en iyi sözler

Oğlak Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Uyumsuz Burçlar
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Oğlak Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Uyumsuz Burçlar

Oğlak Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Uyumsuz Burçlar

Bu Yazımızda Oğlak Burcunun Anlaşamadığı Burçlar, Oğlak ve ikizler Anlaşabilir mi?, Oğlak ve Yay Anlaşır mı?, Oğlak Burcu ve Terazi Anlaşır mı?, Oğlak Burcunun Aşk Hayatında Anlaştığı Burçlar, Oğlak Burcunun Uyumlu Burçları Detaylar Yazımızda.

Dağınık ve Sorumsuz Oğlak Burcu

Genellikle düzensiz, planlama yapmayı sevmeyen, dağınık ve sorumsuz burçlardır. Bazı burçlar Oğlak burcunu çok fazla disiplinli bulurken bazıları da planlı yaşamayı sevmediği için Oğlak burçları ile anlaşamaz. Oğlak burcu baskıcı değil fakat güçlü bir karaktere sahip olduğu için kontrolcüdür de…

Kontrol edilmekten hoşlanmayan özgürlüğüne düşkün olan burçlar da Oğlak burcunun bu özelliğinden hoşlanmazlar. Bazense kendilerinden daha hedef odaklı olan ve başarılı olan bir Oğlak ile kompleks yaşayabilecek ve duygusal ilişkiden ziyade rekabete edecek olan burçlar vardır. İşte! Bu durumların yaşanacağı eşleşmeler.


Oğlak Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Uyumsuz Burçlar

Oğlak ve ikizler Anlaşabilir mi?

Bu çok yakışabilecek ikili maalesef anlaşamaz. İkizler burcunun aşırı dağınık yapısı, plansız ve dikkatsiz oluşu, karmaşık ruh hali Oğlak burcunun sinir katsayılarını zorlayabilir ve bu yüzden Oğlak burcunun anlaşamadığı burçlar arasındadır İkizleri de sayabiliriz. Evet, Oğlak burçları çok sabırlıdır fakat bir ikizlere katlanacak kadar da değil.  İkizler burcu katlanılamayan bir burç değildir ancak Oğlak burcu kuralları olan ve düzeni ve hedef odaklılığı seven bir burçtur.

Anlık heyecanlar, aniden kaçıp gitme isteği gibi İkizlerden gelecek talepleri yanıtlayamazlar çünkü sorumluluk sahibidirler. Bu sorumluluk etkisinde olduğu Satürn tarafından verilen ve Oğlak burçlarının vazgeçemediği bir ağırlıktır ama onlar bundan şikayetçi değil aksine gayet memnunlar.

Oğlak ve Yay Anlaşır mı?

Oğlak burcunun anlaşamadığı burçlardan elinde bayrak sallayanı varsa o da Yay burcudur. İkizler burcunu aratır Oğlaklara. Yay burcu ikizler kadar düşünceli de değildir, duygusal da! Bu yüzden Oğlak-Yay ikilisinin ilişkisi çok uzun soluklu olmayacaktır.

Yay burcunun eğlenceye olan düşkünlüğü, aniden çıkıp yeni yerler görme isteği ve hareketli hayat tarzı Oğlak burcuna göre değildir. Benzer şekilde Yay burçları da Oğlak burcunun davranışlarını katlanılmaz derecede sıkıcı ve gereksiz görebilirler.

Oğlak Burcu ve Terazi Anlaşır mı?

Oğlak burcunun anlaşamadığı burçlar arasındaki Terazi burcu kendi inisiyatifine göre bu ilişkiyi devam ettirebilir. Çünkü Oğlak burcu açısından Terazi burcu ile ilgili çok fazla sorun yaşanmaz. Ancak Terazi burçları Oğlakları fazla despot ve disiplinli bulabilir.

Çünkü terazi her ne kadar mantığı ile hareket etse de duygusal bir burçtur. Bu nedenle eğer Terazi Oğlak burcunun gizlemeye çalıştığı duygusal yönünü ortaya çıkarmak için savaşırsa bu ilişki devam edebilir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073004443/


Bu yazı 1981 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x