en iyi sözler

Resimli istanbul Şiirleri | istanbul ile ilgili Şiirler
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Resimli istanbul Şiirleri | istanbul ile ilgili Şiirler

Resimli istanbul Şiirleri | istanbul ile ilgili Şiirler

Birbirinden Güzel Resimli istanbul Şiirleri, Mekanım istanbul Şiiri Resimli, Resimli istanbul ile ilgili Efsane Şiirler, Resimli ilkokul istanbul Şiirleri, Konusu istanbul Olan Resimli Kısa Şiirler, Bestelenmiş Resimli istanbul Şiirleri Galeriyi Sizlerin Seyrine Sunuyoruz.

Resimli istanbul ile ilgili Efsane Şiirler

İstanbul uzun yıllardır birbirinden farklı şiirlere, dizilere ya da filmlere konu olmuştur. Doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve eşsiz boğaz manzarası ile dikkat çeken İstanbul önemli devletlere de başkentlik yapmıştır.

Resimli İstanbul şiirleri arayışındaysanız eğer sayfamızı inceleyerek kendinize birbirinden farklı alternatif oluşturabilirsiniz. Güzel sözler söyleme ya da şiir yazma konusunda başarısızsanız Resimli İstanbul şiirleri içeriklerimizi inceleyerek bilgi dağarcığınızı daha fazla arttırabilirsiniz.

Üstelik sitemizde bulunan sözleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak İstanbul’a olan hayranlığınızı sizi takip eden yakın çevrenize de gösterebilirsiniz.

Etkileyici istanbul’u Şiirler’le ifade Edin

İstanbul hakkında şuana kadar kuşkusuz birbirinden farklı şiirler yazılmıştır. Sayfamızda, eski ve yeni tüm yazarların İstanbul temalı yazılarını bulmanız son derece kolaydır.

Pratik sayfa tasarımımız sayesinde henüz adını duyurmamış ya da popüler olmayan şairlere ait şiirlere bile kısa süre içerisinde ulaşmanız mümkündür.


istanbul Şiirleri

istanbul Şiirleri | istanbul’u Anlatan Şiirler


  • Resimli İstanbul şiirleri dışında sitemizde pek çok aşk ya da ayrılık sözleri de yer almaktadır.
  • Bireyler sayfamızı ziyaret ettiklerinde oluşturulan değişik şiirler ile birlikte Türkiye’de Gezilecek Yerler Sayfamızda İstanbul tarihi konusunda da detaylı bilgi sahibi olabilirler.
  • Sitemizde bulunan sözler ya da şiirler düzenli olarak güncellendiğinden dolayı sıkılmadan yeni içeriklerimizden yararlanabilirsiniz.

Sizde İstanbul’un tutkulu ve aynı zamanda ihtişamlı bir şehir olduğunu düşünüyorsanız duygularınızı şiirlerimiz ile birlikte daha iyi dile getirebilirsiniz.

En Güzel Resimli istanbul Şiirleri


Resimli istanbul Şiirleri

Resimli istanbul Şiirleri

Resimli istanbul Şiirleri

Resimli istanbul Şiirleri

Resimli istanbul Şiirleri

Resimli istanbul Şiirleri

Resimli istanbul Şiirleri

Resimli istanbul Şiirleri

Resimli istanbul Şiirleri

Resimli istanbul Şiirleri

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054909098/


Bu yazı 3288 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x