Sevgilimle Aramda Boy Farkı Var | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Sevgilimle Aramda Boy Farkı Var

Sevgilimle Aramda Boy Farkı Var

Bu Yazımızda Sevgilimle Aramda Boy Farkı Var, Sevgilinizle Aranızdaki Boy Farkı Nekadar Olmalı, Sevgiliniz Sizden Uzun mu?, Sevgilinizle Aranızdaki Boy Farkı Önemlimi, Erkek Kadın Arasındaki İdeal Boy Farkı Detaylar Yazımızda.

Sevgilimle Aramda Boy Farkı Var

Türkiye İstatistik Kurumu TÜİK verilerine göre ülkemizde 2010 yılı itibari ile erkekler ortalama 172,6 santim,  kadınlar ise 161,4 santimdir. Veriler doğrultusunda aslında ülkemizde, kadın erkek boy uyumu gayet ideal. Lakin bazen boyu boyumuza huyu huyumuza kişiler ile ilişki yaşamamaktayız. Sevgilisi ile arasında boy farkı fazla olan insanlar var ve o insanlarda boy farkı aşka engel değil.

Sevgilim Dip Boyamı Benden Önce Fark Ediyor

Sevgilim ile aramda boy farkı var Sevgilisi ile boy farkı olan çoğu insan aslında bu durumdan fazlasıyla rahatsızdır. Rahatsız olmalarına birçok etken neden olur. Sevgiliniz sizden uzun ise size ne yazık ki tepeden bakıyordur. Tepeden baktığı içinde gelmiş olan dip boyanızı sizden önce fark ediyordur. Çok rahatsız edici olduğu aşikârdır. Yapabileceğiniz en iyi şey dip boyanızı aksatmamanız.

Sevgilimle Aramda Boy Farkı Var

Arkadaşlar Tarafından Yapılan İğrenç Espriler

Sevgiliniz ile aranızda olan boy farkı sizin için önem teşkil etmiyorsa ya da önem teşkil edipte bunu aştıysanız dahi çevrenizin rahatsız edici esprilerine maruz kalmanız olasıdır. Onlar için espri malzemesi olmuşsunuzdur ve bunu atlatmak uzun sürecektir. Bu can sıkıcı esprilerin ilişkinize zarar vermesine engel olmalısınız. Sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi ve onunla ne kadar da mutlu olduğunuzu düşünüp olumsuz düşünce ve tavırlardan kendinizi ve ilişkinizi koruyun. Hayat sizin hayatınız ve başkalarının düşünceleri hayatınızın rotasını ele geçirmesin.

Topuklulardan Vazgeçmek Zorunda Kalmak

Hanımlar sevgililerinden uzun ise, fedakârlık yapmaları gereken çok özel, zor ve üzücü bir nokta vardır. Bu büyük fedakârlıkları, topuklu ayakkabılardan vazgeçmek zorunda kalmalarıdır. “ Ben rahatıma düşkünüm topuklu ayakkabı giyemem Çin işkencesi gibi, o ne öyle “ diyen kadın dahi topuklu ayakkabıya içten içe hayrandır. Hal böyle olunca sevgilisinden uzun kadınlar topuklu ayakkabılarından vazgeçerek ne büyük fedakârlıkta bulunduğunu anlayabilirsiniz. Sevgilim ile aramda boy farkı var artık topuklu ayakkabı giyemiyorum diyen hanımlar, sevgilileri tarafından baş tacı edilmeyi kesinlikle hak ediyor.  

Bazen Kompleksler İlişkiyi Bitirir

Kadın erkekten uzun ise, çoğu zaman erkek çevresinde görmüş olduğu tepki ile komplekse girer, dolayısıyla da ilişkisini zedeler. Her ne kadar kadın bu durumu problem etmediğini belirtse de erkek kendi içinde aşağılık kompleksine girmiş ise yapılacak pek de bir şey yoktur. Bu konuda kadının yapması gereken, komplekslerini ilişkisinin üstünde tutan sevgili hakkında detaylı ve yansız bir analiz yapmaktır. Sevgilisi bu kompleksini büyük ihtimalle bitiremeyeceğinden hayatına yeni biri ile devam etmelidir. Çünkü kompleks sahibi sevgiliniz “ sevgilim ile aramda boy farkı var deyip etrafındaki arkadaşlarına sızlanıp duracaktır.

Avizelerinizi Temizlemek Daha Kolay Olabilir

Her ne kadar iki sevgili arasında çok fazla boy farkı olması sorunlar teşkil etse de bazen artıları yok değildir. Bardağın dolu tarafına bakılırsa birçok avantaj fark edilecektir. Eğer uzun bir sevgiliniz varsa market alışverişlerinde yüksek reyonlarda, almanız gereken gereksinime rahatlıkla sevgiliniz sayesinde ulaşabilirsiniz. Kalabalık bir mekân girdiğinizde sevgilinizi kaybetmeniz neredeyse imkânsızdır. Uzun boyuyla ortamda fazlasıyla görünür olacaktır. Sevgiliniz sizden uzunsa yüksekte, temizlenmesi zor olan avizeleri sizi ensesine alıp yukarı kaldırarak, temizlemenizde yardımcı olabilir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1650 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-08-05 21:31:46
Gökçe Leyla: ÖZGÜRLÜK HERKES İÇİN Bir umuttur özgürlük yaşayan her insan için. Hayata tutunmayı sağlayan. Bir
2020-08-04 23:10:32
Sezen: :D :D :D
2020-07-31 22:47:55
Sıla: :D
2020-05-31 00:27:49
2020-04-09 19:23:59
2020-04-09 19:17:59
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x