Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Sevgilime Güzel Söz | Sevgiliye Anlamlı Güzel Sözler

Sevgilime Güzel Söz | Sevgiliye Anlamlı Güzel Sözler

Bu Yazımızda Sevgilime Güzel Söz, Sevgilime Güzel Sözler Uzun, Sevgiliye Güzel Sözler, Sevgiliye Güzel Sözler Kısa, Sevgiliye Anlamlı Sözler, Sevgiliye itifat Sözleri Detaylar Yazımızda.

Güzel Sözler

İlişkilerdeki bireyler hep bir beklenti içindedirler. Kişi, sevgilime güzel söz söylesem de o da bana söylese şeklinde, en küçük bir durumda bile beklenti içindedir. Tabi bu beklentiler karşılıklıdır. Bu beklentiler karşılanmazsa ilişkide problemler ortaya çıkabilir. Şu an birçok ilişkinin bitme sebeplerinden biri budur. İnsanlar bir şeyleri karşılıksız yapamadıkları müddetçe sorunlar artarak devam edecektir. Bunun çok iyi farkında olan ilişkideki bireylerin kimileri beklentiyi hediyeyle karşılar. Kimileri ise güzel bir söz söyleyerek bu beklentiyi karşılamaya çalışır.

Kızlar genellikle sevdiği insandan hem hediyeyi hem de güzel sözü bekler. Erkekler ise bu taraz konulara pek kafa yormaz. Fakat yine de sevdiği kızdan güzel şeyler duymayı ister. Sizlerde sevgilime güzel söz ne yazsam diye düşünüp duruyorsanız derin bir nefes alın. İlham gelmesini beklemeyin. Sizin durumunuzda olan birçok kişi var ve oluşan bu ihtiyaçtan ötürü birçok sözler yazılmıştır. Bu sözlerden bazıları ;


İnsan çok sevince imtihan olurmuş. İmtihanım olmandan korkuyorum.


Takvimden düşen her bir yaprağın ömrümüzden götürdüğü kadar Allah’a şükrediyorum seni karşıma çıkardı diye.


Sen en anlamlı şarkının en anlamlı mısrasının en etkili kelimesisin. İşte öyle güzelsin.


Ruhumu sana çok yakın hissediyorum. Seni seviyorum.


Sen benim şükür sebebimsin.


bu şekildedir. Sevgilime güzel söz ne yazsam diyenler bu sözleri direkt yazabilir. Ya da bu sözler size öncülük edebilir, ilhamınızı çağırabilir. Böylelikle anılarınızla alakalı romantik sözler oluşturabilirsiniz. Kelimelerin canını acıtmayın tebessüm ettirin. Kelimeler gülünce sevdiğiniz insanı da etkilemiş olursunuz.

Sevgilime Güzel Söz

Sevgiliye Güzel Sözler

Kişiler bazen seni seviyorum demeyi samimi bulmazlar. Bunun yerine gerçekten sevildiğini hareketlerle veya daha farklı sözlerle hissetmeyi isterler. Sevgiliye güzel sözler sarf ederek kalbini kazanabilirsiniz. Birer gönül çelen olmanın yolu güzel sözler söylemekten geçer. Sizlerde sevdiğiniz insana güzel sözler söyleyip mutlu etmeyi istiyorsanız aşağıdaki sözleri inceleyin


Seni kendime hayırlı bir eş olman için seçtim. Ebedi bir refikam olman için sabırsızlanıyorum.


Gözlerimin içine gülerek bakmaların düştü gönlüme. Şimdi bir kez daha sevdim.


Bu hayatta bana yoldaş olanım, canım, cananım, eksilme hayatımdan.


Yarim, ne güzel yaratılmışsın.


Senin susmaların bile güzel. Bana kızışların güzel. Küsmelerin güzel. Senin kalbin güzel.Sevgiliye güzel sözler sarf edeyim derken sakın abartmayın. Örneğin aşağıdaki sözleri kullanmaktan kaçının.


Sen en güzelsin, tek güzelsin.


Senden başkası kalbime girerse haram olsun.


Yokluğunda haram artık bana geceler.


Sen benim en bir sevdiğimsin.


Bu gibi sözler samimi olmamakla beraber kişide iğreti bir his de uyandırmaktadır. Ayrıca bu tür sözler fani bir beşere edilecek sözler olmadığı için çok abartılı duracaktır. İlişkide birbirinizle imtihan olmayı istemiyorsanız kesinlikle hal hareketlerinize ve sarf edeceğiniz sözlere dikkat etmelisiniz. Sonuç olarak kimse oksijen değil. Oksijen olmazsa yaşanmaz nefessiz kalınır ve sonuç ölümle sonuçlanır. Ama sevdiğiniz kişi olmazsa başka birini sevme ihtimali ortaya çıkar. Sonuç olarak yaşamaya devam edersiniz. Dolayısıyla güzel bir söz söylemeyi planlarken bilinçsiz bir şekilde laflar etmemelisiniz.

Sevgilime Güzel Söz

Sevgilime Güzel Sözler Uzun

Hayattaki en güzel hislerden birisi sevilme duygusudur. İnsan sevildiği zaman ruh halinde yayılan pozitif enerji yüzüne de yansıyor. Hatta daha bir güzelleşiyor. Sevilmenin getirdiği güzel duygular insanın sevdiğine güzel sözler söylemesine kapı açıyor. Sevgilime güzel sözler uzun uzadıya dökmeyi istiyorum diye düşünmeniz bu bağlamda oldukça normaldir. Seni seviyorum diye kestirip atmak yerine yaşadığınız anıları da kapsayan hikâye tarzında cümleler de kurabilirsiniz. Sizlere ilham olunması açısından birkaç güzel söz aşağıdadır.


Sen Rabbim’in bana verdiği bir armağansın. Gülmeme vesile olanım gönlümü çelenimsin. Geçen her zaman diliminde yanımda olmanı huzurumu huzurunla doldurup taşırmanı istiyorum. Gönül fidanlığımın güzeli. Tebessüm ettikçe yüzümde oluşan tebessümü arttırdığının bilmiyorum ne zaman farkına varacaksın ?


Gamzeli yârim. Eksikliğini bir saniye bile olsa çok şiddetli hissediyorum. Bir gün imtihanım olmandan korkuyorum. Sen benim sevda bahçemin solmayan çiçeğisin. Her bir kahkahanla hayatıma neşe katıyorsun. Mutlu olman mutlu ettiriyor beni. Üzülmenle üzülüyorum. Senleyken huzurla doluyorum. Seni seviyorum.


Bana bir kez gülümsemen yetiyor saadetimin artması için. Kalbinin güzelliği yetiyor sana hayran hayran bakmam için. Endamın yetiyor sana vurulmam için. Tek bir bakışın yetiyor seni anlamam için. Canıma neşe katan güzelliğim iyi ki benimlesin.


Sevgiliye güzel sözler uzun yazı biçiminde, sevdiğini anlatarak kendini ifade etmeye çalışmak çok masum ve sempatiktir. Uzun yazmanız kendinizi iyi ifade etmenize ve partnerinizi sevdiğinizi partnerinize gerçekten hissettirmenize vesile olacaktır.

Sevgilime Güzel Söz

Sevgiliye Güzel Sözler Kısa

Bazı insanlar uzun yazı yazmaya bazıları da uzun yazı okumaya üşenir. Bu yazı kendisinin iyiliği için bile olsa okumaya yeltenme konusunda geri planda durabilir. İşte bu gibi durumların tek çözüm kaynağı kısa yazmaktır. Kısa ve öz ifadelerle karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler kısa olacaksa aynı zamanda vurucu sözler olmalıdır. Uzun cümleler kurarak vermek istediğiniz anlamı birkaç kelimeyle vermeniz de mümkün. Bu sözler aşağıdadır.


Gözleri aşka gülen yarenim.


Kalbi kalbime denk olan bir sen.


Her günümde duamsın.


Seni kendime sakladım anlatamam kimseye.Güzel gülüşlüm güzel sözlüm.


Sarılsam ağlayacağım.


Kalbime can, canıma neşe katanımsın.


Gönül fidanlığımın dallarındaki gazelleri süpürmen bile güzel.


Sen küsmenin ne demek olduğunu bilir misin? Küsmek seni seviyorum demektir ve ben sana küstüm.


Sevgiliye güzel sözler kısa olmakla beraber anlamlı da olmalıdır. Kısa bir söz yazayım da başımı ağrıtmasın tarzı düşünceleri sakın ama sakın benimsemeyin. Çünkü sevgi emek ister, karşılık bekler. Sizlerde sevdiğiniz insana isteyerek ve severek samimiyetle sözler söyleyebilirsiniz.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626061928132/


Bu yazı 2551 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x