Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
iphonelarda En iyi Müzik indirme Programı | Spotify, Fizy

iphonelarda En iyi Müzik indirme Programı | Spotify, Fizy

Bu Yazımızda iphonelarda En iyi Müzik indirme Programı, Mixradio Nedir?, Tubidy Nedir?, Spotify Nedir?, Fizy Nedir?, Freegal Nedir?, Soundtub In Nedir?, Rapsodi Nedir?, Musify Nedir?, Mazie Nedir?, Music.mp3pro Nedir?, Müzik 360 Nedir?, Midday Pasifik Uygulaması Nedir?, Bravo Müzik Çalma Uygulaması Nedir? Detaylar Yazımızda.

İphone’larda En İyi Müzik İndirme Programı

Gün geçtikçe büyüyen ve maliyetini artıran İnternet paketlerinin büyüme hızı ile mobil internet kullanıcılarının akıllı telefon kullanıcılarının günlük yaşamındaki payı neredeyse % 100’e ulaşmıştır.

Akıllı telefonların en yaygın uygulamalarından biri olan internet paketlerinin hızını arttırmak için müzik dinlemek adına kullanılan uygulamalar her geçen gün daha da gelişmektedir. Birkaç tıklamayla dinlemek istediğimiz müziği İphone’larda En İyi Müzik İndirme Programı ile edinebilirsiniz.

İphone’larda Bilinmeyen Özellikler

Bazı işletim sistemlerinde, İnternet üzerinden dinlemek istediğimiz müzikleri daha sonra depolayabiliriz. Her ne kadar bu depolama işlemi akıllı telefonlarda ve Android cihazlarda daha esnek olabilse de, Apple akıllı cihazlarda kullanılan iOS işletim sisteminin katı kuralları vardır. Bu nedenle internet üzerinden anında müzik depolamak olanaksızdır. En popüler iphone da en iyi müzik indirme programı internetsiz uygulamalarını derleyerek bir liste oluşturmak istedik.

iphonelarda En iyi Müzik indirme Programı

Mixradio Nedir?

Çeşitli müzik türlerinin listelerini ücretsiz olarak dinleyebilmenizi sağlayan MixRadio, çevrimdışı müzik dinleyebilme ve kullanıcılar tarafından takdir edilme işlevi sayesinde istediğiniz müziği kaydetmenize de izin verir.

İphone'larda En İyi Müzik İndirme Programı

Tubidy Nedir?

Müzik dinlemek için en popüler AppStore uygulamalarından biri olan Tubidy, kullanıcılara müzik indirirken ve dinlerken yüksek düzeyde konfor sağlıyor. Hem de İphone’larda En İyi Müzik İndirme Programı arasında en bilinen uygulamalardan biridir.

İphone'larda En İyi Müzik İndirme Programı

Spotify Nedir?

İOS işletim sisteminde müzik dinlemek ve saklamak için en sağlam uygulama olduğunu gösterebileceğimiz Spotify, bahsettiğimiz diğer uygulamaların yanı sıra, AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Ancak, uygulamayı farklı kılan özellik, Premium uygulamayı ücretsiz indirdikten sonra sadece 1 hafta boyunca ücretsiz kullanabilmenizdir. Bu sürenin sonunda, Spotify Premium seçeneklerini kullanmaya devam etmek istiyorsanız, aylık 10 lira fatura ile ücretli bir üyelik satın almanız gerekir. Bu uygulama iphone’da müzik indirme programı ücretsiz olarak sadecce 1 ay Premium hizmet sunar.

İphone'larda En İyi Müzik İndirme Programı

Fizy Nedir?

Çevrimiçi ve çevrimdışı müzik dinleme arasında en yüksek istikrar oranlarından birine sahip olan İphone’larda En İyi Müzik İndirme Programı kategorilerinden biri olan Fizy, bu alandaki nadir yerli uygulamalardan biridir.

Diğer uygulamalar gibi ücretsiz indirilebilen Fizy, ilk kullanım ayında ücretsiz bir Premium özellik sunuyor. Ardından Premium’un avantajlarından yararlanmaya devam etmek isteyen kullanıcılar, cep telefonu şirketleri özel fiyat seçeneklerinden faydalanabilirler.

İphone'larda En İyi Müzik İndirme Programı

Freegal Nedir?

Apple App Store, her bölüm veya kategorideki ilk 10 şarkı kitaplığını depolamanıza ve bulmanıza yardımcı olan en popüler ve popüler müzik uygulamalarından biridir. Verilen bu uygulama fiyat ve aşağıdaki özellikleri içerir:

 • Basit ve şık bir arayüz.
 • Şarkı kategorileri ve çalma listeleri çok kolay bir şekilde ayrılabilir.
 • Binlerce şarkı arasından kolay seçim ve tarama.

