Resimli Kamyon Arkası Yazıları – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Son Dakika

Resimli Kamyon Arkası Yazıları

Resimli Kamyon Arkası Yazıları

Birbirinden güzel, farklı, orijinal, duygusal, ilginç, romantik kamyoncuların araçları arkasına yazdıkları yazıların derlendiği galeriyi sizlerin seyrine sunuyoruz.

Resimli Kamyon Arkası Yazıları

Yolların piri olarak bilinen kamyon şoförleri hayatlarının büyük bir kısmını yollarda geçirirler. Kamyonlarıyla taşıdıkları yüklerden daha çok kamyon arkası yazıları ile meşhurdurlar. Bir şehirden başka bir şehre hatta başka bir ülkeye gitmek için daima yoldadırlar. Kimileri sevdiceğinden, ailesinden, evlatlarından kimileri de dostlarından, vatanlarından ayrı düşerler.  Bu yüzden kamyon şoförlerinin duyguları, hisleri, aşkları, düşünceleri, hayata karşı bakış açıları, inançları diğer insanlara göre nispeten daha ağırdır. Duygularını, düşüncelerini anlamlı kamyon arkası yazıları halinde bir veya birkaç satır ile ifade ederler. Kamyon arkasında kullandıkları sözler yoldaki diğer araç sahipleri tarafından büyük beğeni toplar. Hatta o sözler kimi zaman sosyal medya aracılığıyla internet mecralarında paylaşılarak herkesin diline pelesenk olur.

Özellikle ülkemizde bir gelenek hatta efsane haline gelen yazılar vardır. Bu yazılar insana, bazen düşündürücü bazen komik dakikalar yaşatır. Kısa ve öz replikleriyle insanların hafızalarına kolay kazınır. Kamyon arkası sözler damar olan ifadelerin dizi veya filmlerde kullanılanları bile vardır.  Anlamlı, ilginç, romantik ya da çarpıcı yazılar sosyal medyada ışık hızı ile yayılır. Çünkü kamyon şoförlerinin hisleri, duyguları, inançları diğer insanlarla ortaktır. Ortak bir paydada buluşan sözler genele hitap ettiği için duvar yazısı halinde bile kullanılır. Türk toplumunun olmazsa olmaz bir parçası haline gelen tırların, kamyonların arkasında yazılan sözlere farklı bir tanesi eklenir eklenmez insanlar arasında çalkantılar başlar.

Küfürlü kamyon arkası yazıları bazen farkında olmadan gündem içerisindeki bir konuya gönderme yapar bazen de güldürür. Söz sanatlarıyla dolu olan bazı yazıları edebiyatta görmek bile güçtür. Hatta edebiyatın başlangıç noktası belki de buna dayanır. Trafikte bile okumayı seven bir toplum olan ülkemiz kamyon arkası yazılara hep dikkat etmiştir. Hoş, kamyon arkası yazıları da dikkatleri hep üzerine çekmiştir.


Bu yazı 427 kez okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?


YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Bu Yazıya Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM