Miraç Kandili Sözleri – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Miraç Kandili Sözleri

Miraç Kandili Sözleri

Miraç kandili mesajları resimli, miraç kandili mesajları kısa, miraç kandili mesajları 2020…Detaylar yazımızda…

Miraç Kandili Sözleri

Ülkemiz içerisinde aktif bir şekilde telefon kullanan ya da sosyal medya hesaplarına sahip olan insanlar, birçok farklı yoldan sevdiklerinin özel günlerini kutlamakta ve bu yol ile de iletişim kurmaktadırlar. Özellikle de son yıllarda artan bu mesaj gönderimi ve paylaşma gibi fenomenler kapsamında, gönderilecek mesajların da sürekli olarak arttığını ve bu yönde yeni sözlerin yazıldığını ve yayınlandığını söyleyebiliriz. Bu bağlamda Miraç kandili sözleri ve bunun gibi diğer mübarek günler için gönderilebilecek sözler kapsamında bilgiler verebilir ve gönderebileceğiniz en güzel sözlerin de yayınlarını yapabiliriz.

Miraç Kandili Özel Mesajları

Miraç kandili mesajları indir seçeneği aracılığı ile sitemiz üzerinden son derece kolay bir şekilde miraç kandili günü ile ilgili olarak mesajlar indirebilir ve birçok farklı mesaj seçeneği ile sevdiklerinize miraç kandili sözleri gönderebilirsiniz. Dolayısı ile de söz etmiş olduğumuz bu kandil mesajları için hangi sözleri gönderebileceğiniz konusunda bilgiler verebilir ve bu yönde açıklamalar da yapabiliriz.

Miraç Kandili Mesajları ve İçerikleri

Bu tür mesajların içerikleri, genellikle kandilin önemini belirten ve aynı zamanda birçok iyi dilek içeren mesajlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Dolayısı ile de son derece kısa ve öz bir şekilde bu mesajları mesaj paneliniz aracılığı ile oluşturabilir ve bu yol ile de miraç kandili sözleri kapsamında sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Ayrıca söz etmiş olduğumuz bu mesajların anlamlı ve derin duygular içerdiğini ve bu yönden de insanları mutlu ettiğini söyleyebiliriz.

Miraç Kandili Mesajları Nasıl Gönderilir?

Öncelikli olarak söz konusu mesajları hangi iletişim araçları ile gönderebileceğiniz yönünde bilgiler verebiliriz. İlk olarak sosyal medya hesaplarınız aracılığı ile bu mesajları kolayca gönderebileceğinizi ve bu yol ile de sevdiklerinize iletebileceğinizi belirtebiliriz. Miraç kandili sözleri için bu kapsamda sosyal medyayı kullanabilir ve bu yol ile de mesajlarınızı kolayca gönderebilirsiniz. Ayrıca mesajlarınızı, telefon yolu ile ya da telefon içerisinde bulunan anlık iletişim programları ile de teferruatlı bir şekilde ya da sadece yazı olarak gönderebilir ve bu yönde de mesajları kolayca iletebilirsiniz.

Miraç Kandili Mesajları Nasıl Olmalıdır?

Bu mesajların öncelikli olarak kısa ve öz bir yapıya sahip olmaları gerektiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra miraç kandili mesajları kısa ayetler ile de oluşturulabilmekte ve gecenin önemini içeren bazı ayetler ile gönderilebilmektedirler. Miraç kandili 2020 mesajları aracılığı ile sitemiz üzerinden bu içerikleri elde edebilir ve bu yol ile de tüm sevdiklerinize kolayca mesaj göndererek kandillerini tebrik edebilirsiniz.

Kandil Mesajları Ne Zaman Gönderilir?

