yandex
Oğlak Burcu Yükseleni | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Oğlak Burcu Yükseleni

Oğlak Burcu Yükseleni

Bu Yazımızda Oğlak Burcu Yükseleni, Yükselen Burç Nedir?, Yükseleni Oğlak Olanların Özellikleri, Yükselen Burç Hesaplama 2020 Detaylar Yazımızda.

Oğlak Burcu Yükseleni

Oğlak burcunun yükseleni doğum tarihi ve doğum saatine göre bulunabilir. Eğer doğum saati tam olarak bilinmiyorsa yaklaşık doğum saati de kullanılabilir. Çünkü yükselen burç aralıkları 1-2 saatte bir bazense yarım saatte bir değişmektedir.  Yükselen burç herkese göre değişebildiği için Oğlak burcunun Yükseleni için tek bir burç söylemek mümkün değildir.

Yükselen burç hayatımızda çok büyük etkiler yarattığı için bilinmesi ve takip edilmesi önemlidir. Hatta çoğu zaman burcunun özelliklerini taşımayan bir insan cevabı yükselen burcunda bulur. Bu nedenle yükselen burcun bilinmesi ve takip edilmesi önerilir.

Yükselen Burç Nedir?

Yükselen burç: doğum anımızda ufuk çizgisinden yükselmekte olan burçtur. Bu nedenle doğum saati temel alınarak hesaplanır. Yönetici gezegen, yükselen burç ile Güneş burcumuz bize karakterimiz ve ömrümüz boyunca etkisinde kalacağımız durumlar ile ilgili ipuçları verir. Güneş burcundan farklı özellikler gösteren ve genel tanımlamalara uymayanların incelemesi gereken konular tam olarak yükselen burç ve yönetici gezegen konularıdır.

Benzer şekilde Güneş burcunun özelliklerini taşımayan bir Oğlak, Oğlak burcunun yükselenini öğrenerek yükselen burcunun etkilerini araştırmaya koyulabilir. Bunun için doğum saatini bilmesi yeterlidir. Yükselen burcu girilen doğum tarihi ve doğum tarihine göre otomatik olarak sıralayan yerlerden Oğlak burcunun yükselenini kolayca bulabilirsiniz.

Yükseleni Oğlak Olanların Özellikleri

Yükseleni Oğlak olanlar genel olarak Oğlak burcunun özelliklerini taşırlar ancak özellikle taşıdıkları özelliklerden bazıları ciddiyetten ödün vermemeleri, disiplini ve düzenli olmaları, hedefler doğrultusunda odaklı bir çalışma tarzına sahip olmaları, evcimen olmaları, melankolik bir ruh haline sahip olmaları, ilişkilerde çekingen olmaları olarak sıralanabilir. Burcu Güneş burçlarından biri olup da hesaplamalar sonucu yükselen burcu Oğlak çıkanlar bu özelikleri bir yerden hatırlamış olacak.

Aşağıda Güneş burcu Oğlak olup da yükselenini bulmak isteyenler için nasıl yükselen burç listesine bakacakları ile ilgili örnek verilmiştir.

22 Aralık-31 Aralık  |  1 Ocak-10 Ocak   |  11 Ocak-20 Ocak

00.00   Terazi                                   Terazi                                   Terazi

00.30   Terazi                                   Terazi                                   Terazi

01.00   Terazi                                   Terazi                                   Terazi

01.30   Terazi                                   Terazi                                   Terazi

02.00   Terazi                                   Terazi                                   Akrep

02.30   Terazi                                   Akrep                                    Akrep

03.00   Akrep                                    Akrep                                    Akrep

03.30   Akrep                                    Akrep                                    Akrep

04.00   Akrep                                    Akrep                                    Akrep

04.30   Akrep                                    Akrep                                    Akrep

05.00   Akrep                                    Akrep                                    Yay


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1194 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x