En iyi sözler, Güzel sözler kısa ve öz, Anlamlı kısa güzel sözler

Resimli Yeni Yıl Sözleri

Resimli Yeni Yıl Sözleri

Resimli Yeni Yıl Sözleri

Uzakta olan sevdiklerinize yeni yıl mesajlarınızı iletebilir ve güzel dilekleriniz ile onları mutlu edebilirsiniz. Özellikle de resimli olan yeni yıl sözleri bir hayli dikkat çekiyor. Hoş görseller üzerinden yeni yıla özel mesajlara yer verilmektedir. Neticesinde resimli yeni yıl sözleri ile uzakta olan sevdiklerinize iyi dileklerinizi iletmeniz mümkün olacaktır. Örnek verecek olursak;

  • Gelen yıl gideni hiç aratmasın. Sevdiklerinle nice mutlu senelere.
  • Yeni yıl bütün güzellikleri de beraberinde getirsin. İyi seneler.
  • Yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın. Ailen ile mutlu seneler geçirmeni temenni ediyorum.

Resimlerle Yeni Yıl Mesajları

Yeni yılı sembolize eden resimler daha fazla tercih edilmektedir. Örneğin çam ağaçları, hediye paketleri ya da noel amca görünümlerine sahip olan resimler göz önünde bulunduruluyor. Bu tarz resimlerin önünde ise hoş mesajlar iletilir. Sözlerden ziyade isteyenler uzun mesajlardan yana da tercihte bulunabilir. Örnek verecek olursak; ‘Aileniz ve bütün sevdikleriniz ile geçireceğiniz güzel bir yıl olsun. Sağlıklı, bereketli ve huzurlu bir yıl geçirmenizi diliyorum. Mutlu yııllar.’

Dilerseniz bu tarz mesajlara sahip görselleri de seçebilirsiniz. Uzakta olan sevdiklerinize bu şekilde yeni yıl dileklerinizi iletmeniz zor değil. Ya da yakında olmasına rağmen görüşemediğiniz kişilere de yine mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Özel günlerde gönderilen bu tarz mesaj ya da sözler herkesi mutlu eder. Mutlu etmek istediğiniz kişilere bu anlamda görselleri yollabilirsiniz. Aynı zamanda güzel dileklerinizi de iletebilirsiniz.

En Güzel Yeni Yıl Mesajları

Resimli yeni yıl sözleri yerine kendiniz de anlamlı mesajlara yer verebilirsiniz. Sevdiklerinizin hoşuna gidecek sözleri ifade edebilir ve mesajınızı daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Örneğin herkesin yeni yılda beklentileri farklılık gösterir. Kimisi aşkı kimisi parayı bekleyebilir. Bu durumu da göz önünde bulundurarak anlamlı mesajlar iletebilirsiniz. Yine resimli olan sözlerden de yola çıkılabilir. Öyle ki resimli sözlerde de beklentilere uygun hoş mesajlar bulunmaktadır.

Data sadelikten yana olanlar ise ‘herkese mutlu yıllar’ ya da ‘iyi seneler’ gibi kısa notlara sahip resimlere yer veriyor. Bu tarz kısa mesajlar herkesi uygundur. Yani sevdiğiniz herkese kısa mesajlı görselleri iletebilirsiniz.

Resimli Yeni Yıl Sözleri-1


Resimli Yeni Yıl Sözleri-2


Resimli Yeni Yıl Sözleri-3


Resimli Yeni Yıl Sözleri-4


Resimli Yeni Yıl Sözleri-5


Resimli Yeni Yıl Sözleri-6


Resimli Yeni Yıl Sözleri-7


Resimli Yeni Yıl Sözleri-8


Resimli Yeni Yıl Sözleri-9


Resimli Yeni Yıl Sözleri-10


Resimli Yeni Yıl Sözleri-11


Resimli Yeni Yıl Sözleri-12


Resimli Yeni Yıl Sözleri-13


Resimli Yeni Yıl Sözleri-14


Resimli Yeni Yıl Sözleri-15

Resimli Yeni Yıl Sözleri-16


Resimli Yeni Yıl Sözleri-17


Resimli Yeni Yıl Sözleri-18


Resimli Yeni Yıl Sözleri-19


Resimli Yeni Yıl Sözleri-20


Resimli Yeni Yıl Sözleri-21


Resimli Yeni Yıl Sözleri-22


Resimli Yeni Yıl Sözleri-23


Resimli Yeni Yıl Sözleri-24


Resimli Yeni Yıl Sözleri-25

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