Bu mesajlar, genellikle akşam ezanı ile yatsı ezanı arasında telefon yolu ile gönderilmektedir. Ancak sosyal medya siteleri üzerinde miraç kandili mesajları dilediğiniz zaman paylaşılabilir. Gecenin geçmemesi şartı ile geç vakitlerde bile paylaştığında etkileşim alabilir ve bu yol ile de paylaşımlarınıza devam edebilirsiniz. Miraç kandili ile ilgili hadisler ve bunun gibi diğer ilgili içerikler aracılığı ile de mesajlarınızı çok daha anlamlı ve derin bir hale getirebilir ve bu yol ile de sevdiklerinize kolayca gönderebilirsiniz.

Ayrıca etkileyici miraç kandili mesajları başlığımız altında yer alan sözlerin tamamını da, farklı kişilere ya da bir mesajı aynı kişiye göndererek tebrikte bulunabileceğinizi de belirtebiliriz. Söz konusu mesajlar hakkında bu bilgileri verdikten sonra, ayrıca kandil mesajları içeriklerinin resimli olabileceği yönünde de bilgi verebiliriz. Miraç kandili mesajları resimli olduğunda, daha anlamlı ve daha etkileyici olabilmekte ve bu yönde de gönderdiğiniz kişilerin daha çok mutlu olabilmektedirler.

Miraç Kandili Sözleri

En Güzel Miraç Kandili Sözleri


 • Gözyaşlarınız yalnız Allah için aksın, kalplerinizin yalnız Allah aşkı ile dolsun. İçinizde Hz. Muhammed (s.a.v) şefkati olsun. Miraç kandiliniz kutlu ve mübarek olsun. Hayırlı kandiller.

 • Allah’ın elçisi Hz. Muhammed (s.a.v)’in göğe doğru yükseldiği bu mübarek gecede tüm inananların edeceği dualar ve yapacağı ibadetler kabul olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

 • Bütün savaşların son bulduğu, kardeşliğin dünyaya egemen olduğu ve çocukların mutlu olduğu bir hayat diliyorum. Miraç kandiliniz mübarek, edeceğiniz dualar kabul olsun.

 • Birbirimize dostça sarılabileceğimiz, sevgi nedir bilebileceğimiz, insanları kırmadan hareket edebileceğimiz ve herkese sevgi aşılayabileceğimiz bir dünya temenni eder, bu vesileyle de mübarek Miraç kandilinizi kutlar ve hayırlı kandiller dilerim.

 • Rahmetlerin yağmur gibi yağdığı bu kutlu gecede el açıp dua eden tüm insanların duaları kabul olsun. Mübarek Miraç kandiliniz kutlu ve mübarek olsun. İyi kandiller.

 • Kardeşliğin kalıcı olduğu, sevgilerin birleştiği ve dostlukların hiç bitmediği mutlu ve huzurlu bir dünya dilerim. Mübarek miraç kandilinizi kutlar ve hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

 • Küslerin barıştığı, sevenlerin kavuştuğu, insanların birbirlerini öldürmediği mutlu ve huzurlu bir dünya temennisi ile bu mübarek Miraç kandilinizi kutlar ve hayırlı kandiller dilerim.

 • İnsanların birbirlerini daha çok sevdiği, değer gösterdiği, nefretten ve kinden uzak durduğu bir dünya dileği ile mübarek Miraç kandilinizi kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

 • Sevmeyi ondan öğrendiğimiz peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’din göğe yükselmiş olduğu bu mübarek gecede, tüm İslam aleminin Miraç kandilini tebrik eder, hayırlı kandiller dilerim.

 • Bu mübarek gecede tüm İslam aleminin edeceği dualar ve yapacağı ibadetler Allah’ın katında kabul ve makbul olması dileğiyle, herkese hayırlı kandiller dilerim. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

 • İnsanların daha çok sevmeyi öğrendiği, birbirlerine kin duymadığı ve paylaşmayı öğrendiği bir dünya temennisi ile mübarek Miraç kandilinizi kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

 • Peygamberimizin göğe yükseldiği bu kutlu gecede Allah yapacağını bütün duaları ve ibadetleri kabul etsin. Miraç kandiliniz kutlu ve mübarek olsun. Hayırlı kandiller.

