Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Resimli Hüzünlü Şiirler | Duygusal Resimli Şiirler

Resimli Hüzünlü Şiirler | Duygusal Resimli Şiirler

Birbirinden Güzel Resimli Hüzünlü Şiirler, Kırgınlık Resimli Şiirler, Duyulmamış Hüzünlü Şiirler, Sitemli Şiirler Resimli, Duygusal Resimli Şiirler Galeriyi Sizlerin Seyrine Sunuyoruz.

Duygusal Resimli Hüzünlü Şiirler

İnsanların psikolojik durumları her zaman aynı olmamaktadır. Bazı dönemlerde yaşadıkları problemler ile kendilerini hem hüzünlü hem de karamsar hisseden bireyler, şiirlerden yardım alarak rahatlayabilirler.

Sitemizde yer alan resimli hüzünlü şiirler ile birlikte kendinizi daha kolay bir şekilde ifade ederek duygularınızı sözcüklere dökebilirsiniz. Ne kadar aşk ya da ayrılık acısı yaşarsanız yaşayın her şeyi içinize mi atıyorsunuz? Sayfamızda bulunan şiirler, sözler ve diğer içerikler sayesinde rahatlayarak farklı sosyal medya paylaşımlarında bulunabilirsiniz.

Sitemizde yer alan içerikler yenilendiğinden dolayı güncel tüm şiirleri takip etmeniz mümkündür.

Yoğun Duygularınızı Sözcüklerle Anlatın

Hüzünlü ve psikolojik açıdan bunalımlar yaşayan bireyler yoğun bir şekilde hissettikleri duygularını resimli hüzünlü şarkılarımız ile birlikte daha iyi ifade edebilirler.

Resimli hüzünlü şiirler sayesinde hem görsel hem de zihinsel açıdan kendinizi daha rahatlamış hissedebilirsiniz.


Hüzünlü Şiirler

Hüzünlü Şiirler | Duygusal, Anlamlı Hüzünlü Şiirler


  • Sitemizde bulunan tüm hüzünlü şiirler önemli şairlere ya da düşünürlere aittir.
  • Uzun yıllardır geçerliliğini koruyan köklü bir şiir arşivine sahip olan sitemizde, isteğiniz şaire ait içeriklere kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.
  • Resimli hüzünlü şiirler söz konusu olduğunda tek tık ile birlikte tüm yazarlarımızın içeriklerini okumanız mümkündür.

Güzel ya da etkileyici sözler bulma konusunda zorlanıyorsanız eğer, sitemizde düşüncelerinize uygun şiirleri değerlendirmeniz son derece pratiktir. Farklı temalardaki şiirlerimiz ile artık hissettiklerinizi başkalarına aktarabilmeniz daha kolay.

En Güzel Resimli Hüzünlü Şiirler


Resimli Hüzünlü Şiirler

Resimli Hüzünlü Şiirler

Resimli Hüzünlü Şiirler

Resimli Hüzünlü Şiirler

Resimli Hüzünlü Şiirler

Resimli Hüzünlü Şiirler

Resimli Hüzünlü Şiirler

Resimli Hüzünlü Şiirler

Resimli Hüzünlü Şiirler

Resimli Hüzünlü Şiirler

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054909145/


Bu yazı 3396 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x