Soundtub In Nedir?

Bu uygulama, sıfır bir fiyata etiketlenecek ve aynı zamanda bu kategoride en yüksek dereceye sahip uygulamalara sahip olacak müzik indirmek içindir. Birçok iyi özelliği destekleyen programın detayları aşağıda verilmiştir:

 • Özel müzik çalar
 • Fon müziği seçeneği mevcut.
 • Şarkı aramak için bir seçenek bulmak kolaydır.
 • Bedava online müzik dinleyin.

Rapsodi Nedir?

Binlerce şarkıyı seven ve hepsini indirmek isteyen bir müzik aşığıysanız, iphone’lar için en iyi müzik indirme programı bundan daha iyi olmaz. Program şu özellikleri destekler:

 • Spam ve reklamlarla mücadele etmek yok.
 • Milyonlarca şarkı arasından seçim yapmak ve ücretsiz dinlemek için ücretsiz.
 • Çevrimdışı müzik çalma da mevcuttur.

Musify Nedir?

Platformlarda Musify, birçok ücretli ve ücretsiz iOS uygulaması tarafından oynanan en popüler müzik bestelerinden biridir. Bu özel uygulama ücretsiz geliyor ve aşağıdaki özellikleri destekliyor:

 • Tek dokunuşla arama seçeneği ile müzik, şarkı, albüm ve DJ’ler.
 • Mevcut şık ve kullanımı kolay bir arayüz.
 • Ayrıca fon müziği çalma seçeneği de mevcuttur.

Bedava MP3 Çalar Yöneticisi Ve Müzik Çalar

Tek indirme, aynı zamanda ücretsiz müzik akışı sağlayan müzik severler için ücretsiz bir uygulamadır. Aşağıdaki özellikler göz önüne alındığında, uygulama kullanılmaya değerdir:

 • Basit ve özel arama sağlar.
 • Replay ve rastgele şarkılar da mevcuttur.
 • Türe göre akıllı çalma listeleri oluşturma
 • Fon müziği çalma yeteneği.

Mazie Nedir?

İOS App Store’da müzik severler için popüler ve popüler bir platform ile birlikte geliyor ve bazı mükemmel özelliklerle doludur. Mevcut milyonlarca şarkı seçeneğini indirmenin yanı sıra yönetimi de kolaylaştırır. Diğer bazı özellikler şunlardır:

 • İnternetten sorunsuz bir şekilde aynı anda 10 şarkı indirin.
 • Şarkılarınızı ve çalma listelerinizi yönetin ve bunlara kolayca erişin.
 • Parça ve şarkı aramayı kolaylaştırmak için tarayıcıya yerleştirilmiştir.

Music.mp3pro Nedir?

Cihazınıza sınırsız sayıda şarkı indirmek ve yayınlamakla ilgileniyorsanız, bu uygulama bugün iPhone için ücretsiz olarak indirilebilir. Çizdiği özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Şarkı önizleme seçeneği kolaylık sağlamak için kullanılabilir.
 • Dokunma, belirli bir parçaya atlamak gibi kontrollerin yanı sıra ileri / geri hızlı şekilde çalışır.
 • Arka planda müzikle oynayan özel müzik çalar.

Müzik 360 Nedir?

Bu, kütüphanelerinizde milyonlarca şarkı indirip aramanıza izin veren iOS app store için çok popüler bir müzik uygulamasıdır. Özellikleri şunlardır:

 • Uygun arama ve navigasyon.
 • Kendi çalma listenizi oluşturun
 • Sınırsız oyun imkanı mümkündür.

“Midday Pasifik” Uygulaması Nedir?

SoundCloud sistemini bir bütün olarak kullanan uygulamalardan biri olan Noon Pacific, basit bir arayüze sahip, ancak kapsamlı uygulamalardan biri. Kullanıcılara ücretsiz sunulan uygulama, sürekli yeni çalma listeleri sunuyor.

Spotify’ı entegre etmenize izin veren Noon Pacific, bu entegrasyondan sonra müzik indirmenize izin veriyor. Elbette, bunun için bir Spotify Premium hesabına ihtiyacınız var.

Bravo Müzik Çalma Uygulaması Nedir?

İOS için geliştirilen iphone’larda en iyi müzik indirme programı mobil uygulamalarından biri olan Bravo Music Play, kullanıcıların video klip indirmelerini sağlar. En sevdiğiniz müzikleri kliplerle indirebilir ve ses dosyalarını doğrudan indirebilirsiniz.

Bravo Müzik Çalma tarafından sunulan indirme ayrıcalığı, internet dinlemenin keyfini çıkarmanızı sağlar. Çevrimdışıyken indirilen müzikleri dinleyebilirsiniz.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072770991/


Bu yazı 1541 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x