Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Resimli Güzel Şiirler | Anlamlı Şiirler Resimli

Resimli Güzel Şiirler | Anlamlı Şiirler Resimli

Birbirinden Güzel Resimli Güzel Şiirler, Özlü Güzel Şiirler Resimli, Resimli Kısa Şiirler, Anlamlı Şiirler Resimli Görseller, Anlamlı Şiirler Resimli Kısa, Duygusal Resimli Şiirler, Güzel Şiirler Anlamlı Şiirler Resimli, Resimli Şiir Sözleri Galeriyi Sizlerin Seyrine Sunuyoruz.

Anlamlı Resimli Güzel Şiirler

Güzel sözler duymak hem kadınları hem de erkekleri mutlu etmektedir. Sevdiği insan tarafından şımartılan ve ilgi gösterilen bireyler ise yaşam enerjilerini arttırabilirler. Kız arkadaşına güzel sözler söyleme konusunda deneyimsiz ve yeteneksiz olan bireyler ise sayfamızın resimli güzel şiirler kategorisinden yardım alabilirler. Birbirinden farklı şairlere ait sözcüklerin yer aldığı sitemizde güncel pek çok özlü söz de yer almaktadır.

Duyguları ifade etmenin en iyi yollarından bir tanesi sözcükler olduğundan dolayı, sitemizi inceleyen kişiler bilgi birikimlerini de hızlı olarak çoğaltabilirler.

Güzel Ve Anlamlı Sözcükler İle Mutlu Hissedin

Güzel ve anlamlı sözcükler söz konusu olduğunda sayfamızda orijinal metinler yer alır. Herkesin pek fazla duymadığı etkileyici sözler ile birlikte yakınlarınızın dikkatini çekebilirsiniz.

Resimli güzel şiirler bölümünü ziyaret eden bireyler, kendilerine uygun sözcükler bulabilirler.  • Sitemizde herkesin zevkine hitap edebilecek farklı şiir kategorileri yer alır.
  • Bireyler sevgililerine en güzel sözleri göndererek kendilerini daha özel hissetmelerine yardımcı olabilirler.
  • Sayfamızın kullanımı kolay olduğundan dolayı şiir konusunda tüm içeriklere erişim sağlamak pratiktir.
  • Güzel cümleler kuramayan kişiler şiirlerimiz sayesinde deneyim kazanırken yakınlarını mutlu edebilirler.

Adresimizin resimli güzel şiirler yazılarında dikkat çekici görseller kullanıldığından dolayı bireyler, sosyal hesaplarında kullanmak adına hizmetlerimizden yararlanabilirler.

Güzel sözler ya da şiir söz konusu olduğunda sayfamızda tüm içerikler güncellendiğinden dolayı en güncel yazılara erişim sağlamak mümkündür.

En Güzel Resimli Şiirler


Resimli Güzel Şiirler

Resimli Güzel Şiirler

Resimli Güzel Şiirler

Resimli Güzel Şiirler

Resimli Güzel Şiirler

Resimli Güzel Şiirler

Resimli Güzel Şiirler

Resimli Güzel Şiirler

Resimli Güzel Şiirler

Resimli Güzel Şiirler

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054909186/


Bu yazı 3158 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x