en iyi sözler

Oğlak Burcu Yükseleni | Yükselen Burç Nedir?
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Oğlak Burcu Yükseleni | Yükselen Burç Nedir?

Oğlak Burcu Yükseleni | Yükselen Burç Nedir?

Bu Yazımızda Oğlak Burcu Yükseleni, Yükselen Burç Nedir?, Yükseleni Oğlak Olanların Özellikleri, Yükselen Burç Hesaplama 2022 Detaylar Yazımızda.

Yükselen Burç Hesaplama

Oğlak burcunun yükseleni doğum tarihi ve doğum saatine göre bulunabilir. Eğer doğum saati tam olarak bilinmiyorsa yaklaşık doğum saati de kullanılabilir. Çünkü yükselen burç aralıkları 1-2 saatte bir bazense yarım saatte bir değişmektedir.  Yükselen burç herkese göre değişebildiği için Oğlak burcunun Yükseleni için tek bir burç söylemek mümkün değildir.

Yükselen burç hayatımızda çok büyük etkiler yarattığı için bilinmesi ve takip edilmesi önemlidir. Hatta çoğu zaman burcunun özelliklerini taşımayan bir insan cevabı yükselen burcunda bulur. Bu nedenle yükselen burcun bilinmesi ve takip edilmesi önerilir.


Oğlak Burcu Yükseleni | Yükselen Burç Nedir?

Yükselen Burç Nedir?

Yükselen burç: doğum anımızda ufuk çizgisinden yükselmekte olan burçtur. Bu nedenle doğum saati temel alınarak hesaplanır. Yönetici gezegen, yükselen burç ile Güneş burcumuz bize karakterimiz ve ömrümüz boyunca etkisinde kalacağımız durumlar ile ilgili ipuçları verir. Güneş burcundan farklı özellikler gösteren ve genel tanımlamalara uymayanların incelemesi gereken konular tam olarak yükselen burç ve yönetici gezegen konularıdır.

Benzer şekilde Güneş burcunun özelliklerini taşımayan bir Oğlak, Oğlak burcunun yükselenini öğrenerek yükselen burcunun etkilerini araştırmaya koyulabilir. Bunun için doğum saatini bilmesi yeterlidir. Yükselen burcu girilen doğum tarihi ve doğum tarihine göre otomatik olarak sıralayan yerlerden Oğlak burcunun yükselenini kolayca bulabilirsiniz.

Yükseleni Oğlak Olanların Özellikleri

Yükseleni Oğlak olanlar genel olarak Oğlak burcunun özelliklerini taşırlar ancak özellikle taşıdıkları özelliklerden bazıları ciddiyetten ödün vermemeleri, disiplini ve düzenli olmaları, hedefler doğrultusunda odaklı bir çalışma tarzına sahip olmaları, evcimen olmaları, melankolik bir ruh haline sahip olmaları, ilişkilerde çekingen olmaları olarak sıralanabilir. Burcu Güneş burçlarından biri olup da hesaplamalar sonucu yükselen burcu Oğlak çıkanlar bu özelikleri bir yerden hatırlamış olacak.

Aşağıda Güneş burcu Oğlak olup da yükselenini bulmak isteyenler için nasıl yükselen burç listesine bakacakları ile ilgili örnek verilmiştir.

22 Aralık-31 Aralık  |  1 Ocak-10 Ocak   |  11 Ocak-20 Ocak

00.00   Terazi                                  Terazi                                   Terazi

00.30   Terazi                                  Terazi                                   Terazi

01.00   Terazi                                   Terazi                                   Terazi

01.30   Terazi                                   Terazi                                   Terazi

02.00   Terazi                                   Terazi                                   Akrep

02.30   Terazi                                   Akrep                                   Akrep

03.00   Akrep                                   Akrep                                   Akrep

03.30   Akrep                                   Akrep                                   Akrep

04.00   Akrep                                   Akrep                                   Akrep

04.30   Akrep                                   Akrep                                   Akrep

05.00   Akrep                                   Akrep                                   Yay


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086846236


Bu yazı 2265 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x