yandex
Sevgilime Güzel Söz | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Sevgilime Güzel Söz

Sevgilime Güzel Söz

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda Sevgilime Güzel Söz, Sevgilime Güzel Sözler Uzun, Sevgiliye Güzel Sözler, Sevgiliye Güzel Sözler Kısa Detaylar Yazımızda…

Sevgilime Güzel Söz

İlişkilerdeki bireyler hep bir beklenti içindedirler. Kişi, sevgilime güzel söz söylesem de o da bana söylese şeklinde, en küçük bir durumda bile beklenti içindedir. Tabi bu beklentiler karşılıklıdır. Bu beklentiler karşılanmazsa ilişkide problemler ortaya çıkabilir. Şu an birçok ilişkinin bitme sebeplerinden biri budur. İnsanlar bir şeyleri karşılıksız yapamadıkları müddetçe sorunlar artarak devam edecektir. Bunun çok iyi farkında olan ilişkideki bireylerin kimileri beklentiyi hediyeyle karşılar. Kimileri ise güzel bir söz söyleyerek bu beklentiyi karşılamaya çalışır.

Kızlar genellikle sevdiği insandan hem hediyeyi hem de güzel sözü bekler. Erkekler ise bu taraz konulara pek kafa yormaz. Fakat yine de sevdiği kızdan güzel şeyler duymayı ister. Sizlerde sevgilime güzel söz ne yazsam diye düşünüp duruyorsanız derin bir nefes alın. İlham gelmesini beklemeyin. Sizin durumunuzda olan birçok kişi var ve oluşan bu ihtiyaçtan ötürü birçok sözler yazılmıştır. Bu sözlerden bazıları ;


İnsan çok sevince imtihan olurmuş. İmtihanım olmandan korkuyorum.


Takvimden düşen her bir yaprağın ömrümüzden götürdüğü kadar Allah’a şükrediyorum seni karşıma çıkardı diye.


Sen en anlamlı şarkının en anlamlı mısrasının en etkili kelimesisin. İşte öyle güzelsin.


Ruhumu sana çok yakın hissediyorum. Seni seviyorum.


Sen benim şükür sebebimsin.


bu şekildedir. Sevgilime güzel söz ne yazsam diyenler bu sözleri direkt yazabilir. Ya da bu sözler size öncülük edebilir, ilhamınızı çağırabilir. Böylelikle anılarınızla alakalı romantik sözler oluşturabilirsiniz. Kelimelerin canını acıtmayın tebessüm ettirin. Kelimeler gülünce sevdiğiniz insanı da etkilemiş olursunuz.

Sevgilime Güzel Söz

Sevgiliye Güzel Sözler

Kişiler bazen seni seviyorum demeyi samimi bulmazlar. Bunun yerine gerçekten sevildiğini hareketlerle veya daha farklı sözlerle hissetmeyi isterler. Sevgiliye güzel sözler sarf ederek kalbini kazanabilirsiniz. Birer gönül çelen olmanın yolu güzel sözler söylemekten geçer. Sizlerde sevdiğiniz insana güzel sözler söyleyip mutlu etmeyi istiyorsanız aşağıdaki sözleri inceleyin


Seni kendime hayırlı bir eş olman için seçtim. Ebedi bir refikam olman için sabırsızlanıyorum.


Gözlerimin içine gülerek bakmaların düştü gönlüme. Şimdi bir kez daha sevdim.


Bu hayatta bana yoldaş olanım, canım, cananım, eksilme hayatımdan.


Yarim, ne güzel yaratılmışsın.


Senin susmaların bile güzel. Bana kızışların güzel. Küsmelerin güzel. Senin kalbin güzel.


Sevgiliye güzel sözler sarf edeyim derken sakın abartmayın. Örneğin aşağıdaki sözleri kullanmaktan kaçının.


Sen en güzelsin, tek güzelsin.


Senden başkası kalbime girerse haram olsun.


Yokluğunda haram artık bana geceler.


Sen benim en bir sevdiğimsin.


