Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Resimli Kahramanlık Şiirleri | Kahramanlık ile ilgili Şiir

Resimli Kahramanlık Şiirleri | Kahramanlık ile ilgili Şiir

Birbirinden Güzel Resimli Kahramanlık Şiirleri, Halk Edebiyatı Kahramanlık Şiirleri, Kahramanlık ile ilgili Şiirler, Resimli Kahraman Askerler ile ilgili Şiirler, Vatan Şiirleri Resimli, Vatan Millet Kahramanlık ile ilgili Şiirler Kısa Galeriyi Sizlerin Seyrine Sunuyoruz.

Kahramanlık ile ilgili Şiirler

Uzun yıllardır köylerde ya da küçük kasabalarda bireyler ile ilgili birbirinden farklı kahramanlık şiirleri oluşturulmaktadır. Yaşanan savaşlar, toplumsal olaylar ve göçler ile ilgili oluşturulan kahramanlık şiirlerinin sayısı oldukça fazladır.

Bu tür içerikler konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler adına ise sitemizde birbirinden farklı sözler bulunmaktadır. Kahramanlık, yiğitlik ya da savaş konularında bilgi sahibi olmayan kişiler, sitemizi ziyaret ederek birikimlerini arttırabilirler.

Resimli kahramanlık şiirleri kategorimizde en güncel sözleri bulmanız mümkündür. Site tasarımımız kolay olduğundan dolayı istediğiniz kategoriye kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.Coşkulu Ve Epik Sözler

Resimli kahramanlık şiirleri söz konusu olduğunda içeriklerimiz oldukça fazladır. Yüzlerce hatta binlerce şiir sayesinde istediğiniz alternatiften yararlanabilirsiniz. Üstelik şiirlerimiz resimli ve güzel görsellere sahip olduğundan dolayı sosyal medya hesaplarınızda da kolay bir şekilde paylaşmanız mümkündür.

  • Kahramanlık şiirleri söz konusu olduğunda sitemizde birbirinden farklı şaire ait içerikler bulunur.
  • Bu sayede bireyler zevklerine ve düşüncelerine uygun şairlerin yazılarından yararlanabilirler.
  • Resimli kahramanlık şiirleri noktasında sayfamızda anonim birbirinden farklı önemli eserde bulunmaktadır.
  • Tek tık ile birlikte tüm içeriklerimize ulaşarak adresimizde bulunan sözleri daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Kahramanlık ve savaş konularında kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsanız eğer yazılarımız tam da size uygun bir şekilde hazırlanmaktadır.

Şiir ve sözler kategorilerimiz sürekli güncellendiğinden dolayı daha önce kimsede duymadığınız şiirlere sayfamızda ulaşmanız mümkün.

En Güzel Resimli Kahramanlık Şiirleri


Resimli Kahramanlık Şiirleri

Resimli Kahramanlık Şiirleri

Resimli Kahramanlık Şiirleri

Resimli Kahramanlık Şiirleri

Resimli Kahramanlık Şiirleri

Resimli Kahramanlık Şiirleri

Resimli Kahramanlık Şiirleri

Resimli Kahramanlık Şiirleri

Resimli Kahramanlık Şiirleri

Resimli Kahramanlık Şiirleri

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054909060/


Bu yazı 3399 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x