yandex
Oğlak Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Oğlak Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Oğlak Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Bu Yazımızda Oğlak Burcunun Anlaşamadığı Burçlar, Oğlak ve İkizler Anlaşabilir mi?, Oğlak ve Yay Anlaşır mı?, Oğlak Burcu ve Terazi Anlaşır mı?, Oğlak Burcunun Aşk Hayatında Anlaştığı Burçlar, Oğlak Burcunun Uyumlu Burçları Detaylar Yazımızda.

Oğlak Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Genellikle düzensiz, planlama yapmayı sevmeyen, dağınık ve sorumsuz burçlardır. Bazı burçlar Oğlak burcunu çok fazla disiplinli bulurken bazıları da planlı yaşamayı sevmediği için Oğlak burçları ile anlaşamaz. Oğlak burcu baskıcı değil fakat güçlü bir karaktere sahip olduğu için kontrolcüdür de…

Kontrol edilmekten hoşlanmayan özgürlüğüne düşkün olan burçlar da Oğlak burcunun bu özelliğinden hoşlanmazlar. Bazense kendilerinden daha hedef odaklı olan ve başarılı olan bir Oğlak ile kompleks yaşayabilecek ve duygusal ilişkiden ziyade rekabete edecek olan burçlar vardır. İşte! Bu durumların yaşanacağı eşleşmeler.

Oğlak ve İkizler Anlaşabilir mi?

Bu çok yakışabilecek ikili maalesef anlaşamaz. İkizler burcunun aşırı dağınık yapısı, plansız ve dikkatsiz oluşu, karmaşık ruh hali Oğlak burcunun sinir katsayılarını zorlayabilir ve bu yüzden Oğlak burcunun anlaşamadığı burçlar arasındadır İkizleri de sayabiliriz. Evet, Oğlak burçları çok sabırlıdır fakat bir ikizlere katlanacak kadar da değil.  İkizler burcu katlanılamayan bir burç değildir ancak Oğlak burcu kuralları olan ve düzeni ve hedef odaklılığı seven bir burçtur.

Anlık heyecanlar, aniden kaçıp gitme isteği gibi İkizlerden gelecek talepleri yanıtlayamazlar çünkü sorumluluk sahibidirler. Bu sorumluluk etkisinde olduğu Satürn tarafından verilen ve Oğlak burçlarının vazgeçemediği bir ağırlıktır ama onlar bundan şikayetçi değil aksine gayet memnunlar.

Oğlak ve Yay Anlaşır mı?

Oğlak burcunun anlaşamadığı burçlardan elinde bayrak sallayanı varsa o da Yay burcudur. İkizler burcunu aratır Oğlaklara. Yay burcu ikizler kadar düşünceli de değildir, duygusal da! Bu yüzden Oğlak-Yay ikilisinin ilişkisi çok uzun soluklu olmayacaktır. Yay burcunun eğlenceye olan düşkünlüğü, aniden çıkıp yeni yerler görme isteği ve hareketli hayat tarzı Oğlak burcuna göre değildir. Benzer şekilde Yay burçları da Oğlak burcunun davranışlarını katlanılmaz derecede sıkıcı ve gereksiz görebilirler.

Oğlak Burcu ve Terazi Anlaşır mı?

Oğlak burcunun anlaşamadığı burçlar arasındaki Terazi burcu kendi inisiyatifine göre bu ilişkiyi devam ettirebilir. Çünkü Oğlak burcu açısından Terazi burcu ile ilgili çok fazla sorun yaşanmaz. Ancak Terazi burçları Oğlakları fazla despot ve disiplinli bulabilir. Çünkü terazi her ne kadar mantığı ile hareket etse de duygusal bir burçtur. Bu nedenle eğer Terazi Oğlak burcunun gizlemeye çalıştığı duygusal yönünü ortaya çıkarmak için savaşırsa bu ilişki devam edebilir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1448 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x