Bu gibi sözler samimi olmamakla beraber kişide iğreti bir his de uyandırmaktadır. Ayrıca bu tür sözler fani bir beşere edilecek sözler olmadığı için çok abartılı duracaktır. İlişkide birbirinizle imtihan olmayı istemiyorsanız kesinlikle hal hareketlerinize ve sarf edeceğiniz sözlere dikkat etmelisiniz. Sonuç olarak kimse oksijen değil. Oksijen olmazsa yaşanmaz nefessiz kalınır ve sonuç ölümle sonuçlanır. Ama sevdiğiniz kişi olmazsa başka birini sevme ihtimali ortaya çıkar. Sonuç olarak yaşamaya devam edersiniz. Dolayısıyla güzel bir söz söylemeyi planlarken bilinçsiz bir şekilde laflar etmemelisiniz.

Sevgilime Güzel Söz

Sevgilime Güzel Sözler Uzun

Hayattaki en güzel hislerden birisi sevilme duygusudur. İnsan sevildiği zaman ruh halinde yayılan pozitif enerji yüzüne de yansıyor. Hatta daha bir güzelleşiyor. Sevilmenin getirdiği güzel duygular insanın sevdiğine güzel sözler söylemesine kapı açıyor. Sevgilime güzel sözler uzun uzadıya dökmeyi istiyorum diye düşünmeniz bu bağlamda oldukça normaldir. Seni seviyorum diye kestirip atmak yerine yaşadığınız anıları da kapsayan hikâye tarzında cümleler de kurabilirsiniz. Sizlere ilham olunması açısından birkaç güzel söz aşağıdadır.


Sen Rabbim’in bana verdiği bir armağansın. Gülmeme vesile olanım gönlümü çelenimsin. Geçen her zaman diliminde yanımda olmanı huzurumu huzurunla doldurup taşırmanı istiyorum. Gönül fidanlığımın güzeli. Tebessüm ettikçe yüzümde oluşan tebessümü arttırdığının bilmiyorum ne zaman farkına varacaksın ?


Gamzeli yârim. Eksikliğini bir saniye bile olsa çok şiddetli hissediyorum. Bir gün imtihanım olmandan korkuyorum. Sen benim sevda bahçemin solmayan çiçeğisin. Her bir kahkahanla hayatıma neşe katıyorsun. Mutlu olman mutlu ettiriyor beni. Üzülmenle üzülüyorum. Senleyken huzurla doluyorum. Seni seviyorum.


Bana bir kez gülümsemen yetiyor saadetimin artması için. Kalbinin güzelliği yetiyor sana hayran hayran bakmam için. Endamın yetiyor sana vurulmam için. Tek bir bakışın yetiyor seni anlamam için. Canıma neşe katan güzelliğim iyi ki benimlesin.


Sevgiliye güzel sözler uzun yazı biçiminde, sevdiğini anlatarak kendini ifade etmeye çalışmak çok masum ve sempatiktir. Uzun yazmanız kendinizi iyi ifade etmenize ve partnerinizi sevdiğinizi partnerinize gerçekten hissettirmenize vesile olacaktır.

Sevgilime Güzel Söz

Sevgiliye Güzel Sözler Kısa

Bazı insanlar uzun yazı yazmaya bazıları da uzun yazı okumaya üşenir. Bu yazı kendisinin iyiliği için bile olsa okumaya yeltenme konusunda geri planda durabilir. İşte bu gibi durumların tek çözüm kaynağı kısa yazmaktır. Kısa ve öz ifadelerle karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler kısa olacaksa aynı zamanda vurucu sözler olmalıdır. Uzun cümleler kurarak vermek istediğiniz anlamı birkaç kelimeyle vermeniz de mümkün. Bu sözler aşağıdadır.


Gözleri aşka gülen yarenim.


Kalbi kalbime denk olan bir sen.


Her günümde duamsın.


Seni kendime sakladım anlatamam kimseye.


Güzel gülüşlüm güzel sözlüm.


Sarılsam ağlayacağım.


Kalbime can, canıma neşe katanımsın.


Gönül fidanlığımın dallarındaki gazelleri süpürmen bile güzel.


Sen küsmenin ne demek olduğunu bilir misin? Küsmek seni seviyorum demektir ve ben sana küstüm.


Sevgiliye güzel sözler kısa olmakla beraber anlamlı da olmalıdır. Kısa bir söz yazayım da başımı ağrıtmasın tarzı düşünceleri sakın ama sakın benimsemeyin. Çünkü sevgi emek ister, karşılık bekler. Sizlerde sevdiğiniz insana isteyerek ve severek samimiyetle sözler söyleyebilirsiniz.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 2211 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x