 • İnsanların kalplerinin imanla, aşkla, Allah sevgisiyle dolduğu bu Miraç gününde kandiliniz mübarek ve kutlu olsun. Allah bütün yapacağınız duaları makbul eylesin.

 • Yüce peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in göğe yükseldiği bu kutlu gecede yapacağını tüm dualar ve ibadetler Miraç Kandili hürmetine kabul olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

 • Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Güneşiniz hiç sönmesin, yüzünüz hep aydın olsun. Makamınız Firdevs makamı, dualarınız kabul olsun. Miraç kandiliniz kutlu olsun.

 • Ya Rabbim, aç inşallah kapınız bizlere. Af diliyoruz senden ve senden istiyoruz eksiklerimizi. Muhtaç etme Ya Rab bizi hiç bir kuluna. Sen rızıklarımızı bol et, sen gönüllerimizi ferah et. Resmi makamlardan haber bekleyenlere Ya Rabbim müjdeli haberler gelsin. Haksız yere hapse düşmüş canları Allah’ım sen kurtar bu haksız esaretlerinden. Allah’ım sen hepimizi kuru iftiralardan koru. Büyüden, sihirden ve nazardan sana sığınırız. Allah’ım sen kem gözlerden esirge bizler.

 • Allah’ım bu Mübarek Miraç Kandilinde beni, annemi, babamı, kardeşlerimi, evlatlarımı ve eşimi koru ve benimle bir nasip et. Allah’ım sen yuvama iyilikler, sağlıklar, huzurlar indir. Ya Rabbim borçlarımı ödeme kolaylı ver inşallah. Utandırma beni her iki cihada da. Allah’ım sen hastalıklardan koru beni, ailemi ve tüm sevdiklerimi Dermansız dertler verme Ya Rabbim. Sen istersen olur. Evlat diye gözyaşı döken kullarına hayırlı evlatlar ver inşallah. Allah’ım sen herşeye kadirsin. Sen herşeyi görensin. Adaletinler kötüleri yola getir, iyileri koru inşallah. Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun.

 • Allah’ım, bu gece mübarek Miraç kandili. Açtık ellerimizi sana, sana sığınıyoruz fenalıklarımızdan. Bizim belki yüzümüz yok senden af dilemeye. Ama sen bizi bağışlarsın Allah’ım. Ya Rabbim, günahlarımızdan bizleri arındır. Başkalarına bulduğumuz manalardan hayatlarımıza verme. Allah’ım sen bizi büyük konuştuğumuz sözlerle sınama. Ya Rabbim sen bizi yalan yere etmek zorunda kaldığımız yeminlerden koru. Bağışla Allah’ım. Günahkâr kullarını sen bağışla. Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun.

 • Bu gece sevgili peygamberimiz Hz Muhammed SAV miraca çıkmıştır. Bu gece Allah tüm dualarımızı kabul etmek için kullarına bir fırsat tanımıştır. Ey kul! Kalk yerinden ve dualarla Allah’tan iste ne istiyorsan. Sana sağlığını da veren odur, rızkını da veren odur. Ya Rabbim sen korursun, sen affedersin. Sen herşeye gücü yetensin. Şu aciz kullarını bağışla inşallah. Allah’ım sen bizleri her iki cihanda sevdiğin kullarından eyle. Şeytanın oyunlarından uzak olalım ömrümüz boyu. Haramdan koru tüm ruhumuzu. Allah’ım, sen bizi hayırlı kullarından kıl. Şu hayata yaşadığımız kadar herkesten helallik alabilelim. Ya Rabbim sen bizi kul hakkından koru. Bilerek ve bilmeyerek girdiğimiz kul haklarından sen bizi koru inşallah.


Bu yazı 638 kez okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Bu Yazıya Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM