Şaşırmış Emojisi | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Şaşırmış Emojisi

Şaşırmış Emojisi

Şaşırmış Emoji Şaşırmış Emojisi

Sevdiklerinizle muhabbet ederken, şaşırdığınız konularla ilgili olarak bir emoji kullanabilirsiniz. Şaşırmış emojisi de her türlü durum göz önünde bulundurularak, şaşkınlığınızı belli etmenizi sağlar.

Şaşırmış Emoji Şaşırmış Emojisi Ne Anlama Gelir; Şaşkınlığınızın temel nedeninin ne olduğu fark etmeden, her zaman için yüzünüzün haline benzer olan emojiyi gönderebilirsiniz. Mutlu olduğunuz veya mutsuz olduğunuz durumlar yerine, sonucuyla ilgili beklentinizin hiçbir şekilde gerçekleşmediği durumlarda bu emojiden yararlanmanız mümkün olacaktır. Hem herhangi bir sorun yaşamaz hem de her türlü faaliyeti direkt olarak eleştireceğinizi belirtmiş olursunuz.

Şaşırmış Emoji Şaşırmış Emojisi Hangi Ruh Halinde Kullanılır; Kendi aldığı karar veya başkalarının aldığı kararlar nedeniyle aşırı şaşıran kişiler tarafından oluşturulan bir emoji çeşididir. Hem son derece kullanışlı bir yapısı bulunuyor hem de mutlu emoji çeşitleri arasında gösterilebiliyor. Hangi durumlar için uygun olduğuyla ilgili genel kanı ise, şaşkın olduğunuzu ifade etmeniz gereken her türlü durum şeklinde yorumlanabiliyor. Bir sonucun beklediğiniz gibi olmadığını gördüğünüz her türlü eylem ve sonuç için direkt olarak şaşırmış olan yüz ifadenizi göstermeniz için belirlenmiştir.


Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x