıp olmasın.;)) Size iyi geceler.

 • Bu son sigarayı da yokluğuna içer, İyi Geceler dilerim…

 • Yaşanmış ve yaşancak en tutkulu aşkların tek şahidi karanlık geceler ve parlayan yıldızlar diyorki bana… “Yat uyu güneş doğacak ve sen yine ona koşacaksın” Ayaklarımın tek gideceği yerdeki büyük aşkıma iyi rüyalar…!

Resimli İyi Geceler Sözleri-30


 • HAYIRLI GECELER Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.

 • Rabbim Haddini aşan duygulardan ve gece olunca çöken hüzünlerden sana sığınıyorum… İyi Geceler.

 • Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun. İyi geceler sevgilim…


Bu yazı 1085 kez okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6
Bu Yazıya Kimler Neler Demiş?

avatar
6 Yorum Konuları
0 Konu Cevapları
0 İzleyiciler
 
En Çok Tepki Verilen Yorum
En Yeni Yorum Dizisi
6 Yorum Yazarları
SedanurFuatYaseminFerhatSibel Son Yorum Yazarları
  Abone Ol  
Bildir
Sedanur
Ziyaretçi
Sedanur

Yeni Sabah Size Umut Işığı olsun. İyi Geceler.

Fuat
Ziyaretçi
Fuat

Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin İyi Geceler.

Yasemin
Ziyaretçi
Yasemin

Herkeze HAYIRLI GECELER! Sabah Namazına kalkabilme duası ile Allah’a Emanet Olun!…

Ferhat
Ziyaretçi
Ferhat

Ve Bazen Unutmak İçin Uyumak gerek Rüyaları Hesaba Katmadan İyi Geceler.

Sibel
Ziyaretçi
Sibel

Geceniz uzun ömrünüz güzel olsun İyi Geceler.

Arzu
Ziyaretçi
Arzu

Gecenin bu en sessiz ve ıssız saatinde yalnız olmadığını bil sevgili. İyi geceler.

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM