en iyi sözler

Resimli ilkbahar Şiirleri | Resimli Bahar ile ilgili Şiirler
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Resimli ilkbahar Şiirleri | Resimli Bahar ile ilgili Şiirler

Resimli ilkbahar Şiirleri | Resimli Bahar ile ilgili Şiirler

Birbirinden Güzel Resimli ilkbahar Şiirleri, Yaşasın Bahar Şiiri Resimli, Resimli ilkbahar Şiirleri 2 Kıtalık, Resimli Bahar ile ilgili Şiirler Kısa, Resimli Bahar ile ilgili Şiirler 4 Kıtalık, Resimli Hoşgeldin ilkbahar Şiiri Galeriyi Sizlerin Seyrine Sunuyoruz.

Resimli Bahar ile ilgili Şiirler

İlkbahar’ın gelişi toplumda tüm doğanın canlanması ve renklerin daha enerjik bir hal alması olarak da bilinmektedir. İlkbaharı seven bireyler ise kendilerini en iyi şekilde ifade edebilmek adına şiirlerden ve güzel sözlerden yardım alabilirler.

Resimli ilkbahar şiirleri arayışında olan kişilerin sayfamızı ziyaret etmeleri, güncel içeriklerimizi incelemeleri faydalarına olacaktır. Güzel sözler söyleme ya da romantik cümleler kurma konusunda başarısız olan kişiler, sayfamızda yer alan en popüler şiirlerden yardım alabilirler.

Sitemizin tasarımı hem kolay hem de dikkat çekici olduğundan dolayı bireylerin istedikleri sayfaya kısa süre içerisinde erişim sağlamaları mümkündür.

Doğanın Uyanışını En Romantik Şekilde Anlatın

İlkbahar aynı zamanda doğanın uyanışı olarak da belirtilebilir. Ağaçların çiçek açması, kuşların cıvıldaması ve havaların ısınması bireylerin kendilerini daha iyi hissetmelerine destek verebilir.

Resimli ilkbahar şiirleri kategorimizde önemli şairlerin uzun yıllardır eskimeyen birbirinden farklı eserleri bulunmaktadır.


ilkbahar Şiirleri

ilkbahar Şiirleri | Bahar ile ilgili Şiirler


  • Doğal güzelliklerin en iyi şekilde yansıtıldığı şiirlerimiz bireylerin de kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olur.
  • Resimli ilkbahar şiirleri konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler, sayfamızı ziyaret ederek bilgi dağarcıklarını geliştirebilirler.
  • Şiirler ile sevdiklerine kendilerini ifade etmek isteyen bireyler adına sayfamızda birbirinden farklı şair seçeneği bulunur.

Baharın gelişi ile birlikte karşı tarafa aşkını anlatmak isteyen kişiler kolaylıkla sayfamızdan yardım alabilirler. Resimli görseller ile birlikte içerikler daha da dikkat çekici bir hale gelebilmektedir.

En Güzel Resimli ilkbahar Şiirleri


Resimli ilkbahar Şiirleri

Resimli ilkbahar Şiirleri

Resimli ilkbahar Şiirleri

Resimli ilkbahar Şiirleri

Resimli ilkbahar Şiirleri

Resimli ilkbahar Şiirleri

Resimli ilkbahar Şiirleri

Resimli ilkbahar Şiirleri

Resimli ilkbahar Şiirleri

Resimli ilkbahar Şiirleri

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054909113/


Bu yazı 3648 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x