Sevgilimle Canımız Sıkılıyor Ne Yapabiliriz? | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Sevgilimle Canımız Sıkılıyor Ne Yapabiliriz?

Sevgilimle Canımız Sıkılıyor Ne Yapabiliriz?

Bu Yazımızda Sevgilimle Canımız Sıkılıyor Ne Yapabiliriz?, Sevgiliyle Neler Yapılır, Sevgiliyle Evde Neler Yapılabilir?, Sevgilimle Konu Bulmakta Zorlanıyorum, Sevgilimle Farklı Şeyler Yapmak İstiyorum, Sevgilimle İzleyebileceğim Romantik Film, Sevgilimle Eğlenceli Vakit Geçirmek İstiyorum Detaylar Yazımızda.

Sevgilimle Canımız Sıkılıyor Ne Yapabiliriz?

Uzun bir süre monoton, tek düze bir hayat yaşanıldığında kişiler hayatlarından memnun olmamaya başlarlar. Can sıkıntıları oluşur. Özellikle sevgililer aynı anda sıkılmaya başladılarsa büyük sorunlar yaşanması olasıdır. Bu sorunların yaşanmaması adına bir şeyler yapılmaya başlanabilir.

Sevgiliyle Evde Neler Yapılabilir ?

Sevgilinizle sıkılmaktan sıkıldıysanız ve sevgilimle canımız sıkılıyor ne yapabiliriz demeye başladıysanız, evde yapabileceğiniz bir şeyler olabilir. Yemek yapmak bunlardan biri olabilir. Hatta bilinen bir tarif yerine, beraber yeni bir tarif uydurun. Sevgilimle Farklı Şeyler Yapmak İstiyorum Sonuç başarısız olsa dahi, eğlenceli anlar geçirmiş olursunuz.

Yemek yapmak kulağa ilginç gelmediyse, ortak sevdiğiniz bir filmin ya da dizinin sevdiğiniz bir sahnesini canlandırabilirsiniz. Hem yaratıcı bir şeyler yapmış olursunuz hem de oyunculukta yetenekli olup olmadığınızı fark edersiniz.

Sevgilimle Canımız Sıkılıyor Ne Yapabiliriz

Sevgilinizle Ortak Bulduğunuz Güzellikleri Kareleyin

Bir fotoğraf makineniz varsa veya olmamasına rağmen birkaç saatliğine temin edebiliyorsanız doğayı keşfe çıkın. Yeni güzellikler keşfedin ve keşiflerinizi beraber belgeleyin. Hatta bu aktiviteyi beraber hobiye çevirip; sevdiğiniz, beğendiğiniz, belgelemek istediğiniz her şeyi bir kutuda biriktirin. İlerde o kutuyu açıp, birbirinizin gözünden dünyanın ortak bulduğunuz güzelliklerini tekrar hatırlarsınız.

Sevgilimle Canımız Sıkılıyor Ne Yapabiliriz

Sevgilinizle Farklılık İyidir Ortam Değiştirin

Bazen sıkıntıya sebep olan mekandır. Hep kullandığınız mekanı değiştirip can sıkıntınıza son verebilirsiniz. Mesela, sohbet etmek can sıkıntısını fazlasıyla geçirir. Hep kafeye gidiyorsanız, deniz kenarına gidin. Sadece ruhunuza iyi gelebilecek bir yer olsun. Çünkü ruhunuzu canlandırsanız bir şekilde birbirinize anlatacak şeyleriniz doğacaktır.

Sevgilimle Canımız Sıkılıyor Ne Yapabiliriz

Sevgilinizle Yıldızları Seyredin..

Kulağa çok basit bir aktivite olarak gelebilir fakat oldukça eğlencelidir. Önemli olan doğru mekan seçimidir. Öyle bir mekan seçmelisiniz ki kafanızı kaldırıp gökyüzüne baktığınızda,  sadece yıldızları görmelisiniz. Sadece, yıldızlar siz ve sevgiliniz olursa huzurlu ama can sıkıcı olmayan bir ortam doğacaktır. Yıldızlara bakmak çok huzur verici olduğundan, zihninize birçok düşünce dolaşacaktır. Aynı düşünceler sevgilinize de doluşacaktır. Bu düşünceleri kendinize saklayıp aynı zamanda sevgilinizle de paylaşabilirsiniz. Lakin tavsiyemiz düşüncelerinizi kendinize saklayıp sadece sevdiğiniz kişi ile aynı gökyüzünü paylaşmanız yönünde olacaktır. 

Sevgilinizle Komik Videolar İzleyin

Sosyal video paylaşım platformu olan youtube da birçok eğlenceli komik video mevcut. Milyonlarca komik videodan herhangi birini açıp seyredin. Can sıkıntınız birkaç dakika içinde geçmiş olacaktır.

Sevgilinizle Çocuk Bakın

Kardeşiniz varsa kardeşinize, yok ise kuzenlerinize veya sevgiye, ilgiye muhtaç olan Çocuk Esirgeme Kurumları’ndaki çocukları ziyaret edip onlar ile ilgilenebilirsiniz. Bu hem iç huzurunuzu sağlayacaktır hem de sorumluluk duygunuzda pekiştirmeler sağlayacaktır.

Sevgilinizle Arkadaşlarınız İle Buluşun

Sevgilimle canımız sıkılıyor ne yapabiliriz diye merak ediyorsanız arkadaşlarınız ile bir randevu ayarlayabilirsiniz. Kalabalık olan bir arkadaş buluşması gerçekleştirecek olursanız, beraber yaşanılan anıların anlatımı ile ya da hayatlarınızdan vereceğiniz kesitlerin konu konuyu açmasıyla eğlenceli bir ortam oluşacaktır.

Gördüğünüz üzere seçenekler fazlasıyla mevcut ve mevcutlaştırılabilir. Sevgilimle canımız sıkılıyor ne yapabiliriz,  sadece soru olarak kalmasın yeter. Olduğunuz yerden kalkıp herhangi bir maddeyi gerçekleştirmeniz can sıkıntınıza iyi gelecektir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 2101 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-08-05 21:31:46
Gökçe Leyla: ÖZGÜRLÜK HERKES İÇİN Bir umuttur özgürlük yaşayan her insan için. Hayata tutunmayı sağlayan. Bir
2020-08-04 23:10:32
Sezen: :D :D :D
2020-07-31 22:47:55
Sıla: :D
2020-05-31 00:27:49
2020-04-09 19:23:59
2020-04-09 19:17:59
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x