İnstagram Beğeni Arttırma | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

İnstagram Beğeni Arttırma

İnstagram Beğeni Arttırma

İnstagram Beğeni Arttırma

İnstagram hesabınızda yaptığınız paylaşımların bir amacı var. Onları daha çok insana ulaştırmak. Bu konuda bir sınır çizemeyiz. Çünkü her zaman daha çok büyüme şansınız var. İnstagram beğeni arttırma konusu da sizin büyümenize katkı sağlayacaktır.

Nasıl Beğeni Arttırabilirsiniz?

Hesabınızı açtıktan sonra hemen paylaşımlara başladınız. Ama sanki görünmez oldunuz da kimse sizi görmüyor. Kimse paylaşımlarınızı beğenmiyor. Bir yerden sonra ‘Acaba gerçekten görülmüyor muyum?’ diye de düşünebilirsiniz. Görülecek durumdasınız ama fark edilmiyorsunuz.

Beğeni Satın Alma: Paylaşımlarınızın dikkat çekmesini istiyorsanız beğeni satın almayı deneyebilirsiniz. Dikkat çekmekle ne ilgisi var mı diyorsunuz? Şöyle ki bir paylaşım gördünüz ve altında 2 beğeni var. Otomatik olarak zihniniz size o paylaşımın beğenilmeye değer bir fotoğraf olmadığını söyleyecek.

Başka bir örnek; bir fotoğrafın altında da 700 beğeni gördünüz. Bu sefer de zihniniz size o fotoğrafın beğeniye değer olduğunu söyleyecek. Biz buna beğeni beğeniyi çeker de diyebiliriz.

Aynı paylaşımın farklı hesaplarda farklı beğeniler aldığını görmüşsünüzdür. Neden böyle oluyor? Çünkü biri diğerinden daha çok takipçiye sahip. Hatta takipçi sayısına bile bakmadan beğenileri görür görmez insanda kalp üzerine basma isteği uyanıyor. İnstagram beğeniarttırma için satın alma yönteminin böyle bir katkısı olacak.

Beğeni Arttırmanın Başka Yolları da Var

Yukarıda beğeni beğeniyi çeker diyerek takipçi satın almanızı önerdik. Ama başka yolları da var. Zamanla ve yavaşça etkili olacak yöntemler bunlar.

Hayatınızdan Kesitler Paylaşın: Bir iş yeriniz var ve siz onu olabildiğince büyük kitlelere tanıtmak istiyorsunuz. Öncelikle rahat olun. Paylaşım yaparken içinizden geldiği gibi davranın. Fotoğraflara samimiyetiniz yansısın ki karşı tarafa bizden biri izlenimi versin.

  • İşinizi tanıtırken arada iş yerinizden ofisinizden paylaşımlar yapmayı deneyin. Ama hayattan kesitler gibi olsun. Örneğin; iyi akşamlar dilerken ofisinizden bir kare paylaşın. Gün batımının fotoğrafını ofisinizden çekin. Masanızın bir köşesindeki çiçeği, kuşu ya da köpeğinizi de samimiyetinize ekleyin. Hayatınıza şahit olsunlar. Bütün bunları tek seferlik değil düzenli aralıklarla yapın. Haftada 2, 3 gün bu tarz paylaşımlar yapabilirsiniz. Ama doğru etiketler kullanın ki hedef kitleye ulaşsın.
  • Kalan vakitlerde işinizi tanıtmaya devam edebilirsiniz. Yani belli başlı kategorileriniz olsun.

<

p style=”text-align: left;”>Keşfetten Yararlanın: İnstagram beğeni arttırma konusunda keşfet bölümünü ihmal etmeyin. Buradan yaptığınız iş ya da ilgilendiğiniz alanla ilgili etiketlerden yeni insanlara ulaşın. Onları takip edin. Kimisinden geri dönüş alacaksınız. Kimisi de size başka takipçiler getirecek. Onlar da yeni beğenileri beraberinde getirecek.


Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x