Resimli Dini Sözler – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Koronavirüs

Resimli Dini Sözler

Resimli Dini Sözler

Dini sözler resimli indir, dini sözler resimli 2019, kısa dini sözler resimli, resimli hadisler dualar dini sözler, resimli hadisler dualar dini sözler indir

Resimli Dini Sözler

Sevdiklerinize internet üzerinden, telefonunuzdan resimli dini sözler göndermek istiyor ve sabaha daha umut dolu, daha iyi başlamak istiyorsanız bunun için pek çok sitede yer alan görselleri kullanabilirsiniz.

Özellikle Cuma günleri atılan bu resimli dini sözler aynı zamanda pek çok din adamını tanımanıza da yardımcı olacak. Hangi sözü hangi önemli alim demiş bilecek ve hayata dair yeni bir bilgiyle güne uyanacaksınız.

Siz de sevdiklerinize bu güzel sözleri armağan etmek istiyorsanız en güzel cümleleri bulabilirsiniz.

Önemli Din Adamlarından En Güzel Dini Sözler

Resimli dini sözler arasında yer alan önemli isimler şunlardır: Ebu Bekir Ferra, İbni Haldun, İmam-ı Azam, Mevlana, Hz.Ali ve daha sayabileceğimiz pek çok önemli isim bulunur. Her bir isim pek çok önemli ve insanın içini iyilikle dolduracak cümleler kurmuştur.

Bu cümleler arasından örnekler vermek gerekirse Mevlana ile başlayabiliriz. Mevlana’nın dediği “Herkes herkese bir lokma verebilir ancak boğaz bağışlamak sadece Allah’ın işidir” cümlesi en çok paylaşılan cümlelerden biridir. Ayrıca en bilinen sözü de “ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol” cümlesidir.

Resimli dini sözler için başvurabileceğiniz bir diğer kaynak da Hz. Ali’nin cümleleridir. Hayat hakkında pek çok önemli sözü bulunan Hz. Ali sizin demek istediklerinize de tercüman olacak ve sevdiklerinize de yeni paylaşımlar yapmanızı sağlayacaktır diyebiliriz.


Bu yazı 1310 kez okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?


YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Bu Yazıya Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM